سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » سبزهای گمنام/«هاشم خواستار» در زندان مشهد به بیماری قلبی دچار شد...

سبزهای گمنام/«هاشم خواستار» در زندان مشهد به بیماری قلبی دچار شد

چکیده :پیش از این همسر این فرهنگیِ بازنشسته که خود نیز از معلمان پیشکسوت و بازنشستۀ کشور می باشد، با گلایه از اینکه آقای خواستار با ۶۷سال سن، بیماری های آرتروز و ناراحتی های گوارشی متعددی دارد و طی این مدت نیز، حتی از داشتن دندانی که قبل از بازداشت سفارش داده بود، محروم بوده و بدون آن در سلول به سر می برد"، خاطرنشان کرد ه بود"مسئولین امر حتی با دادن یک مرخصی کوتاه چند ساعته برای این موارد استعلاجی به این معلم سالخورده خودداری می...


کلمه: هاشم خواستار، معلم بازنشسته مشهد و عضو کانون صنفی فرهنگیان استان خراسان در زندان وکیل آباد مشهد بشدت به بیماریهای داخلی و قلبی مبتلا شده است.

به گزارش جرس، هاشم خواستار که 25 خرداد 88 بازداشت شد و پس از یک ماه و نیم از زندان آزاد شد، روز 25 شهریور 88 دوباره بازداشت شد و از آن موقع تاکنون همچنان در اسارت به سر می برد.

گفتنی است علی رغم عدم وجود سابقه قبلی بیماری قبلی، ایشان در طول مدت زندان به شدت بیمار شده و به مشکلات بینایی و فشار خون نیز مبتلا شده است.

شایان ذکر است از هشت ماه پیش تاکنون هیچ گونه مرخصی به وی داده نشده و علی رغم اعتراض خانواده و وکیل پرونده و نیز وخامت حال جسمی همچنان در زندان به سر می برد.

پیش از این همسر این فرهنگیِ بازنشسته که خود نیز از معلمان پیشکسوت و بازنشستۀ کشور می باشد، با گلایه از اینکه آقای خواستار با ۶۷سال سن، بیماری های آرتروز و ناراحتی های گوارشی متعددی دارد و طی این مدت نیز، حتی از داشتن دندانی که قبل از بازداشت سفارش داده بود، محروم بوده و بدون آن در سلول به سر می برد”، خاطرنشان کرد ه بود”مسئولین امر حتی با دادن یک مرخصی کوتاه چند ساعته برای این موارد استعلاجی به این معلم سالخورده خودداری می کنند.”

صدیقه مالکی فرد همچنین یادآور این نکته شده بود که آقای خواستار بیش از سه دهه معلم و فرهنگیِ این کشور بوده و آنچه بر او می گذرد، شایسته و سزاوار نبوده و خارج از انصاف می باشد.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

2 پاسخ به “سبزهای گمنام/«هاشم خواستار» در زندان مشهد به بیماری قلبی دچار شد”

 1. اسلام رحماني گفت:

  اعلام نام و وضعيت اسراي گمنان سبز حركت تازه، لازم و ثمر بخشي است. از جمله ثمرات آن مي‌توان به موارد زير اشاره كرد:
  اسراي سبز و خانوادشان احساس فراموش شدگي نمي‌كنند.
  به دليل اطلاع رساني از وضعيت اسراي گمنام، فشار و بدرفتاري در زندان بر آنها كاهش مي‌يابد.
  پشتوانه‌ و قوت قلبي براي تجمعات بعدي مي‌شود
  انشا الله
  لطفا اين تلاش را پيگيرانه ادامه دهيد.

 2. ناشناس گفت:

  این بیگناهان فقط به جرم حق طلبی در زندانند.