سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » محمد علي انصاري:مراسم سالگرد ارتحال امام تنها در 14 خرداد برگزار می‌شود...

محمد علي انصاري:مراسم سالگرد ارتحال امام تنها در 14 خرداد برگزار می‌شود

چکیده :ستاد بزرگداشت سالگرد ارتحال امام خمینی (ره)به ‌جز مراسم روز 14 خرداد برنامه‌ای در حرم مطهر و سایر نقاط تهران نخواهد...


کلمه: دومین نشست بررسی و سیاستگذاری برنامه های بیست و یکمین سالگرد ارتحال حضرت امام خمینی(س) با حضور دبیر ستاد مرکزی بزرگداشت حضرت امام خمینی(س)،نمایندگان نهادها،سازمان‌ها و وزارتخانه‌های مختلف برگزار شد.

به گزارش ايلنا، محمد علی انصاری در این نشست با عرض تسلیت به مناسبت فرا رسیدن ایام شهادت حضرت فاطمه زهرا(س)گزارشی از برنامه های ستاد بزرگداشت و اقدامات انجام گرفته در این ستاد ارائه کرد.

وی در همين ارتباط گفت:مراسم ویژه بیست و یکمین سالگرد ارتحال حضرت امام خمینی (ره)امسال تنها در روز چهارده خرداد ماه با برپایی نماز جمعه برگزار می‌شود.

انصاری با بیان اینکه ستاد بزرگداشت سالگرد ارتحال امام خمینی (ره)به ‌جز مراسم روز 14 خرداد برنامه‌ای در حرم مطهر و سایر نقاط تهران نخواهد داشت، تاکید کرد: از آنجا که در روز سیزدهم خرداد ماه که سالرزو ولادت حضرت زهرا(س)و نیز میلاد بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران است، برنامه‌ریزی‌ها باید متناسب با دو رویداد میلاد و رحلت امام خمینی (ره) باشد.

دبیر ستاد مرکزی بزرگداشت حضرت امام خمینی (ره) با تاکید بر اینکه مراسم مربوط به بزرگداشت امام خمینی (س)باید “تکریم واحترام مردم”و “حول محور امام و ولایت “برگزار شود، خاطر نشان كرد:دستگاه‌ها و نهادهای مختلف باید با برنامه‌ریزی جامع و کامل در شان بینانگذار جمهوری اسلامی ایران و با تاکید “وحدت ملی”باشد.

وی از ستاد آئمه جمعه، شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی،شهرداری تهران و صدا و سیما خواست تا در خصوص مراسم ویژه روز 14 خرداد و برپایی نماز جمعه در این روز برنامه‌ریزی ویژه‌ای انجام دهند.

دبیرستاد مرکزی بزرگداشت حضرت امام خمینی(ره) همچنین بار دیگر بر معرفی نماینده ویژه رئیس‌جمهور در ستاد برگزاری مراسم تاکید کرد.

در این نشست که نمایندگان نهادها،سازمان‌ها و وزارتخانه‌های مختلف حضور داشتند، سردار علی فضلی جانشین سازمان بسیج مستضعفین ضمن اعلام آمادگی سپاه پاسداران و نیروی مقاومت بسیج برای همکاری گسترده با ستاد برگزاری مراسم سالگرد ارتحال گفت:سپاه پاسداران و نیروی مقاومت بسیج برنامه‌ریزی گسترده و منسجمی را برای اجرای کامل مراسم و هماهنگی با ستاد مرکزی بزرگداشت حضرت امام خمینی (ره) تشکیل داده است.

براساس این گزارش ،نمایندگان وزارتخانه‌های بهداشت و‌درمان، راه‌و‌ترابری، شهرداری تهران،ستاد ائمه جمعه،کمیته امداد و نیز کمیته‌های مختلف ستاد بزرگداشت حضرت امام خمینی (ره)گزارشی از اقدامات انجام گرفته و برنامه‌های در دست اقدام ارائه دادند.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

یک پاسخ به “محمد علي انصاري:مراسم سالگرد ارتحال امام تنها در 14 خرداد برگزار می‌شود”

  1. ناشناس گفت:

    کم کم آقایان نام بردن از امام را هم مخالف امنیت ملی تشخیص می دهند … (البته واقعا مخالف امنیت حکومت الان هست..)