سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » واکنش فائزه هاشمی به دروغ‌پردازی و اتهام زنی‌های رسانه‌های حامیِ دولت...

واکنش فائزه هاشمی به دروغ‌پردازی و اتهام زنی‌های رسانه‌های حامیِ دولت

چکیده : روزنامه جوان متعلق به سپاه پاسداران ( با بودجه بیت المال) و مقام امنیتی مورد ادعای سایت حقیقت نیوز( بخوانید دروغ نیوز) و ارگان بسیج در دانشگاه، دروغ را رسالت خویش قرار داده و معلوم نیست مجوز شرعی بیان این همه دروغ را از کجا گرفته...


کلمه: در پی خبرسازی‌های دروغین رسانه هایِ حامیِ دولت و همچنین اتهام زنی‌های اخیر برخی نشریاتِ متعلق به نهادهای نظامی و شبه نظامی پیرامون دارائی های فائزه هاشمی رفسنجانی و “افتتاح برج مجللِ وی در شمال تهران”، تکذیبیه‌ای از سوی دفتر فائزه هاشمی در این زمینه منتشر شد و در اختیار رسانه ها قرار گرفت.

فائزه هاشمی در این تکذیبیه نوشته است:

“هرچه بگندد نمکش می زنند وای به روزی که بگندد نمک

الف ) روزنامه جوان مورخ ۵ اردیبهشت ۸۹ با چاپ عکس برجی در خیابان نیاوران تهران و ارایه توضیحات و نوشته هایی که همزمان در چند سایت و خبرگزاری هم منتشر شده، مالکیت این برج را غیر مستقیم به اینجانب نسبت داده است.

ب ) حـقیقت نیـوز در ۳۰ فروردین ۸۹ از قـول یـک مقام امنیتی نقل کرد که نیمی از بودجه شبکه ماهواره ای فارسی وان توسط اینجانب تأمین می گردد و همچنین اینجانب سرمایه گذاری هنگفتی در کشورهای اروپایی و آمریکای شمالی کرده ام.

ج ) ماهنامه سیاسی- اعتقادی ایران فردا متعلق به بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد واحد رودهن در شماره دی ماه 1388 خود در صفحات 24 و 25 اکاذیب زیر را به اینجانب نسبت داده است:

ساختمان سازی در مناطق جنگلی کانادا و داشتن شرکت ساختمانی

سرمایه گذاری در تجارت نفت

مالکیت شرکت واردات و صادرات لوازم آرایشی

مالکیت باشگاه اسب سواری به مساحت 3000 هکتار در سیمین دشت فیروزکوه

مالکیت ویلای چهار طبقه در کلاردشت (همراه عکس)

دیدار با روحانی اعظم رژیم اسرائیل

ساماندهی دختران فیروزه ای و سفارش ۲۰۰ هزار مانتوی سبز

حضور در میدان هفتم تیر سوار بر موتور در روز قدس

سخنرانی در دانشکده علوم انسانی واحد علوم تحقیقات در ۱۶ آذر

و دروغ های بسیار دیگر

ضمن تکذیب کامل کلیۀ مطالب فوق، توجه مردم عزیز را به نکات زیر جلب می نمایم:

یک – روزنامه جوان متعلق به سپاه پاسداران ( با بودجه بیت المال) و مقام امنیتی مورد ادعای سایت حقیقت نیوز( بخوانید دروغ نیوز) و ارگان بسیج در دانشگاه، دروغ را رسالت خویش قرار داده و معلوم نیست مجوز شرعی بیان این همه دروغ را از کجا گرفته اند؟!

جای تأسف است نهادهایی که طبق وظیفه قانونی خود حافظ امینت کشور، جامعه و تک تک افراد باشند، خود به بیان و انتشار چنین دروغ هایی در تخریب افراد و مخدوش کردن امنیت فردی، اجتماعی و روانی آنان و مسموم کردن فضای جامعه دست می زنند.

دو ـ گویی از ابتدای سال همت مضاعف و کار مضاعف، گروهی در تبعیت از این نامگذاری، تمامی همت و تلاش خود را در ترویج دروغ و تهمت و افترا گذاشته اند که نشان از استیصال و به بن بست رسیدن طرح های ساختار شکنانه سال گذشته آنان بوده و سناریوها را در این سال عوض کرده اند.

سه ـ این گونه دروغ پردازی های آشکار ناشی از مصونیتی است که در سایه تعلل قوه قضائیه حاصل شده است. عدم انجام وظیفه توسط قوه قضائیه در رسیدگی به شکایات اینجانب و بسیاری دیگر کار را به اینجا رسانده که گروهی با آزادی و مصونیت کامل و حتی قربه الی الله دروغ بگویند و نیات پلید و غیر اسلامی و غیر انسانی خود را عملی کنند. بدیهی است که قوه قضائیه نیز به دلیل بکارگیری این رویه، مانند گویندگان و منتشرکنندگان این اخبار کذب باید در مقابل ملت و خدا و در پیشگاه تاریخ پاسخگو باشد.

چهار ـ شکایت خود را از این رسانه ها به قوه قضائیه تسلیم خواهم کرد، گرچه مطمئن هستم مـثل همه شکـایت های اینجانب، خانواده من و سایر افراد تحت ظلم، این شکایات هم به بایگانی سپـرده می شود. اما همان گونه که تاریخ به ما آموخته است که هیچ ظلمی پایدار نخواهد بود، بـالاخره روزی می رسد که این مظالم مـورد رسیدگی قرار گرفته و از طـرفی پاسخگوی مردمی باشم که می گویند چرا دروغ ها را تکذیب نمی کنید و چرا شکایت نمی کنید.

پنج – هر چند می دانم دست اندر کاران بنگاههای دروغ پراکنی فوق نسبت به دروغ های خود آگاهی کامل دارند،اما جهت تنویر افکار عمومی بگویم که براساس استعلام از شهرداری منطقه یک تهران، برج مذکور در روزنامه جوان با شماره پلاک ۲۸۱ ( قدیم) و۲۴۶( جدید) در نیاوران، میدان یاسر، خیابان شهید باهنر به نام«گل سنگ» و شرکت آوا متعلق به شخصی به نام جواد شهسواری و بیست و نه نفر از شرکاست که پایان کار آن به شماره کامپیوتری ۳۲۳۷ در تاریخ هفدهم اسفند ماه ۸۸از سوی شهرداری منطقه مذکور صادر شده است و بنده هیچ سهمی در آن برج ندارم. ”

لازم به ذکر است طی ماههای بعد از انتخابات، حامیان دولت و رسانه هایِ ارگانِ آنان، بدلیل حمایت خانوادۀ هاشمی رفسنجانی از جنبش مردم ایران، حملات و اتهامات زیادی را متوجه هاشمی آنان کرده و برخی از اعضای آن خانواده را بازداشت یا تهدید به بازداشت و تشکیل پرونده قضایی کرد.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

9 پاسخ به “واکنش فائزه هاشمی به دروغ‌پردازی و اتهام زنی‌های رسانه‌های حامیِ دولت”

 1. ناشناس گفت:

  درود بر فائزه سبز

 2. مانی گفت:

  خانوم فائزه هاشمی , ملت ایران همواره در کنار شما و خانواده محترمتان است. دست این اقایون برای ما مردم ایران نمایان شده است. این ها همه قصد داشتند که بر علیه شما و خانوادتون دسیسه درست کنند تا اینکه بتوانند هاشمی رفسنجانی را کنار بگذارند. ولی خوب زهی خیال باطل. نه تنها موفق نشدند بلکه خودشون حقیر شدند. این ها که ادعا می کنند و انگ فساد مالی به شما میزنند , روزی بروند اطرافیان خودشون مانند سپاه را مشاهده کنند تا ببینند که همین سپاه به ظاهر حافظ جان و مال و ناموس مردم , در حال حاظر پایه های اقتصادی کشور را در دست دارد. همین ها که اتهام فساد به خانواده هاشمی میزنند , میتوانند بروند مشاهده کنند که در دولت نهم و دهم به همراه سپاه , ناموس ایرانی به خارج از کشور ترانزیت میشد. فساد بالاتر از این وجود داشت , یک ندایی به ما بدهند. البته همه این اقایون میدانند که سپاه و این دولت دارد چه کارهایی که در کشور نمی کند . ولی خوب شکم زن و بچشون رو چطوری سیر کنند !

 3. حسین گفت:

  مملکتی که رئیس جمهورش با دروغ و تقلب سر کار اومده ، از روزنامه هاش چه انتظاری میشه داشت.؟
  یا حسین میر حسین

 4. jane janan گفت:

  ba arezouiey tofighe va pirouzy braye shoma va temmame azadgane ssabze iran zamin ssarzamine khourshied.
  mas byshomarim…

 5. ناشناس گفت:

  فائزه خانم شما چه کاره در این مملکت هستی که به خود جرات می دهی به رئیس جمهور یک ملت توهین کنی . مگر شما فکر می کنید چه کسی هستید . قبول داریم آقای هاشمی زحمتهای زیادی را در این مملکت کشیده اند ولی این دلیلی نمی شود که فرزندانشان خودشان را سهامدار این مملکت بشمارند .
  فائزه خانم هیچ وقت خودتان را بالاتر از دیگران قرار ندهید چون من شنیده ام در آنصورت خداوند تبارک و تعالی انسانهای خودخواه را آنجنان بر زمین می زند که دیگر طاقت بلند شدن نداشته باشند مثل موسوی . کروبی . خاتمی . صانعی و …که خداوند آنها را بر زمین کوبیده و دیگر نمی توانند حتی نفس بکشند فقط …

 6. منوچ گفت:

  ناشناس جان این اقایی که شما بهش میگی رئیس جمهور یک دروغ گو بیش نیست و این اقایونی که میگویید نفس نمیتوانند بکشند هم فلا که نفس ازادی خواهیشان به کل خاور میانه از جمله مصر رسیده. شما برو بقیه نوشته هایی که دادن از روش اینجا بنویسی را پیدا کن که بتونی بقیه جملتو تموم کنی.

 7. مرتضی گفت:

  ناشناس
  اردیبهشت ۷م, ۱۳۸۹ at ۵:۰۵ ق.ظ
  فائزه خانم شما چه کاره در این مملکت هستی که به خود جرات می دهی به رئیس جمهور یک ملت توهین کنی . مگر شما فکر می کنید چه کسی هستید . قبول داریم آقای هاشمی زحمتهای زیادی را در این مملکت کشیده اند ولی این دلیلی نمی شود که فرزندانشان خودشان را سهامدار این مملکت بشمارند .
  فائزه خانم هیچ وقت خودتان را بالاتر از دیگران قرار ندهید چون من شنیده ام در آنصورت خداوند تبارک و تعالی انسانهای خودخواه را آنجنان بر زمین می زند که دیگر طاقت بلند شدن نداشته باشند مثل موسوی . کروبی . خاتمی . صانعی و …که خداوند آنها را بر زمین کوبیده و دیگر نمی توانند حتی نفس بکشند فقط …
  ——————————————————————-

  ای کاش اسمتون رو مینوشتید ! کجای این نوشته توهین به احمدی نژاد بود ؟! رئیس جمهور ملت نه ! رئیس جمهور عده ای اندک .
  کی این خانوم توی این نوشته خودش رو بالاتر از کسی قرار داده !

  مگه خانوم هاشمی توی این مطلب جز با سند و مدرک حرف دیگه ای هم زدن ؟!

 8. sabzejadid گفت:

  درود بر هاشمی ومرگ بر دروغگو

 9. سبز گفت:

  خداوند از شما راضی باشد.
  دختر باشهامت یک مبارز اصیل انقلابی میتواند اینچنین بی پروا به افشاگری نیات پلید دوستان نادان این مملکت همت گمارد.