سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » سایت حامی مشایی: لازم است احمدی‌نژاد تا سال 1404 در راس امور اجرایی باقی بماند...

سایت حامی مشایی: لازم است احمدی‌نژاد تا سال 1404 در راس امور اجرایی باقی بماند

چکیده :باید پذیرفت که تا تسلط رئیس جمهور جدید بر اوضاع و احوال کشور و کسب تجربه لازم و کافی در این جهت، زمان نسبتا زیادی لازم است. از سوی دیگر همانطور که در ابتدای این یادداشت ذکر شد فرصت چندانی برای رسیدن به افق 1404 باقی نیست، و دشمنان اسلام و انقلاب هم با سنگ اندازی ها و توطئه های گوناگون و رنگارنگ خود سعی در متوقف ساختن روند انقلاب و مملکت...


کلمه: حقیقت نیوز سایت حامی مشایی نوشت: بایستی تمهیدی اندیشیده شود تا محمود احمدی‌نژاد پس از پایان دوران ریاست جمهوری‌اش، همچنان در سطوح عالی تصمیم‌گیری و در کنار مردم حضور داشته باشد.

سایت «حقیقت نیوز» با انتشار یادداشتی از لزوم حضور احمدی نژاد تا سال 1404 در راس امور اجرایی کشور خبر داد.

در ابتدای این یادداشت تاکید شده است: افق 1404 در پیش است و ما طبق سند چشم انداز بیست ساله، بایستی در آن زمان در عرصه های گوناگون اقتصادی، سیاسی، فرهنگی، علمی و نظامی قدرت اول منطقه باشیم. در حال حاضر پنج سال از این مدت سپری شده و تنها پانزده سال دیگر باقی مانده است. فرصتی زیادی نداریم و به قول معروف تا چشم به هم بزنیم این پانزده سال هم سپری می شود و مهلت به پایان می رسد.از طرفی پیشرفت ها و دستاوردهای افتخارآمیز سه، چهار ساله اخیر نشان می دهند که در صورت فراهم بودن بستر و شرایط لازم، تحقق اهداف سند مزبور دور از دسترس نخواهد بود.البته توفیقات و دستاوردها ئی که به آنها اشاره شد، در شرایطی به دست آمده اند که گذشته از حضور رهبری آگاه و فرزانه و مردمی پرشور و مصمم، دولت نهم که دولتی سخت کوش، کارآمد و باانگیزه به ریاست دکتر محمود احمدی نژاد بود بر سر کار حضور داشت.

در ادامه این یادداشت با تاکید بر اینکه با اتمام دوره ریاست جمهوری احمدی نژاد وی بایستی از قدرت کنار برود و زمام امور دولت را به فرد دیگری بسپارد، آمده است: بر همین اساس باید پذیرفت که تا تسلط رئیس جمهور جدید بر اوضاع و احوال کشور و کسب تجربه لازم و کافی در این جهت، زمان نسبتا زیادی لازم است. از سوی دیگر همانطور که در ابتدای این یادداشت ذکر شد فرصت چندانی برای رسیدن به افق 1404 باقی نیست، و دشمنان اسلام و انقلاب هم با سنگ اندازی ها و توطئه های گوناگون و رنگارنگ خود سعی در متوقف ساختن روند انقلاب و مملکت دارند.

در این یادداشت تاکید شده است که بایستی تمهیدی اندیشیده شود تا محمود احمدی نژاد پس از پایان دوران ریاست جمهوری اش، همچنان در سطوح عالی تصمیم گیری و در کنار مردم حضور داشته باشد و تجربه، تعهد و کارآئی خود را کمافی السابق در این جهت به کار بگیرد.

در ادامه نویسنده سایت حامی مشایی با مقایسه احمدی نژاد با پوتین نوشت: چنین امری البته بی سابقه نیست و در دیگر کشورها و از جمله در کشور همسایه شمالی ما یعنی روسیه نیز به اجرا درآمده است. در این کشور ولادیمیر پوتین پس از طی دو دوره ریاست جمهوری موفقیت آمیز هم اکنون به عنوان نخست وزیر مشغول به کار است و با توجه به و توانمندی و تجربه ای که داشته، توانسته است موجبات ثبات هرچه بیشتر کشورش را پس از یک دوره پرتنش و جنجالی فراهم بیاورد.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

35 پاسخ به “سایت حامی مشایی: لازم است احمدی‌نژاد تا سال 1404 در راس امور اجرایی باقی بماند”

 1. ایرانی گفت:

  پس باید جایش را عوض کند

 2. moj گفت:

  بهتر است پس از پایان دوره ریاست جمهوری آقای احمدی نژاد عنوان معاونت مقام معظم رهبری در امور اجرایی توسط حکومت ابداع و مسئولیت آن به ایشان سپرده شود و از آن ببعد تمام تصمیمات دولت های آتی و رئیسان جمهور پس از تائید یا تعدیل یا تغییر توسط آن مقام مشروعیت اجرایی پیدا کند! حکومت اسلامی برای تمام دلسوزان نظام جا و پست خالی وجود دارد !

 3. حسین گفت:

  از الآن شروع کردند به زمزمه های این بحث تا 3-4 سال دیگه همه براشون جا بیافته که احمدی نژاد مثل چاوز و مبارک، باز هم به اصطلاح رییس جمهور بشه

 4. ناشناس گفت:

  وای خدا اون روز و نیار .اینو ول کنی مثل چاوز دایم العمر میخوادرییس جمهور بشه.

 5. ناشناس گفت:

  تجربه تعههههههد و کااااررایی؟ عجبا

 6. مهدی گفت:

  حفظ تجارب کار درستی ولی در مورد امثال احمدی نژاد صدق نمی کنه. مگه ندیدید همون اول اومد سازمان برنامه ریزی رو منحل کرد. پس فردا یکی دیگه مثل خودش پیدا می شه میارنش رو کار این بار اون همه ی سازمانهایی رو که احمدی نژاد ساخته منحل می کنه و خودش سازمانها می زنه. اینجا ایرانه ……………

  در ضمن شما که می گید ایران در بیست سال دیگه( از الان پانزده سال دیگه) می رسه به قله های افتخار و شروع کننده ی این کار رو احمدی نژاد می دونید . چرا اعتقاد دارید پیشرفت های این سه و چهار سال اخیر همه اش از دولت احمدی نژاد بوده ؟!!!! نمونه ی بارزش قضیه ی انرژی هسته ای.

  هر کس موقع انتخابات از من می پرسید خاتمی در مورد انرژی هسته ای چه کاری کرد؟ من می گفتم : نیروگاه بو شهر رو ساخت.

  از یه طرف در مورد انرژی هسته ای تلاش های خاتمی برای باز سازی نیرو گاه بوشهر رو نادیده می گیرند و می گن باید دید تو دیپلماسی چی کار کرد . از طرف دیگر مدام از تلویزیون تو بوق می کنند که دولت این رو ساخت و اون رو ساخت . اگه به ساختن باشه که………

 7. طرفدار اصلاحات گفت:

  واجب است احمدی نژاد تا 1404 باشه لازم نیست.

  می گم اصلا انتخابات کیلو چنده ؟ کشور رو بیایم 6 دانگ به نام نامی حضرت ایشون بزنیم. سال 1404 توهمه . تا اون موقع زلزله میاد این سند چشم انداز هم می ره به تاریخ می پیونده.

 8. ناشناس گفت:

  agar itor khob bod ke agaye hashemi behtar bod??n

 9. ناشناس گفت:

  سایت حامی مشایی که انشا الله از روی علاقه به انقلاب و کشور این حرف را زدند ولی چون مردم علاقه ای به علایق آقایان ندارند!!! مانع هستند یا باید مردم را حذف کنید یا اینکه پول خرج کنید

 10. ناشناس گفت:

  حالا شما فردا را دریابید تا افق 1404 برسه

 11. محمد گفت:

  به نظر من آقای خاتمی اشتباه کردند یا اشتباه فکر کردند که ایران جمهوری و دموکراسی است و دو دستی قدرت را تقدیم اینا کردند
  هر چند دستاوردهایی نیز داشت مثلا به شخصه فهمیدم بالاتر از سیاهی هم سپاهی است البته سپاه ظلم را میگم
  اشتباهی که هاشمی رفسنجانی نه تنها مرتکب نشد بلکه مانع اشتباه مردم نیز شدند

 12. ناشناس گفت:

  کور از خدا چی میخواد …..

 13. ناشناس گفت:

  آرزو بر جوانان عیب نیست

 14. ناشناس گفت:

  راهی دیگه جز این باقی مانده ….

 15. 349 گفت:

  تمهید جدید نمی خواد از همون تمهید قبلی (شورای نگهبان و نظامی و وزاری عزیزتر از جان و چک پول و … ) برای ابقا استفاده بشه

 16. سبزینه گفت:

  به همین خیال بمانید!
  ملت ایران اجازه حکومت سلطنتی را نمی دهد!

 17. همراه گفت:

  چه سایت خیال بافی است . بله برای شما که نه عزیزی را از دست داده اید و نه عزیزی در بند دارید 15 سال زود سپری میشود . اگر این طور شود که دیکتاتوری دیگر تمام و کمال میشود .

 18. آریا گفت:

  عالیه اگر نیمچه آثاری از خدمات دولتهای گذشته ونیمچه اعتبار بین المللی از زمان آقای خاتمی باقیمانده کلا بر فنا شود.صلب آزادی مردم قلع وقمع مطبوعات وویرانی اقتصاد به جای خود.
  خواهشمند است از این نسخه ها برای خاک پاک کیان نپیچید.

 19. پسر رهنورد و موسوی گفت:

  واویلا
  بدبخت شدیم با اینا بدبخت تر هم میشیم میگم بهتره ایشون به زرگریها سفارش تاج عالی مقامشون رو هم بدن رعیت جماعت هم کما مرقومه حضرات والاجاه فردوس مکان خلد آشیان از آنهمه حسن تدبیر شان و تجلیل قس کما هذا بهرمند گردند الیوم یوم ال فلاکه!

 20. amir گفت:

  الان چند وقت (از همون موقهٔ مناظرات انتخاباتی) احمدی نژاد هی‌ میگفت که باید رئیس جمهوری دأیمی بشه مثل ونزوئلا (هوگو چاوز). این مساوی خواهد بود با خفه کردن کامل مردم، استبداد و دیکتاتوری مطلق. وقتی‌ برای بار اول شنیدم که اینها همه جزو فرقه‌ای هستن که میخوان با ظلم و جنایت و زور، ظهور امام زمان رو تسریع کنن اول خندم گرفت ولی‌ الان میبینم مثل اینکه با این سیاست‌ها و با این کارهأی که می‌کنن واقعا هدفشون اینه. خدا بیامرزه امام رو که اینهارو خفه کرده بود که میدونست اینا آفت دین و اسلام هستن. خدایا کمک کن و به آه این مردم مظلوم برس.

 21. ناشناس گفت:

  خدا كنه اين طرح رو عملي كنند تا مردم سرو تهشونو بدوزند بهم!

 22. ناشناس گفت:

  تا 1404 احمدی نژاد، بعدشم تا 1480 پسرش؟ موافقی مشایی؟ حال کردی فکر من از تو بهتر کار میکنه؟

 23. ناشناس گفت:

  دوستان! میبخشید، comment من نسبت به این اظهارات یه ذره نا متعارف و همچین غیر دیپلماتیک بود، از نوشتنش امتناع کردم.

 24. داوود گفت:

  1404 کافیه؟ مطمئنین آقای مشایی؟ تو رو خدا تعارف نکنین ها !!! اصلاً میخواین تا سال 1940 ایشون باشن؟ یا نه، بهتره تا سال 1984 ایشون و شما سر کار باشین!!!!
  خدا جرج اورول رو بیامرزه که اولین مورخی بود که تاریخ آینده رو نوشت!!!

 25. امضاء محفوظ گفت:

  خطر!
  احتمال تغییرات مجدد در قانون اساسی!
  بوی فتنه جدید می آید.
  رئیس جمهور مادام العمر می تواند یکی از آنها باشد

 26. سبز سبز گفت:

  اقایان انگار خوابید اینها این همه هزینه برای انتخابات ندادن که 4 سال حکومت کنن این هزینه ها حداقلش 15 سال دیگست

 27. مصطفی1 گفت:

  هشدار هشدار
  احتمال بازی هم هست تا این مطلب باب بگو مگوهای فراوان بشه بعضی با تندروی هی بهش بد بگن بعد یکدفعه ایشون با معصومیت کامل کنار بکشه و در حالی که برا خودش جایی باز کرده مثلا بگه مشایی گزینه خوبیه همون بازی کردان محصولی یا شایعه ریاست مصباح برا خبرگان بعد یه دفعه جنتی اومد جلو تا با مظلوم نمایی مصباح جنتی رای بیاره که نشد.

 28. ناشناس گفت:

  البته انتظارش می رفت، هر چند یکم زود شروع کردند، کم کم انشا الله همین 2 یا 3 بند که از قانون اساسی اجرا می شود هم با تفسیر حضرات در شورای نگهبان کن لم یکن خواهد شد، به قول معروف که …. این هنوز از اثرات سحر است.

 29. susan گفت:

  خیلی جالبه نمیدوم این اقایون کجارو میخوان بسازن دیگه اخه وقتی ایشون هر رو ز بتونه یه طرح بزرگ و افتتاح کنه بابا چشم انداز کدومه نرسیده به چشم انداز همه چی رو ساخته اومده بیرون پس فکر کنم لزومی نباشه اصلا این دوره رو هم تموم کنه زودتر بسازن و برن بابا ما کار داریم ما میخواهیم قله های بلند رو از پشت چشم انداز ببینیم دستتون درد نکنه به شما میگن سازندگان خواب الو

 30. عشق امامت گفت:

  نصر من الله و فتح القریب
  به نظر من چه اشکالی دارد کسی که این همه در خدمت جامعه و در راستای ولایت هست حرکت و پیشرفت کشور در دست وی نباشد
  کسی که تمام سعی کوشش و اینده خود را در راه انقلاب و سلام گذاشته کسی که که هدفش هدف مقدسی هست باید سکان دار ایران باشد .
  کسی که به فکر مستضعفین جهان و مبارزه با استکابار و صهیونیسم است کسی که تا قبل از ان نتوانست حقوق پایمال شده مردم و ماتهای آزاده را فریاد بزند چه کسی بهتر از وی

  کسی که در تمام سختی ها و مشکلات جا نزده و ترس به خود راه نداده است

 31. علی گفت:

  فکر نکنم برای نابودی کامل ایران تا 1404 وقت لازم باشه ایشون تو همین دوره دوم هم می تونن این کار را تکمیل بکنن مشکل این نیست مشکل اینه که بعضیا نمی خوان قدرت را رها کنن

 32. مگه احمدی نژاد و …معتقد نیستند امام زمان تا دو سال دیگه ظهور می کنه؟
  یعنی ایشان نظرشان این است که با وجود امام زمان،وجود احمدی نژاد در راس قدرت ضروری هست؟
  البته حق دارند،امام زمان مورد نظر اینا،احمدی نژاد رو می طلبه.
  حالا بذارین ببینیم تا دو سال دیگه اصلاً در مصدر کار هستید،بعداً فکر ادامه اش رو هم می کنیم.

 33. ناشناس گفت:

  Enshala be lotfe khoda khahad shod.shoma 4,5 nafaram behtare berin be tablighateton beresin,reiseton gofte tabligh konin.

 34. Ashkan گفت:

  Shomaha behtare berin be tablighateton beresin,reiseton gofte tabligh konin.in chiza be shoma marbot nis

 35. سبز گفت:

  ضرب المثل اصیل بسیار سابقه دار می گوید.

  اش به همون خیال باش.