سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » پخش دادگاه حسین شریعتمداری از شبکه 4سیما...

پخش دادگاه حسین شریعتمداری از شبکه 4سیما

چکیده :بر اساس تبلیغی که از شبکه سوم سیما پخش شد، بخش اول جلسه دادگاه حسین شریعتمداری ساعت 21:15 شب پنجشنبه از شبکه چهار سیما پخش خواهد...


کلمه: تلویزیون قصد دارد دادگاه اخیر مدیرمسئول روزنامه کیهان را پخش کند.

به گزارش خبرآنلاین بر اساس تبلیغی که از شبکه سوم سیما پخش شد، بخش اول جلسه دادگاه حسین شریعتمداری ساعت 21:15 شب پنجشنبه از شبکه چهار سیما پخش خواهد شد.

در این جلسه از دادگاه به شکایت شیرین عبادی از حسین شریعتمداری مدیر مسئول روزنامه کیهان رسیدگی شد.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

24 پاسخ به “پخش دادگاه حسین شریعتمداری از شبکه 4سیما”

 1. ناشناس گفت:

  شریعتمداتری چی داره که بخوان دادگاهش رو پخش کنن ؟سردسته دروغگوها همینه

 2. یک اشنای جدید گفت:

  به نظر من دادگاه های این حکومت دیگه ارزش قانونی ندارند چه برسه به این که حسین بازجو بیاد نمایش بازی کنه.

 3. میثم گفت:

  کارگردانی که این بار خود وارد عرصه ی بازیگری شده است …

 4. ماهان گفت:

  ما آخر از این دادگاه نفهمیدیم شریتمداری شاکی است یا متهم ؟او که فقط جرم های شیرین عبادی را بازگو میکرد .تازه آخر این دادگاه معلومه چی میشه شریت مداری برنده و بیگناه اعلام میشه آخه از خودشونه مگه ممکنه گناهکار شناخته بشه ؟

 5. ناشناس گفت:

  آفای شریعتنداری ، خدایی هم وجود دارد
  آخرتی هم هست

 6. رهگذر گفت:

  این هم نمایشی بیش نیست

 7. مانی گفت:

  منظورتون اینه که شب پنجشنبه پخش شد. دیشب ساعت 21:15 از شبکه چهار سیما پخش شد. من دیشب اولین قسمت این دفاعیات از سوی حسین شریعتمداری رو دیدم. من نمیتونم نظر بدم در رابطه با دفاعیاتی که دیشب حسین شریعتمداری از خود به نمایان گذاشت. نظر من این است که به هر حال خانوم شیرین عبادی در خارج از کشور ضد نظام صحبت کرد و جامعه غرب و امریکا را بر علیه نظام ایران تحریک کرد . چون ایشون در سخنرانی هایی که داشتند , فرمودند که غرب و امریکا باید نظام ایران را از همه نوع لحاظ تحریم کنند. پس این چه حقوق بشری است که این غرب نشینان و امثال شیرین عبادی دم از ان میزنند! امشب ساعت 18:30 قسمت دوم این دفاعیات است . پیشنهاد می کنم قسمت دوم این دفاعیات را که از شبکه چهار پخش خواهد شد , مشاهده کنید.

 8. هموطن سبز گفت:

  آقای مانی! شما خودت نگاه کن و لذت ببر… ما عادت نداریم از این نمایش های حکومتی که به فرمایش یکی از دوستان نکته سنج « میثم » کارگردان و بازیگرش یکی ست تماشا کنیم… واقعاً اینقدر ساده و زودباور هستی که دفاعیات نمایشی شریعت نامداری در بیدادگاهی ساختگی تو را آشفته و گمراه می کند و فکر می کنی مثلاً شیرین عبادی علیه ایران کاری کرده است؟! یا خودت را به آن راه زده ای؟! اصلاً موضوع دادگاه چیز دیگری ست… حضرتعالی که می فرمائید قسمت اول را تمام و کمال و با تمام وجود تماشا کرده اید متوجه نشدید این « مثلاً » دادگاه چرا تشکیل شده است و قرار است « مثلاً » به چه موضوعی رسیدگی کند… کلاً کمتر تلویزیون نگاه کنی برایت بهتر است عزیزم!

 9. zahra گفت:

  in pakhshe mostaghim ham faribist va albatte damist ta shirirne ebadi mahkoom shavad.

 10. سبز سبز گفت:

  آقای مانی من فکر میکنم شما فقط صحبت هایی را که شنیده اید بیان میکنید . خانم عبادی در تمام مصاحبه های خود تحریم ایران را گزینه مناسبی ندانسته و آن را موجب فشار به مردم ایران میداند . کافی است در اینترنت سرچ بفرمایید . دوما” منظور شما از نظام چیست ؟ شما صحبت علیه چند نفر معلوم الحال را ، صحبت علیه نظام میدانید یا مانند کروبی عزیز نظام را هفتاد میلیون نفر میدانید ؟ من تعجب میکنم این متن شما با کامنت های قبلی شما هم خوانی ندارد دوست من .

  اندکی صبر سحر نزدیک است … 22 و 25 خرداد سبز

 11. علی گفت:

  جناب مانی، غربی ها حق دارند ایران رو تحریم کنند. ایران از آزادی بیان در غرب استفاده می کنه و تو دانشگاههای آمریکا مصاحبه می کنه ولی به کسی اجازه نمیده تو دانشگاههای ایران از ایران بد بگه، از انرژی هسته ای که دانشمندان غرب سالها براش زحمت کشیدن برای گرفتن قدرت سیاسی بیشتر استفاده می کنه (البته با خرید تجهیزات و نقشه ها). تو ماهواره های عربی و غربی شبکه های خودش رو پخش می کنه (بماند که ماهواره ها هم نتیجه زحمات دانشمندان غربیه!) اما در داخل کشور اجازه نصب ماهوازه نمیده و رو شبکه ها پارازیت میندازه. انواع و اقسام سایت های اطلاع رسانی تو اینترنتی که حاصل زحمات دانشمندان غربیه راه میندازه و هر سایت منتقدی رو برای داخل کشوری ها فیلتر میکنه و گاهی با پولهای دولتی و نیمه دولتی هکر استخدام میکنه تا سایتهای منتقد رو هک کنه. کشور عزیز ما از هر دستآورد غربی ها استفاده و در واقع سوء استفاده می کنه و اونو حق مسلم خودش می دونه و آخرش نامه میده که چرا شبکه های ما روش پارازیت افتاده!
  حقوق بشر اینه که آقای الف رو میارن تو دادگاه که علیه سران جنبش سبز صحبت کنه درحالی که برای هیچکس معلوم نیست که آمران جنایات کهریزک (که فقط به خاطر اینکه فرزند یکی از نزدیکان تو اونجا شهید شده لو رفته و خدا میدونه چه جنایات دیگه ای در جاهای دیگه شده ) الان کجا هستند و چرا دادگاه علنی برای اونا تشکیل نمیشه؟ (این دادگاههایی که تشکیل میشه معلوم نیست کی به کیه، مثل قضیه 18 تیر که آخرش یه نفر رو به جرم دزدیدن یه ریش تراش متهم می کنن!) حقوق بشر اینه که اگه اون آقای هنرمند نامه به خدا مینوشت و ازش انتقاد می کرد هم این بلاها سرش نمی اومد…

 12. امین گفت:

  کاش برای تمامیه دادگاه ها اینقدر عکاس و خبرنگار وجود داشت!!
  حالا کسی میدونه چی شد که اینجوری شد؟
  یعنی چی شده که به شکایت شیرین عبادی رسیدگی شده؟
  شاکی کجاست؟

 13. مصطفی گفت:

  درحالی که دهها رجال سیاسی و دانشجو در گمنامی با اتهامات واهی در بند هستند یا محاکمه و صرفا برای اعتراض ( به ضربه زدن به قانون اساسی و حقوق و آزادیهای مندرج در آن )که امری معمول در دنیاست به زنداهای طویل مدت و شلاق محکوم می شوند:
  همراه مصاحبه احمدی نژاد که گفت زندانی سیاسی نداریم دادگاه شکایت شیرین عبادی علیه شریعتمداری پخش می شود تا:
  1-هواداران بی غرض را تهییج کنند.
  2- با مظلوم جلوه دادن شریعتمداری(دادستان خودخوانده) که اکثر پرونده سازیها از اوست جایگاه تضعیف شده خط دهیش را تقویت کنند.
  3-ادعا کنند که حتی حقوق مخالفین را رعایت می کنند.
  4- ندای مظلومیت زندانیان سیاسی که دوستداران کشور ونظامند را تحت الشعاع دادگاه و جرم مطبوعاتی شریعتمداری قرار دهند.

 14. مانی گفت:

  دوست عزیز هم وطن سبز تند نرو.

  شما زود قضاوت نکن. البته شاید برای اولین بار است که با این سایت اشنا شدید. اگر به پست های قبلی سایت کلمه مراجعه کنید متوجه خواهید شد که من نظراتم را به چه گونه اینجا منتشر می کنم من چندین ماه در این سایت کامنت میزارم و موسوی و رهنورد را پدر و مادر خودم می دانم.

  دوست عزیز شاید شما از سیاست شناخت انچنانی ندارید. ادعای سیاسی بودنم نمیشه . ولی یک شخص سیاسی باید حرف ها و دروغ های امثال حسین شریعتمداری را شنوا باشد تا شناختش روی این اقایون بیشتر شود. از خودتون حرف در نیارید , من اصلا چنین حرفی که قسمت اول را با تمام کمال مشاهده کردم را به زبان نیاوردم.
  حرف حساب من این است که خانوم شیرین عبادی نماینده زن های ایرانی نیستند.

 15. ahmad گفت:

  aya dar ein dadgah shaki ejaze hozor bedone daghdaghe dar dadgah ra dasht?aya vakile eishan b rahaty sohbat kardadnd?
  sohbathaye vakile eishan ham bee kamo kast pakhsh shod?ya na?b in soalat pasokh dahid?

 16. محمد گفت:

  اين چه عدالتي در جمهوري اسلامي است که ده ها روزنامه را فله اي تعطيل مي کنند بي آنکه خبر آن کوچکترين انعکاسي در رسانه ملي پيدا کند اما حسين شريعتمداري نور چشمي را به نمايشي تلويزيون مي آورند تا از اين تريبون – جايي که با حقوق و ماليات فرد فرد ايراني ها اداره مي شود – عليه ديگراني که از کوچکترين حقوق شهروندي خود هم محروم شده اند سخنراني و تبليغ و نطق سياسي کند . اصلا مگر روزنامه کوچکي مثل کيهان چه قدر تيراژ دارد و چه گلي بر سر حتي محرومان و مستضعفان جامعه زده است . واي به روز مملکتي که مدير مسوول کيهان کذايي آن شده باشد نماد اسلام و عدالت طلبي و آرمان خواهي ….

 17. مانی گفت:

  دوستان من اصلا منظوری نداشتم. سبز سبز عزیز. خودتون هم گفتید که نظر شما با نظرات قبلیتون هم خوانی ندارد. من فقط میگم خانوم عبادی نماینده ملت ایران نیست.
  مصطفی عزیز شاکی رفته در غرب نشسته و بر علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی صحبت می کند.

 18. هموطن سبز گفت:

  دوست گرامی! آقای مانی عزیز!
  من کجا زود قضاوت کردم؟!
  من که از سیاست شناخت آنچنانی و حتی اینچنانی هم ندارم همینقدر می دانم که تماشای خزعبلاتی که از تلویزیون غیر ملی پخش میشه دیگر بیشتر از این کمکی به هیچ چیز مثلاً شناخت هر چه بهتر این « آقایون! » نمی کنه! چرا که ماهیت اینها برای یک آدم غیر سیاسی مثل من خیلی وقته روشن شده! ولی از شما که می فرمائید: “یک شخص سیاسی باید حرف ها و دروغ های…” حداقل انتظار اینه که برای برنامه های « آب دوغ خیاری » رسانه ای که فقط دروغ می گوید و جز دروغ نمی گوید تبلیغ نکنید…
  من از خودم حرف در نیاوردم برادر، شما نوشتید:
  ” منظورتون اینه که شب پنجشنبه پخش شد. دیشب ساعت ۲۱:۱۵ از شبکه چهار سیما پخش شد. من دیشب اولین قسمت این دفاعیات از سوی حسین شریعتمداری رو دیدم… پیشنهاد می کنم قسمت دوم این دفاعیات را که از شبکه چهار پخش خواهد شد , مشاهده کنید”
  اینها یعنی چه؟!
  عزیز برادر! بنده اتفاقاً از ابتدای انتشار کلمه و سایر پایگاه های اطلاع رسانی جنبش سبز همراه بوده ام و در انتخابات هم در ستاد مرکزی مهندس موسوی در یکی از بخش ها خدمت کوچکی می کردم که چیز قابل داری نبود و نیست… همیشه سبز باشید

 19. مانی گفت:

  دوست عزیز چرا اینقدر شما تند میرید؟؟؟؟؟ بابا برادر گرامی من میگم بزارید این چرندیات رو گوش بدیم. خوب اقای شریعتمداری که برای ما شناخته شده هستش. خوب بزارید ببینیم چی میگه. بابا فردا اگر امثال تو ” هموطن سبز ” رفتید در یک مکان و از موسوی دفاع کردید و گفتید حکومت و امثال حسین شریعتمداری دارند دروغ میگویند , بعد اگر همون افرا به شما گفتند که بر چه اساسی میگویید دروغ میگویند , خوب شما چه جوابی برای این افراد دارید؟ بابا بخدا قسم من منظورم این بود که ما باید ببینیم طرف چه دروغ هایی میگوید نه اینکه بریم سراغ تلویزیون بعد ببینیم امثال شریعتمداری ایا درست میگوید یا خیر. ما که متوجه این افراد شدیم . به قول معروف باید از امثال حسین شریعتمداری آتو داشته باشیم یا خیر؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

  لازم نیست بگویید در ستاد موسوی بودید یا خیر. اگر اینطوریه خوب من اصلا با اقای موسوی روبوسی داشتم. و شناخت کاملی از اقای موسوی و خانواده محترمش دارم. و به همین دلیل ایشون رو پدر خودم میدانم.

  سایت کلمه این کامنت هموطن سبز مقداری مشکوک به نظر میرسد. البته ببخشید اینطوری میگم.

  اگر من مشکلی در حرف زدن دارم. شما بنده رو نصیحت کنید. واقعا عاشق سایت کلمه هستم و هیچ وقت از اینجا دل نخواهم کند.

 20. مانی گفت:

  ببخشید من اشتباهی فکر کردم که هموطن سبز پاسخ اخرین کامنت بنده را داده است. به همین دلیل شک بَرَم داشت

  من از همین جا از شما عذر خواهی می کنم.

 21. هموطن سبز گفت:

  آقای مانی! شما که من رو چپ و راست به تندروی متهم می کنید یه مقدار یواش تر داداش! مشکوک؟!!!! مشکوک به چی مثلاً؟!!!
  آقای عزیز گفتن اینکه چه کسی روبوسی کرده، چه کسی دست داده، چه کسی چه کرده! چه ربطی به بحث ما دارد؟!
  شما منظور بنده رو متوجه نشدید… منظور بنده این بود که من هم به اندازه ی خودم سیاسی هستم، همین!
  ضمناً آقای موسوی بحمدلله نیازی به دفاع من و شما ندارد… اینقدر خدا عزت به ایشان داده که محتاج دفاع من و شما نباشد…
  آقای مانی! یعنی تا الآن به اندازه ی کافی « آتو » نداریم؟! یعنی برای اینکه بگوئیم شریعت نامداری دروغ می گوید و جنایت می کند احتیاج به ادله ی خاصی هست؟! آقای عزیز من که همون اولش گفتم شما خودت ببین و لذت ببر!
  انگ زدن به افراد کار راحتی ست و جز یأس و دلسردی نتیجه ای ندارد… سبزتر باشید!

 22. مصطفی1 گفت:

  مانی عزیز
  یکبار دیگر مطلبم را بخوان متوجه می شوی نه دفاع از شیرین عبادی است و نه من او را نماینده زنان ایران می دانم.
  نماینده زنان ایران سفیر و فرستاده امام عزیزبه کرملین و فرمانده سابق سپاه همدان و از مبارزین و شکجه دیدههای ستم شاهی و نیز حافظ بیت امام در نوفل لوشاتو سرکار خانم دباغ(مرضیه حدیده چی) هستند.

  اما ما براساس افکار امام حقوق و آزادیهای مشروع هر ایرانی که در قانون اساسی آمده را محترم می دانیم .
  با این وصف شما فکر می کنیدکه این نمایش، با چهره ضدانقلابی که از شیرین عبادی درست کرده اند برای چیست؟به جز بازسازی چهره سر بازجو،فریب و عصبانی کردن هواداران ناآگاه،تحت الشعاع قرار دادن ندای مظلومیت زندانیهای سیاسی، هنوز یادمان نرفته که با نمایش تلویزیونی می خواستند اعتراضات آرام و میلیونی مردم را به ضدانقلاب داخل و خارج وصل کنند.مگر نه این است که همه فریادشان از تعطیلی بسیاری از بخشهای قانون اساسی و دیگر قوانین بلند است. درضمن من در خارج نیستم. موفق باشید.

 23. محسن گفت:

  ازت متنفرم شریعتمداری متحجر

 24. مانی گفت:

  ضمناً آقای موسوی بحمدلله نیازی به دفاع من و شما ندارد… اینقدر خدا عزت به ایشان داده که محتاج دفاع من و شما نباشد…

  جناب هموطن سبز. من و تو میشویم ما. دوست عزیز من و تو مگر بد هستیم که میگوید موسوی محتاج دفاع من و شما نیست. یعنی چی این حرف؟ همان طور که اقای موسوی دارد از حق و حقوق ملت ایران دفاع می کند , ما هم باید در محافل عمومی و خصوصی از مهندس میر حسین موسوی دفاع بکنیم.

  آقای عزیز من که همون اولش گفتم شما خودت ببین و لذت ببر! واقعا زشت نیست که اینطوری جواب بنده را می دهید؟ من گفتم میبینم و لذت میبرم؟ این همه گفتیم ولی باز شما حرف خودتون رو زدید. در رابطه با این مشکوک بودن , یک سو تفاهمی پیش اومد که بنده از سایت کلمه عذر خواهی کردم. دیگه این پست خیلی به قول معروف برامون تکراری شده.