سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » علی آبادی شغل جدید گرفت اما از ورزش نمی رود!...

علی آبادی شغل جدید گرفت اما از ورزش نمی رود!

چکیده :علی آبادی که همراه با سعیدلو ، اوایل هفته به دیدار شخص رئیس دولت رفته بودند تا در رابطه با اتفاقات رخ داده میان کمیته ملی المپیک و سازمان ورزش توضیح دهند پس از این نشست می دانست که قرار است بار دیگر مسولیتی در نهاد ریاست جمهوری بر عهده اش گذاشته شود اما نزدیکان به سعیدلو هم این مسولیت جدید را مساوی با جدایی او از ورزش می دانستند. سید جلال یحیی زاده ، نماینده مردم تفت ، یکی از این افراد بود که خبر رضایت رئیس دولت از استعفای علی آبادی را رسانه ای کرد.او اما پس از اینکه دید علی آبادی چنین قصدی را ندارد با یاس گفت:« از این پس حرف من برای آقایان فقط دعای خیر است برای موفقیت...


کلمه: علی آبادی که از این پس سمت«معاون هماهنگی و نظارت بر دستگاه های اجرایی» را دارد ، از ورزش نمی رود.

به گزارش خبرآنلاین، رئیس کمیته ملی المپیک که صبح چهارشنبه اعلام شد تا ساعاتی دیگر به خواست دولت از این سمت استعفا می دهد ، به رغم پذیرش مسولیتی جدید ، همچنان در سمت ریاست کمیته ملی المپیک ایران می ماند.

صبح چهارشنبه خبرگزاری دولتی پانا در خبری فوری نوشت:« در ازای سمت جدیدی که به علی آبادی در نشست هیات دولت به محمد علی آبادی داده شد ، او از کمیته ملی المپیک می رود. » انتشار این خبر از این جهت اهمیت داشت که منبع خبری مشاور سیاسی یکی از نزدیک ترین مردان به رئیس دولت و موثر ترین عضو ساختار دولت دهم بود که این بار داشت خبر از جدایی غریب الوقوع علی آبادی از ورزش می داد آن هم تنها یک روز پس از اینکه علی آبادی در مصاحبه ای با قطعیت گفت:« از ورزش نمی روم مگر اینکه احساس کنم رئیس دولت چنین نظری دارد . در آن صورت حتی یک لحظه هم در استعفایم مکث نمی کنم .»

خبر مسولیت جدید علی آبادی در حالی که او برای سفری کاری به مشهد مقدس رفته بود می توانست حکایت از این داشته باشد که رئیس شیلات و قائم مقام وزیر جهاد و کشاورزی که پس از دعواهای دنباله دار با رئیس جدید سازمان ورزش ، برای همیشه از ورزش می رود . دفتر او اما حاضر به تائید این خبر نشد و اخبار محرمانه از نزدیکان به رئیس سازمان ورزش نشان می دهد او در همان دقایق ابتدایی از همکارانش در کمیته ملی المپیک می خواهد در این طمینه سکوتی مطلق داشته باشند . ساعتی بعد اما سایت ها متن حکم جدید علی آبادی را منتشر می کنند. این سمت جدید او شاید به شکلی همان سمتی است که علی سعیدلو پیش از این و در دولت نهم در اختیار داشت و علی آبادی این بار معاون اجرایی هیات دولت می شود. البته تنها تغییر در این حکم و ابلاغی که به سعیدلو داد شده بود این است که سعیدلو مستقیم زیر نظر شخص رئیس دولت فعالیت می کرد اما محمد علی آبادی باید تحت امر معاون اول رئیس دولت باشد.

او که حالا تعداد سمت های دولتی اش به عدد 4 رسیده است ، از قبل از این هم با مشکل بزرگ منع قانونی برای فعالیت های بیش از یک شغل در مسولیت های دولتی روبرو بود و از سوی سازمان بازرسی کل کشور پرونده ای برایش تنظیم و در اختیار مراجع ذی صلاح قرار داده شده بود تا در این زمینه برای تطبیق این فعالیت ها و متن صریح قانون ، فکری شود.

علی آبادی که همراه با سعیدلو ، اوایل هفته به دیدار شخص رئیس دولت رفته بودند تا در رابطه با اتفاقات رخ داده میان کمیته ملی المپیک و سازمان ورزش توضیح دهند پس از این نشست می دانست که قرار است بار دیگر مسولیتی در نهاد ریاست جمهوری بر عهده اش گذاشته شود اما نزدیکان به سعیدلو هم این مسولیت جدید را مساوی با جدایی او از ورزش می دانستند. سید جلال یحیی زاده ، نماینده مردم تفت ، یکی از این افراد بود که خبر رضایت رئیس دولت از استعفای علی آبادی را رسانه ای کرد.

او اما پس از اینکه دید علی آبادی چنین قصدی را ندارد با یاس گفت:« از این پس حرف من برای آقایان فقط دعای خیر است برای موفقیت بیشتر.»

حرفی که تائیدی بود بر خبر عدم استعفای علی آبادی از کمیته ملی المپیک . علی آبادی که روزی رئیس دولت حاضر درباره اش گفته بود :« با شناختی که از او دارم اگر علی آبادی را در یک شهر دوردست به عنوان یک مسول ساده در یک اداره کوچک بگذارم ، بی هیچ ناراحتی می رود و کار می کند. » همچنان می خواهد در کمیته ملی المپیک بماند. نزدیکان به او می گویند رئیس کمیته ملی المپیک هیچ پالسی از شخص اول اجرایی کشور برای جدایی از ورزش نداشته که بخواهد استعفا دهد و قصد دارد با جدیت بیشتر همان طور که در مصاحبه اش گفته بود ، کارش را ادامه دهد .

اگرچه این هم شایعه شده که علی آبادی برای بازگشت به ساختمان پاستور به جای جدایی از کمیته ملی المپیک از سازمان شیلات ایران می رود!Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

یک پاسخ به “علی آبادی شغل جدید گرفت اما از ورزش نمی رود!”

  1. اکبر زاده گفت:

    آقای علی آبادی و امثالهم له! از اونجایی که مملکت شده مال باباتون و یا حداقل اینطوری که فکر می کنید پس لازم نیست فقط یک شغل داشنته باشید شما می توانید در همه زمینه ها فعالیت کنید و بابا تو رو خدا تعارف نکنید هر پست و مقامی که خواستید بگید حکمش رو بفرستند در خونه بابا جان