سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » وضعیت وخیم و نگران کننده زندانیان سیاسی در بند350...

وضعیت وخیم و نگران کننده زندانیان سیاسی در بند350

چکیده :بر اساس این گزارش هم اکنون وضعیت بهداشتی و درمانی زندانیان به حد بحرانی رسیده است و انتشار ویروس آنفلوانزا و سایر بیماری های مسری در این بند تعداد زیادی از زندانیان را بیمار کرده...


کلمه: گزارش های موثق از وضعیت بسیار نامطلوب شرایط زندگی زندانیان سیاسی در بند 350 زندان اوین حکایت دارد.

به گزارش  ادوارنیوز، تراکم بیش از اندازه و بی سابقه زندانیان در این بند که به هیچ وجه پذیرش این تعداد از زندانیان را ندارد و از کمترین امکانات رفاهی و بهداشتی نیز برخوردار نیست شرایط سختی را فراهم آورده است.

بر اساس این گزارش هم اکنون وضعیت بهداشتی و درمانی زندانیان به حد بحرانی رسیده است و انتشار ویروس آنفلوانزا و سایر بیماری های مسری در این بند تعداد زیادی از زندانیان را بیمار کرده است.

کیفیت بسیار پایین غذا، نظافت و تراکم حضور بیش از 40 تا 45 نفر در هر اتاق این بند نیز از دیگر مشکلات زندانیان است.

بنا به این گزارش وضعیت ناگوار بند 350 به حدی نگران کننده شده که ظرف روزهای گذشته، دادستان به همراه تعدادی از بازپرس های دادسرای انقلاب با حضور در این بند در جریان مشکلات زندانیان قرار گرفته اند، اما تاکنون اقدامی در راستای حل این مشکلات صورت نپذیرفته است.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

3 پاسخ به “وضعیت وخیم و نگران کننده زندانیان سیاسی در بند350”

 1. ناشناس گفت:

  فقط خدا بهشون رحم کنه .وگر نه تو ایران که هیچ فریاد رسی نیست .همه سرا مثل کبک زیر برف و از ترس از دست ندادن قدرت و یا از ترس خارج نشدن از کشتی نظام!!!! سکوت کردن ولی نمیدونن نباید جلوی خدا شرمنده باشن .شهر خالیست زعشاق بود کز طرفی مردی از خویش برون اید و کاری بکند؟ همه که میر عزیز ما نمیشن که پای حرفشو پای مردم ایستاد .

 2. سیاوش گفت:

  آیا کسی‌ باور می‌کند که تعمدی در این مساله وجود نداشته باشد؟!

 3. سلام سبز گفت:

  امیدواریم بحق حضرت زهرا(س) تمامی اسیران سبز از زندانهای سیاه نجات یابند.