سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » موضع جدید روسیه:ایران غیر مسؤولانه رفتار می کند، ما هم تحریم می کنیم...

موضع جدید روسیه:ایران غیر مسؤولانه رفتار می کند، ما هم تحریم می کنیم

چکیده :این یک واقعیت تلخ است اما اگر اوضاع به همین منوال به پیش رود ما چاره ای جز تحریم های بیشتر ایران نخواهیم داشت . البته تحریم چیز بدی است چرا که به ندرت به نتیجه مورد نطر منتهی می شود اما هنگامی که تدابیر دیگر بی نتیجه باشد چرا که نه...


کلمه: دمیتری مدودف رییس جمهور روسیه در مصاحبه ای با تلویزیون دانمارک گفت که عملکرد ایران غیر مسئولانه است .

به گزارش خبرگزاری ریانووستی روسیه رییس جمهور روسیه پیش از سفر به دانمارک در مصاحبه ای با تلویزیون دولتی دانمارک ، گفت : ” ایران تاکنون عملکرد مسئولانه ای در قبال نگرانی های جامعه جهانی از برنامه هسته ای اش نشان نداده است “.

وی در ادامه افزود : ” این یک واقعیت تلخ است اما اگر اوضاع به همین منوال به پیش رود ما چاره ای جز تحریم های بیشتر ایران نخواهیم داشت “.

رییس جمهور روسیه درباره تحریم های ایران گفت : ” البته تحریم چیز بدی است چرا که به ندرت به نتیجه مورد نطر منتهی می شود اما هنگامی که تدابیر دیگر بی نتیجه باشد چرا که نه ؟ “Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

6 پاسخ به “موضع جدید روسیه:ایران غیر مسؤولانه رفتار می کند، ما هم تحریم می کنیم”

 1. مهرداد نصرتی گفت:

  بارها گفته ام و بار دگر می گویم
  که در گوش روس ها در زمان تولد بجای شهادتین ، آیه های نامردی و نامردمی خوانده می شود و از ایشان چیزی جز اینگونه رفتارها در طول تاریخ سراغ نداشته ایم.در ضمن باور کنید هنوز از زخم عهدنامه ترکمنچای خون می آید اما دریغ که برخی بشدت دلباخته این قوم نهیلیست هستند و کار دیگری جز خوش خدمتی به آنها از عهده شان بر نمی آید.
  مهرداد نصرتی مهرشاعر

 2. amir گفت:

  روسیه که یکی‌ به نعل میزانه یکی‌ به میخ. داشتن ایران به عنوان یک دوست برای روسیه مهمترین چیز در برابر آمریکاست. اینقدر ایران دستش با این دولت تو یه کاسه است که حتّی در آموزش این حکومت در شیوه‌های مبارزه با تظاهرات مردمی هم دست داشت. حکومت روسیه یک حکومت مافیأی است و واقعا چه انتظاری از مافیا می‌شه داشت.

 3. ناشناس گفت:

  حالا هي سنگ اين تزار رو بزن به كلت!

 4. ایدریغ وایدرلغ هیچوقت ازیاریخ درس نگرفتیم عاقبت دوستی مصر زمان عبدالناسر وعرتق زمان صدام برایماعبرت نشذ

 5. behrouz گفت:

  خیانت و خود فروشی و از پشت خنجر زدن حر فه تاریخی روسهاست. اتکای کامل به منابع و استعدادهای بی انتهای داخلی در سایه همکاری و احترام و قانون تنها شرط غلبه بر قلدران وجنایتکاران و امپریالیسم جهانی است.

 6. مشت سبز گفت:

  بنای خانه در زمین دوستی روسها چه سست خانه ایست همچون تار عنکبوت