سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » آخرین وضعیت پرونده نوری‌زاد و سایر موکلان علیزاده طباطبایی...

آخرین وضعیت پرونده نوری‌زاد و سایر موکلان علیزاده طباطبایی

چکیده :در حال تنظیم لایحه‌ تجدیدنظرخواهی برای محمد نوری‌زاد...


کلمه:وكیل مدافع محمد نوری‌زاد با بیان این‌كه در حال تنظیم لایحه‌ تجدیدنظرخواهی برای محمد نوری‌زاد هستیم، اظهار كرد: منتظر تعیین وقت رسیدگی برای این پرونده از سوی شعبه‌ 28 دادگاه انقلاب هستیم.

محمود علیزاده طباطبایی در گفتگو با ایسنا، درباره پرونده نصیر اسدی اظهار كرد: نصیر اسدی دانشجوی فوق‌لیسان دانشكده‌ ادبیات دانشگاه تهران به اتهام تبلیغ علیه نظام از سوی شعبه‌ 28 دادگاه انقلاب، به دو سال حبس تعزیری محكوم شده بود كه نسبت به رای صادره، تجدیدنظرخواهی صورت گرفت.

وی با بیان این كه پرونده موكلم به شعبه‌ 36 دادگاه تجدیدنظر ارسال شده بود، گفت: دادگاه تجدیدنظر، محكومیت موكلم را به 7 ماه حبس كاهش داد.

وی كه وكالت سجاد ساده را نیز بر عهده دارد، درباره پرونده موكلش اظهار كرد: سجاد ساده از سوی شعبه‌ 28 دادگاه انقلاب، به دو سال حبس محكوم شد كه یكسال آن تعلیق شده بود كه ما امروز به رای صادره از سوی دادگاه بدوی اعتراض كردیم.

علیزاده طباطبایی همچنین اعلام كرد: در حال تنظیم لایحه‌ تجدیدنظرخواهی برای محمد نوری‌زاد هستیم.

وی كه وكالت حسن لاهوتی را برعهده دارد، درباره این پرونده گفت: منتظر تعیین وقت رسیدگی برای این پرونده از سوی شعبه‌ 28 دادگاه انقلاب هستیم.

بر اساس این گزارش، پیش از این دادسرای عمومی و انقلاب تهران اعلام كرده بود كه پرونده اتهامی حسن لاهوتی اشکوری پس از تکمیل تحقیقات، با صدور کیفرخواست به اتهام ارتکاب جرایم امنیتی به دادگاه انقلاب اسلامی تهران ارسال شده است.

گفتنی است حسن لاهوتی اشكوری فرزند فائزه هاشمی می باشد.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

یک پاسخ به “آخرین وضعیت پرونده نوری‌زاد و سایر موکلان علیزاده طباطبایی”

  1. ارغنون گفت:

    با عرض سلام
    پیشنهاد می کنم دوستان از لقب ” حر زمان ” برای ازاده در بندمان محمد نوری زاد استفاده کنند