سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » دادستان: پرونده روزنامه بهار به دادسرا ارسال نشده است...

دادستان: پرونده روزنامه بهار به دادسرا ارسال نشده است

چکیده :باید منتظر ارسال پرونده به دادسرای تهران...


کلمه: دادستان تهران گفت: پرونده روزنامه بهار هنوز به دادسرا ارسال نشده است.

عباس جعفری دولت آبادی در گفتگو با ایسنا درباره آخرین وضعیت روزنامه بهار تصریح كرد: هیات نظارت با استناد به بندهای 1، 8 و 11 ماده 6 و تبصره 2 قانون مطبوعات،‌ روزنامه بهار را توقیف كرده است.

وی با تاكید بر اینكه هنوز این پرونده به دادسرای تهران ارسال نشده است، گفت: با این وجود باید منتظر ارسال پرونده به دادسرای تهران باشیم.

روز 30 فروردین سال جاری، روزنامه بهار بر اساس مصوبه هیات نظارت بر مطبوعات توقیف شد و دبیر این هیات اعلام كرد كه این روزنامه به دلیل درج مطالب خلاف واقع، ایجاد شبهه در موضوعات اساسی چون انتخابات، زیر سوال بردن اركان نظام جمهوری اسلامی، همچنین افترا به نهادها و ارگان‌های رسمی كشور، مشمول بندهای 1، 8 و 11 ماده شش قانون مطبوعات تشخیص داده شده و به سبب اصرار بر تداوم تخلفات مورد اشاره در شماره‌های دو ماهه اخیر، مقرر شد با عنایت به تبصره 2 ماده 6 و به استناد ماده 12 قانون مطبوعات، توقیف و موضوع جهت پیگرد قانونی به مرجع قضایی ارسال شود.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.