سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » مهدی كوچك زاده؛برای نابودی اصلاحات هر شب دعا کنید...

مهدی كوچك زاده؛برای نابودی اصلاحات هر شب دعا کنید

چکیده :مرعشي نيز كه از سران فتنه بوده است دستگير شده و كم‌كم بقيه آنها نيز دستگير مي‌شوند و دو سه نفر باقي‌مانده نيز در زمان مناسب خود از سوي قوه قضائيه دستگير خواهند...


کلمه: نشست سياسي ماهيانه جمعيت رهپويان انقلاب اسلامي استان تهران عصرروز گذشته-پنجشنبه- برگزار شد كه ميهمانان آن عليرضا زاكاني و مهدي كوچك‌زاده نمايندگان تهران در مجلس شوراي اسلامي بودند.

به گزارش ايلنا، مهدي كوچك‌زاده عضو فراكسيون انقلاب اسلامي مجلس نيز با ذكر اشعاري منشاء همه بدبختي‌ها و گرفتاري‌ها را در 10 ماه پس از انتخابات خودخواهي‌هاي امثال بني‌صدر، رجوي و سران نهضت سبز عنوان كرد!

وي با اشاره به نامه‌ سيد حسين موسوي تبريزي گفت: سيد حسين موسوي تبريزي كه اسم خود را آيت‌الله گذاشته است به عنوان يكي از افراد جريان سبز نامه‌اي را در سايت آفتاب و كلمه منتشر كرده و هشت دروغ را به امام خميني نسبت داده است.

به گفته وي موسوي تبريزي در اين نامه گفته است كه امام چند ماه قبل از پيروزي انقلاب گفته است كه شعارهاي مردم از استقلال، آزادي، حكومت اسلامي، به استقلال آزادي، جمهوري اسلامي تغيير كند و اين در حالي است كه امام كلمه حكومت اسلامي را 534 بار به كار برده كه 256 مرتبه آن تا روز 22 بهمن بوده و پس از آن نيز 278 بار امام اين كلمه را به كار برده است.

در ادامه اين مراسم كوچك‌زاده و زاكاني به سئوالات اعضاي جمعيت رهپويان انقلاب اسلامي نيز پاسخ گفتند.

*انتخابات شوراها با انتخابات مجلس تجميع شود

كوچك‌زاده در پاسخ به سئوالي كه به انتخابات شوراها اشاره داشت گفت: طرح شوراي عالي استان‌ها پيشنهاد داده شده و بحث اوليه آن نيز مطرح شده است اما بايد شكل قانوني به خود بگيرد.

وي تصريح كرد: از آنجايي كه در اين طرح انتخابات شوراها با انتخابات رياست جمهوري قرار است در يك زمان برگزار شود معتقديم اين دو انتخابات از يك سنخ نيستند چرا كه ممكن است يك رئيس‌جمهور در سال دوم كاري خود يا بركنار و يا شهيد شود. اما ممكن نيست كه همه اعضاي شورا با همديگر دچار مشكل شوند. از اين رو بهتر است انتخابات شوراها با انتخابات مجلس شوراي اسلامي يكي شود يا دوره شوراها به پنج سال و خبرگان به ده سال تغيير پيدا كند.

**هركس كه مورد اتهام قرار گيرد بايد پاسخگو باشد

زاكاني نيز در پاسخ به سئوالي در رابطه با اظهارات الياس نادران در مورد رحيمي معاون اول احمدي‌نژاد نيز گفت: هر كس كه به وي اتهامي زده شود لازم است كه پاسخ دهد و هيچ تفاوتي بين افراد نيست چرا كه همه افراد كشور در هر قدرتي كه هستند بايد در مقابل اتهامات خود پاسخگو باشند. هر چند كه آرزو نمي‌كنيم اين اتهامات ثابت شود.

مهدي كوچك‌زاده در اين لحظه در واكنش به اظهارات زاكاني در مورد رحيمي اظهار داشت: من اعتراض دارم چرا كه اگر قرار باشد تمامي افرادي كه سايت و روزنامه دارند بيايند و مثلا به آقاي زاكاني اتهام بزنند آيا ايشان بايد برود و پاسخ دهد.

وي يادآور شد:‌ وقتي در رابطه با موضوعاتي اتهام زده مي‌شود نياز به پيگيري قضايي دارد و اصلا نبايد از تريبون مطرح شود.

اين نماينده مجلس خاطرنشان كرد: چنانچه گفتن حرفي كه نياز به اثبات قضايي دارد از سوي احمدي‌نژاد به هاشمي بد است، چنين اتهاماتي را به محصولي يا رحيمي زدن هم نيز نادرست است.

كوچك‌زاده تصريح كرد: من قصد دفاع از رحيمي را ندارم و همان‌طور كه مي‌دانيم اولين كسي بودم كه در مجلس هفتم با رحيمي كه رئيس ديوان محاسبات بود، درگير شدم.

وي افزود: آدم‌هاي لا‌ابالي و بي‌دين براي رسيدن به هدف از اين حربه‌ها(اتهام زني) استفاده مي‌كنند.

زاكاني در اين لحظه خطاب به كوچك‌زاده گفت: معتقدم به هر كس كه اتهام زده مي‌شود بايد طبق قانون پاسخگو باشد چند ماه پيش من وآقايان نادران و توكلي از رحيمي شكايت كرديم و دستگاه‌ قضايي نيز در حال حاضر در حال پيگيري اين موضوع است و من هيچ‌جا در اين مورد صحبتي نكرده‌ام و به آقاي نادران هم گفتم كه بايد مسير قانوني را پيگيري كنيم.

***براي نابودي جريان اصلاحات هر شب دعا كنيد!

كوچك‌زاده در ادامه گفت: بنيان‌گذار روش منحوس اتهام‌زني جرياني به نام اصلاح‌طلب بود كه روزنامه را خدا كرد و روزنامه‌نگار را پيغمبر ،و همين افراد آيت‌الله مصباح را …. خطاب كردند و به همه مقدسات توهين كردند و براي خود عالي‌جانب سرخپوش و سفيدپوش درست كردند.

وي خطاب به جمع گفت: براي نابودي اين رويه غلط هر شب دعا كنيد!

عضو فراكسيون انقلاب اسلامي مجلس با اشاره به موضوع بدحجابي در كشور خاطر نشان كرد: من موافق عدم برخورد با بدحجابي نيستم اما معتقدم بدحجابي بايد ريشه‌يابي شود تا متوجه شويم منشاء اين فساد كجاست اما در حال حاضر نهضت سبز و امكانات كشور فرصت رسيدگي به اين مسائل را نمي‌دهد و هر روز نهضتي براي خود راه مي‌اندازد كه نتيجه آن شده است كه دختر 30 ساله و پسر 40 ساله نمي‌تواند ازدواج كند.

زاكاني نيز در پاسخ به سئوالي كه به علت عدم برخورد با سيدمحمد خاتمي، مهدي كروبي، ميرحسين موسوي و همچنين نامه سيد محمد خاتمي به مقام معظم رهبري اشاره داشت خاطر نشان كرد: اين افراد در مقام شعار حرف ديگري مي‌زدند و در مقام عمل كار ديگري انجام مي‌دهند در مناظره آقايان موسوي و احمدي‌نژاد شاهد بوديم كه آقاي موسوي بر موضوع دروغ‌گويي بسيار تاكيد داشت اما پس از انتخابات خودشان بزرگترين دروغ 30 سال گذشته را مطرح كردند!

وي يادآور شد: بحث لجاجت احمدي‌نژاد نيز از ديگر موضوعاتي بود كه موسوي با آن مخالف بود اما آيا شما لجوج‌تر از موسوي تا به امروز كسي را سراغ داريد؟ كه هنوز هم بر سر حرف خود ايستاده است.

لازم به ذکر است که میرحسین موسوی تاکنون بارها در مصاحبه ها و بیانیه های خود تاکید کرده انچه مهم است حقوق ملت است که نمی توان از آن گذشت.نخست وزیر محبوب امام  درهمان نخستین روزهای پس از انتخابات اعلام داشت که از حق خود گذشت اما از حقوق مردم نمی تواند بگذرد.میر حسین موسوی اخیرا در یکی از مصاحبه های خود نیز تاکید کردند که اگر می دانستیم حاکمان فعلی توان اداره کشور را دارند درباره حوادث انتخابات و آنچه بر رای مردم رفت می گذشتیم اما این توانائی در آنها وجود ندارد.به نظر می رسد این نماینده حامی دولت در مجلس این سخنان را نشنیده و یا فراموش کرده اند.

ذاکانی اما  با اشاره به نامه خاتمي به رهبري تصريح كرد: وقتي از آقاي خاتمي سئوال شد كه آيا به رهبري نامه نوشته‌ايد ايشان با حرف‌هاي دوپهلو جواب دادند.

وي افزود: بي‌شك اگر نظام با اين افراد برخورد مي‌كرد مردم چهره واقعي سران فتنه را نمي‌شناختند و همان‌طور كه ديديد در تجمعات خياباني تعداد اين افراد رو به كاهش بود!

به گفته زاكاني سران اصلاحات تقسيم كار كرده‌اند و بناست هر كدام از آنها يك نقش را دنبال كنند.

**اختلافات اصولگرايان بر سر هواي نفس است

كوچك‌زاده در پاسخ به سئوالي كه از وي پرسيده شده بود آيا علي لاريجاني را يك اصولگراي واقعي مي‌داند يا نه؟،‌ گفت: در صلاحيت من نيست كه ميزان واقعي اصولگرايي افراد را بسنجم آقاي لاريجاني و باهنر حسب ظاهر خود را اصولگرا مي‌دانند اما بسياري از اختلافات اصولگرايي بر سر هواي نفس است و در نهايت لاريجاني نيز بر اين عقيده استوار است كه هر چه قانون و ولي‌فقيه بگويد.

**برخي اصولگرايان امروز با هاشمي،فردا با موسوي و پس فردا با خاتمي ديدار مي‌كنند

وي همچنين در پاسخ به سئوال ديگري در اين ارتباط كه آيا اصلاح‌طلبان با ايجاد اختلاف در ميان اصولگرايان به دنبال احياي مجدد هستند، يا نه؟، گفت: عده‌اي وجود دارند كه مي‌خواهند نان جبهه اصولگرايي را بخورند اما مواضع‌شان با اصولگرايي سازگار نيست و شاهد هستيم برخي از اصولگرايان امروز با هاشمي، فردا با موسوي و پس‌فردا با خاتمي ديدار مي‌كنند.

وي همچنين در پاسخ به سوال ديگري در مورد دخالت مجلس در برخي از امور اجرايي كشور تصريح كرد: ما گاهي در مجلس به قدري در ريزترين مسائل اجرايي دخالت مي‌كنيم و به حدي احمدي‌نژاد را اذيت كرده‌ايم كه مجلس هفتم در يكسال و نيم رياست‌جمهوري خاتمي وي را اذيت نكرد.

**سه سال در مورد مرتضوي با همه مسولين كشور صحبت كردم

زاكاني نيز در پاسخ به سوالي در ارتباط با سعيد مرتضوي معاون دادستان كل كشور يادآور شد: من سه سال با همه مسوولين كشور در مورد ايشان صحبت كردم و سه بار نيز با رئيس قوه قضائيه در اين رابطه ديدار داشته‌ام.

**سران فتنه به مرور دستگير مي‌شوند!!

كوچك‌زاده همچنين در پاسخ به سوال ديگري كه به عدم برخورد با افرادي كه سوال كننده آنها را سران فتنه ناميد اشاره داشت گفت: در حال حاضر مرعشي نيز كه از سران فتنه بوده است دستگير شده و كم‌كم بقيه آنها نيز دستگير مي‌شوند و دو سه نفر باقي‌مانده نيز در زمان مناسب خود از سوي قوه قضائيه دستگير خواهند شد.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

32 پاسخ به “مهدی كوچك زاده؛برای نابودی اصلاحات هر شب دعا کنید”

 1. ناشناس گفت:

  برای نابودی و ذلت دیکتاتورها، کودتاگران، و چاپلوسان و پاچه خواران هر لحظه دعا می کنیم.

 2. ناشناس گفت:

  آقای کوچک زاده! اولن حرف های بزرگتر از دهان تان نزنید لطفن!
  ثانیا سران فتنه شامل رئیس دولت و تیم اطراف ایشان می باشند که در این صورت درست گفته اید هر چه زودتر باید دستگیر شوند

  اما خدا نکند که منظورتان میر حسین عزیز و محبوب و شیخ شجاع و سید با اخلاق ما باشد …که در اینصورت به شما هشدار می دهیم اگر مویی…اگر مویی از سر این سه عزیز کم شود …. اگر کوچکترین تعرضی به ایشان شود …. اگر حتا دستتان به ایشان بخورد….ایران را پیش چشمان تان قیامت می کنیم….والسلام
  ا

 3. ناشناس گفت:

  کوچک زاده اینقدر حرف نزن سنگ بزرگ نشانه نزدنه چون باختید و خودتون هم به این واقفید اینقدر حرفای گنده میزنید .در ضمن مگه ما مردیم که موسوی و خاتمی و کروبی دستگیر بشن؟ اگه میخواهید کش بدید تا مردم اینا رو فراموش کنن کور خوندین چون میر حسین عزیز و بقیه عزیزا همیشه در قلب های مردم هستن . راست میگه سران فتنه باید دستگیر بشن البته جنتی -احمدی نژاد- محصولی – الهام – علم الهدی و…

 4. هموطن سبز گفت:

  “وی افزود: بی‌شک اگر نظام با این افراد برخورد می‌کرد مردم چهره واقعی سران فتنه را نمی‌شناختند و همان‌طور که دیدید در تجمعات خیابانی تعداد این افراد رو به کاهش بود!”
  با گارد و اسلحه و باتوم و گاز اشک آور به جمعیتی که با دست خالی به صحنه آمده بود و فقط رأی گمشده و سرقت شده اش را طلب می کرد حمله کردید و کشتید و ربودید و زندانی کردید و در زندان کشتید و …
  سرتان را بالا می گیرید و با افتخار از این اراجیف هم می گوئید؟!
  شما چگونه موجوداتی هستید؟!!!!!
  شما چی هستید؟!

 5. ناشناس گفت:

  لعنت الله علی قوم الظالمین

 6. amir گفت:

  فقط میتوان یک چیز گفت: جنبش سبز راه بسیار سختی پیش رو دارد. امیدوارم رهبران این جنبش همانطور که بارها گفته اند استقامت کنند. افکاری که در حال حاضر رو در روی جنبش سبز قرار گرفته‌اند افکاری هستند بسیار خشن. تمام هدف آقایان از حرف زدنهای لمپنی کوچه بازاری تا توهین و فحش و تهدید فقط ایجاد رعب و وحشت است. دارند پایه‌های خانه‌ای که در حال بنای آن هستند را بر تهدید و ایجاد وحشت میگذارند. این دولت در عرصهٔ بین‌المللی روز به روز منزوی تر میشود. دنیا دیگر دنیأیی نیست که با انزوا بتوان در ان زندگی‌ کرد. دوستان عزیز پایدار باشید، امید داشت باشید و اطلاع رسانی کنید.

 7. امیر سبز گفت:

  سلام به همه سبز های عزیز

  چند نکته در صحبتهای این دو عزیز دیدم خواستم بیان کنم:

  1.اولا شماها به فکر مشکلات اقتصادی (به عنوانه نماینده ملت) و اجتماعی و …باشید نمیخواد در مورده نظره همه تصمیم بگیرید.

  2.جنبش سبز بارها اعلام کررده مواضعه شان با رجوی و …جداست و جدا خواهد بود…

  3.سران فتنه!من فتنه ای نمیبینم!من فقط معترضینی میبینم که 11 ماه فریاد زدن اما شما کور و بودید و کر…..

  4.در مورد ریزش اعترضات گفتید!!لابد به تجمعات 9 دی و 22 بهمن حامی دولت رو میگید اما عزیزانم برد حقیقی زمانی است که طرفین بدور از هر گونه امتیاز و ارعاب در صحنه حضور پیدا کنند. آن وقت معلوم می شود که وزن واقعی طرفین چه قدر است. اقدام حکومت مانند مسابقه دو سرعتی است که یک طرف ماجرا قبل از نواختن سوت مسابقه در یکقدمی خط پایان قرار گرفته ، دوپینگ هم کرده و دست و پای حریف نیز با طناب بسته شده است . بدیهی هست ادعای پیروزی در چنین مسابقه ای تا چه میزان مضحک است.

  5.در یک سال و نیم پایانی خاتمی ایشان سخترین دورانش رو سپری کرد اما دولت مورده نظر شما و حکومت و نه مردم هر لایحه ای داد با نظر مثبت شماها…..

  6.برای نابودی هیچ حزبی و جریان و هیچ ملتی دعا نکنید !خداوند میفرمایید که حتی برای کسانی که دشمن و خودشون برتر از من هم میدونن ارزوی مرگ نکنید!!برای همین همیشه میگیم لعنت بر شیطون و نه مرگ بر شیطون

  7. و حرف اخر اینکه واقعا شجاعت به خرج بدید و دستتونو به موسوی برسونید اونوقفت خشم ما رو هم میبینید!!!

  یا حسین میرحسین

  این لشگر حسینه :::یاور میرحسینه

 8. مجید گفت:

  ما برای نابودی هیچ کس دعا نمی کنیم
  ولی امیدواریم دست شما بیسوادان از سر این وطن زیبایمان کوتاه شود
  یک بچه سپاهی

 9. سبز سبز گفت:

  صوفی نهاد دام و سر حقه باز کرد //// بنیاد مکر با فلک حقه باز کرد
  بازی چرخ بشکندش بیضه در کلاه //// زیرا که عرض شعبده با اهل راز کرد
  فردا که پیشگاه حقیقت شود پدید //// شرمنده رهروی که که عمل بر مجاز کرد
  آقای کوچک زاده و آ قای زاکانی از ریا و درغ دوری کنید و با حقیقت رفتار کنید که آنان که راه حقیقت را میروند شرمنده نیستند .

  اندکی صبر سحر نزدیک است … 22 و 25 خرداد سبز

 10. ناشناس گفت:

  آقاي كوچك زاده به هاشمي،كروبي،موسوي و خاتمي يك انگشت بزن تا مجلس رو روي سرت خراب كنيم. امتحانش براي شما مجانيه

 11. مصطفی گفت:

  خدایا کوچک زاده را عافیت بده و بزرگی ده.

 12. علی از تبریز گفت:

  از کوچک زاده انتظار بزرگی نداشته باشید .همین

 13. سیاوش گفت:

  اگر مجلس انتخابی بود و نه انتصابی، امثال کوچک زاده رایی بس خنده دار نصیبشون میشد. من به شخصه خواهان نابودی کسی‌ نیستم. چیزی که بدون شک دنبالش هستم محاکمه کسانیست که چه با اعمال و چه با حرفهای خود، این مصیبتها رو بر سر ما مردم آورده اند. فرقی‌ هم ندارد، از صغیر تا کبیر!

 14. عاشق ایران گفت:

  آرزو میکنم شاهد روزی باشم که در کشور عزیزم ایران تمامی ظالمان و فاسدان و فاسقان و دزدان و … در دادگاهی عادل محاکمه شوند

 15. محمد از اصفهان گفت:

  به دعای گربه سیاه بارون نیاد

 16. نيازي به ياداوري نيست من هر زماني از خداوند متعال براي نابودي كوچك زاده هايي مثل تو و امثال تو به كل كساني كه اين انقلاب رو به اسم ولايت به تاراج بردند دعا مي كنم. لعنت الله علی قوم الظالمین.وعده خدا نزديك است و آن نابودي تمام شما طالبان صفتان است.ما بيشماريم

 17. esteghlal گفت:

  bah bah khoda ezat dehad b anha !k chegone yek namaynde majles ba ghateyat az ayande khabar midehad.esteghlale ghove ghazaye ma che azematy darad.dar oje khdesh hast/ayatola larijanye amoli befarmaeed baraye majmoe shoma ham enhesar talaban khob didan

 18. مژده گفت:

  فقط اگر دستان به خون آلوده تان به موسوی عزیز ما بخورد اونوقت دیگه باید … باشید. شما اگر جرأت داشتید تا حالا عزیزان ما را دستگیر کرده بودید ولی چون … هستید فقط بلدید یک میکروفون دستتون بگیرید و توش … کنید. آخه شما کوچولوها چی هستید که میرحسین بخواد ازتون بترسه . کی رو تهدید میکنید؟ موسوی هشت سال مقابل تهدیدات دشمنان ایران مقاومت کرد شما که دیگه عددی نیستید که پشت سرهم رجز میخونید.

 19. ناشناس گفت:

  اگه آقای ميرحسين موسوی ميخونه يه پيامی ميخواستم براشون بذارم :
  آقای موسوی ، من آدم منطقی هستم و تا وقتی چيزی برام ثابت نشه حتی اگه مطلوبم باشه قبول نميکنم ، با قاطعيت ميتونم بگم که جناح اقتدارگرا اکثريت طرفدارای خودش رو از دست داده و مردم دقيقا در حال گذار از پروسه آگاه شدن هستن ،
  فقط بايد سعی بشه کسايی که از اين رويه دارن رويگردان ميشن بی تفاوت نشن که شما به اين موضوع هم اشاره کردين
  اول کسی در سياست هستين که من ميشناسم و دارين کاملا بنيادی و نه از روی عجله کاری رو صورت ميدين و خودم به شخصه لذت ايده های نوين بودنه حرفاتون برام خيلی شيرينه ، ممنون
  دانشجوی دانشگاه شريف

 20. jane janan گفت:

  in ghoodehaie chrkin ra(kouchek..bezorg)az vejoud iranzamin pak khahimkard.
  droud khooda va khelgh khooda bar pakano khoban sarzamin khourshid/mir jane mirhossen,khatemy,karouby.

 21. ناشناس گفت:

  اگر در تظاهرات مردمی بعد از انتخابات به جای اشک آور و گاز فلفل و ژ-3 از تانک و آر پی جی استفده میکردید مردم زودتر میفهمیدند که موسوی چقدر دروغ گو و سران فتنه است!!!
  بعضی افراد فکر می کنند سران فتنه هم یک جور فحش و ناسزاست؛ مثل بزغاله و گوساله و خس و خاشاک و این قبیل کلمات! دوستانشان لطفاً به این افراد معنی فتنه را یاد بدهند تا این بیچاره ها از همون الفاظ قبلی برای فحاشی استفاده کنند!
  آقای زاکانی: شما کجا برادر! قبلاً تومنی هفت صنار با این کوچولوها فرق داشتین؛ حالا چرا انقدر تلاش میکنید تا شبیه آدم کوچولوها بشین؟؟؟؟
  البته باید بگم تلاشتون نسبتاً موفقیت آمیز بوده، آفرین!

 22. محمد مهدی گفت:

  خطاب به اقای کوچک زاده ،لطفا کمی سنجیده تر سخن بگویید.اولا اقای موسوی تبریزی دادستان آیت الله خمینی بوده که فکر کنم برای دادستان شدن ادم باید به مقام ایت اللهی رسیده باشه تازه ایشون اول انقلاب دادستان شده که احتمالا اون موقع آقای کوچک زاده هنوز در مدرسه تلمذ می کردند. ثانیا حکومت اسلامی تا جایی که سن ما قد میده مال قبل از انقلاب بود و بعدش رهبرکبیر انقلاب جمهوری اسلامی را بعنوان نظام حاکم بر ایران اعلام کردند.
  در ضمن مثلا تو قران جندین بار کلمه یهود اومده ولی کلمه مسلمان کمتر ذکر شده یا اینکه فکر می کنم تو قران نام موسی از نام محمد حدود دو یا سه برابر ذکر شده پس استدلال کنیم که قران متعلق به یهودی هاست یا اینکه اونها رو تایید کرده و حضرت محمد صلی الله علیه و اله و اسلام رد نعوذبالله نه. و لابد ایننجوری حضرت موسی علیه السلام از حضرت رسول الله صلی الله علیه و اله در مقام تایید بیشتری بوده .
  فقط اگر به ایشان رسترسی دارید و می توانید این حرفها رو به ایشان بزنید به ایشان بگویید که این استدلالهای کودکانه را برای ما نگویند ادم خندش می گیره اگر تکرار و ذکر بیشتر یک نام تایید باشه لابد در زیارت عاشورا که لعن بیشتر از نام ائمه اومده تایید شمر و یزید شده نه امام حسین علیه السلام.
  متشکرم.

 23. سبز گفت:

  ما میخواهیم ان مسوول دروغگوی نیروی انتظامی هم که ممنوع الخروجی بودن خاتمی عزیز رو مطرح کرده بود محاکمه شود .

  مردم این همه فشار را تحمل میکنند که وضعیت کشور با هزینه کمتری به حالت عادی برگردد و امیدوارند دلسوزان نظام قادر به حل و خاتمه اختلافات باشند.

  والا اگر کمترین خبری از جسارت به این بزرگان کشور، دستگیری و … بشنویم بدانید که دیگه حاضر به بیهوده نفس کشیدن نیستیم و فقط قیامت به پا میکنیم.

 24. فاطمه گفت:

  واقعا که این کوچک زاده فامیلیش خیلی برازندشِ . نمی فهمند که یک تفکر را از جامعه نمی شه پاک کرد و از بین برد. بالاخره یه روز این تفکر و حزب گریبانتان را می گیرد

 25. حسین گفت:

  ببین مملکت به چه فلاکتی افتاده که کوچک زاده داره در مورد آقایان هاشمی و موسوی و خاتمی و آیت الله موسوی اظهار نظر میکنه!
  بی خود نگفتن : شهر که … تو … میشه ، قورباغه هفت تیر میکشه!

 26. سعید گفت:

  این سایت شما به چه دردی می خوره ؟ می دونین چرا اینو میگم؟ واسه اینکه از روی کامنتایی که گذاشتن معلومه هیچکس غیر از طرفدارای خودتون کسی دیگه اونو نمیخونه در نتیجه فایده ای نداره. البته شایدم شما کانتای مخالفا رو کلا سانسور می کنید!! در اینصورت خودتون باور می کنید که طرفدار آزادی بیان هستید؟

 27. موسی صدر گفت:

  اگر جرات دارید میرحسین رو دستگیر کنید
  اصلا چرا معطلید؟!
  مگه چهره ی اصلی سران فتنه به گفته ی خودتون آشکار نشده؟!
  نکنه از طوفان خس و خاشاک می ترسید؟!
  بترسید … بترسید…
  لا یقاتلونکم الا فی قری محصنه او من وراء جدر باسهم بینهم شدید تحسبهم جمیعا و قلوبهم شتی ذلک بانهم قوم لا یعقلون(14 حشر)
  ما بچه های جنگیم بجنگ تا بجنگیم

 28. لیلا گفت:

  ماییم و نوای بی نوایی بسم اله اگر حریف مایی!!!!!

 29. دوستدار مهندس موسوی گفت:

  اتفاقا ما هر شب برای هدایت شما ( نه نابودی شما ) دعا میکنیم بلکه سر عقل بیایی …
  یا حسیییییییییییییییییییییییییییییییین میر حسییییییییییییییییییییییییییییییییین

 30. مهدی گفت:

  این نماینده ی تهرانه؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 31. محمدرضا گفت:

  اشکال بزرگ کشور ما این است که هر کسی سر جای خودش نیست آدمهای کوچک و کوچک زاده به جای بزرگان و بزرگ زاده مینشینند و کارها را خراب میکنند. چون آدم کوچک چیزی برای از دست دادن ندارد نه آبرویی نه پیشینه ای نه …..

 32. moji گفت:

  آقای زاکانی مثل اینکه هنوز بعد از مناظره درس نگرفتی که چیزی واسه دفاع کردن ندارین