سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » حكم تعليق و ممنوع الورودی برای حداقل ۸ دانشجو در دانشگاه شهید چمران اهواز...

حكم تعليق و ممنوع الورودی برای حداقل ۸ دانشجو در دانشگاه شهید چمران اهواز

چکیده :اين اسامی مربوط به دانشجويانی است كه حكم تعليق آنان قطعی شده است و دانشجويان بسياری در انتظار حكم نهايی انضباطی به سر می...


کلمه:حداقل 8 نفر از دانشجویان دانشگاه شهید چمران اهواز از تحصیل محروم شده و به دستور ریاست دانشگاه به دانشگاه ممنوع الورد شدند.

به گزارش دانشجونیوز، پس از اعتراضات گسترده دانشجويی در ده ها دانشگاه كشور در ماه های اول سال تحصيلی جاری برخوردهای امنيتی وانضباطی از سوی نهادهای داخل و خارج دانشگاه ها با دانشجويان معترض شدت گرفته است. دانشجويان دانشگاه چمران اهواز نيز از اين برخوردها در امان نمانده اند به طوريكه پس از تجمع اعتراضی16 آذر دانشگاه اهواز حدود 40 نفر از دانشجويان اين دانشگاه به كميته انضباطی احضار شدند.

هم اكنون نيز اخبار رسيده به دانشجو نيوز حاكی از صدور حكم تعليق برای8 نفر از دانشجويان و ابلاغ دستور از سوی رياست دانشگاه به پرسنل انتظامات مبنی بر جلوگيری از ورود آنان به محوطه دانشگاه و خوابگاه ها است. ظاهراً احكام تعليق برای دانشجويان ديگری نيز صار شده كه از اسامی آنان اطلاعی در دست نيست.

اسامی دانشجويان محروم از تحصيل دانشگاه چمران بدين شرح است:

جواد عليخانی(دامپزشكي) 2 ترم تعليق، آرمان ممبينی(دامپزشكي)، محمد موسوی رحيمی(مهندسي)، محسن جعفر پور (مهندسي)، فرانك اصوليان (مهندسي)، فاطمه تقوی زاده (ادبيات) و احمد كشتكار(كشاورزي) هر كدام يك ترم تعليق.

لازم به ذكر است اين اسامی مربوط به دانشجويانی است كه حكم تعليق آنان قطعی شده است و دانشجويان بسياری در انتظار حكم نهايی انضباطی به سر می برند.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

3 پاسخ به “حكم تعليق و ممنوع الورودی برای حداقل ۸ دانشجو در دانشگاه شهید چمران اهواز”

 1. دانشجو گفت:

  دم دانشگاه گرم به اميد روزي که همه اين نامردارو از دانشگاه بيرون کنن

 2. ali گفت:

  namard kasi nist ke ba daste khali defa mikone,namard kasie ke khodesho vase dorooz donya be har ghimate nachizi mifrooshe

 3. علی گفت:

  دانشگاه در همه جای دنیا مرکز ارائه افکار موافق و مخالف است. ننگ بر این … که به عوامل کوچکشان در دانشگاه دستور برخورد با دانشجویان را میدهند. حتی در نظام ستمشاهی هم دانشجو حرمت داشت نمونه اش همین دکتر رضایی وخیلی های دیگر… که با داشتن حکم سیاسی ترم بعد به دانشگاه میرفتند و ثبت نام میکردند. عارشان بیاید که از … هم حقیرتر و پستتر هستند. ما از دینمان آموخته ایم با کفر شاید بتوان حکومت کرد اما با ظلم نمیشود.