سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » حکم تعلیق کلیه فعالیتهای دانشگاهی دکتر بهزادیان نژاد...

حکم تعلیق کلیه فعالیتهای دانشگاهی دکتر بهزادیان نژاد

چکیده :کلمه:به پیوست تصویر، حکم صادر شده توسط هیأت بدوی انتظامی اعضای هیأت علمی دانشگاه مبنی بر تعلیق کلیه فعالیتهای دکتر بهزادیان نژاد استاد میکروب شناسی دانشگاه تربیت مدرس و رییس ستاد انتخاباتی مهندس میرحسین موسوی در اختیار سایت کلمه قرار گرفت. به گزارش خبرنگار کلمه دانشگاه تربیت مدرس در اقدامی عجیب در فروردین ماه امسال ...


کلمه:به پیوست تصویر، حکم صادر شده توسط هیأت بدوی انتظامی اعضای هیأت علمی دانشگاه مبنی بر تعلیق کلیه فعالیتهای دکتر بهزادیان نژاد استاد میکروب شناسی دانشگاه تربیت مدرس و رییس ستاد انتخاباتی مهندس میرحسین موسوی در اختیار سایت کلمه قرار گرفت.

به گزارش خبرنگار کلمه دانشگاه تربیت مدرس در اقدامی عجیب در فروردین ماه امسال  فعالیت دکتر علیرضا بهشتی و دکتر قربان بهزادیان نژاد از اساتید این دانشگاه و از مشاوران میرحسین موسوی را به حالت تعلیق در آورد.

ریاست دانشگاه تربیت مدرس برعهده فرهاد دانشجو برادر کامران دانشجو وزیر علوم فعلی و رئیس ستاد انتخابات ریاست جمهوری دوره قبل در وزارت کشور است.

تعلیق فعالیت دکتر قربان بهزادیان نژاد

علاوه بر دکتر علیرضا بهشتی فعالیت دکتر قربان بهزادیان نژاد استاد دیگر تربیت مدرس که هم اکنون در بازداشت بسر می برد هم به حالت تعلیق درآمد.در نامه ای که برای خانواده وی از طرف دانشگاه ارسال شده به تعلیق فعالیت تا نتیجه حکم قضائی اشاره شده است.بهزادیان نژاد از اساتید برجسته رشته باکتری شناسی در دانشگاه تربیت مدرس است. وی دکترای میکروبیولوژی پزشکی دارد.

قربان بهزادیان نژاد مشاور میرحسین موسوی و رئیس ستاد انتخاباتی او بود. وی از تاریخ ۷ دی ماه ۱۳۸۸ در بازداشت به سر می برد و به گفته خانواده او تنها اتهامش مشاورت و دوستی ۲۲ ساله با مهندس میر حسین موسوی است. هنوز دادگاهی برای این استاد دانشگاه برگزار نشده .

این حکم که تنها در صورت ابلاغ رسمی به شخص آقای دکتر بهزادیان نژاد قابلیت اجرا دارد، حدود 1 ماه پیش در دفتر کار ایشان دردانشگاه تربیت مدرس گذاشته شده است. حقوق این استاد دانشگاه واسیر سبز نیز از حدود 5 ماه پیش قطع شده است.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

2 پاسخ به “حکم تعلیق کلیه فعالیتهای دانشگاهی دکتر بهزادیان نژاد”

  1. سبز ۳۶ گفت:

    انشاالله ریشه این ظلم ها هر چه زودتر خشکانده شود که ضایعه بزرگی برای دانشگاهها و ظلم به دانشجویان و خانواده بی گناه آنان است.

  2. 349 گفت:

    وقتی میکروبها قوی بشن اینطوریه که از میکروب شناسها انتقام بگیرن