سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » نگرانی حسین کروبی از داروهای وارداتی از روسیه/در مورد وضعیت سلامتی زندانیان سیاسی ...

نگرانی حسین کروبی از داروهای وارداتی از روسیه/در مورد وضعیت سلامتی زندانیان سیاسی گزارش دهید

چکیده :بهتر است این آقایان که زندانیان سیاسی و فرزندان ناشناس این کشور را در زندان های غیراستاندارد به هزاران مریضی های عفونی و بیماری های سخت مبتلا کرده اند به خودشان زحمت بدهند و چند خطی هم در مورد وضعیت سلامتی عزیزان زندانی به مردم گزارش...


کلمه:حسین کروبی، خطاب به کسانی که شایعه بیماری شیخ مهدی کروبی را منتشر کرده اند، گفت: آقای کروبی در سلامتی کامل به سر می برد و بهتر است این آقایان که زندانیان سیاسی و فرزندان ناشناس این کشور را در زندان های غیراستاندارد به هزاران مریضی های عفونی و بیماری های سخت مبتلا کرده اند به خودشان زحمت بدهند و چند خطی هم در مورد وضعیت سلامتی عزیزان زندانی به مردم گزارش دهند.

فرزند مهدی کروبی در گفتگو با  جرس با تاکید مجدد سلامتی آقای کروبی می گوید: دیگر تعجب نمی کنیم از این جنگ های روانی که در راس آن مشخص است کسانی ایستاده اند که از ایستادگی آقای کروبی برای احقاق حقوق از دست رفته ملت خشمگین هستند.

وی در عین حال تاکید کرد: رسانه های اصولگرا که در تمام این مدت حتی یک زحمت ساده به خودشان نمی دهند تا در مورد وضعیت تاسف برانگیز بهداشتی در زندان های کشور یک گزارش معمولی منتشر کنند معلوم است که به عنوان پیاده نظام کسانی که شایعه بیماری آقای کروبی را درست کرده اند، از پیگیری های مصرانه آقای کروبی نسبت به وضعیت زندانیان عصبانی باشند.

حسین کروبی ادامه می دهد: ابتدا به نظر می رسید هواداران دولت فعلی در شرایطی که خبرنگاران واقعی یا در زندان هستند و یا از شرایط کار محروم مانده اند، لباس خبرنگار به تن کرده و در رسانه های باقیمانده، از آقای کروبی انتقام جویی کنند؛ اما وقتی کسانی همچون آقایان رسایی به عنوان نماینده مجلس و صفار هرندی نیز به این جنگ روانی دامن می زنند، آنگاه به نظر می رسد توطئه ای در کار باشد.

فرزند کروبی می گوید: وقتی ما به عنوان اعضای خانواده آقای کروبی خبری در مورد این بیماری که آقایان می گویند نداریم، بعید به نظر نمی رسد که این آقایان نقشه ای در سر دارند و برای اجرایی شدن نقشه های خود از هم اکنون پیاده نظام خود را بسیج کرده اند.

وی توضیح می دهد: اخیرا خبرهایی می رسد مبنی بر اینکه از روسیه داروهایی را وارد ایران کرده اند که بیماری هپاتیت و سرطان از طریق خوراندن آن دارو ها به افراد منتقل می شود، لذا کسانی که خبر بیماری آقای کروبی را منتشر کرده اند یا این داروها را از کشور دوست وارد ساخته و به حاج آقا خورانده اند یا قصد دارند در آینده چنین کاری را انجام هند و حالا هم با این دورخیز خبری قصد محک زدن فضای جامعه را دارند.

حسین کروبی در پایان یادآوری کرد کسانی که از بیماری نداشته آقای کروبی خبرسازی می کنند خودشان از بیماری مضاعفی رنج می برند و این بیماری، چیزی جز دروغ نیست که مدت هاست جامعه را آلوده کرده است.

گفتنی ست در اواسط هفته جاری خبری مبنی بر بیمار بودن مهدی کروبی- دبیر کل حزب اعتماد ملی- در برخی از سایت‌های خبری داخلی منتشر شد. این سایت‌ها مدعی شدند که کروبی مبتلا به یک سرطان لاعلاج است و حال عمومی وی مساعد نیست.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

یک پاسخ به “نگرانی حسین کروبی از داروهای وارداتی از روسیه/در مورد وضعیت سلامتی زندانیان سیاسی گزارش دهید”

  1. سعید گفت:

    و مکر خدا بالاتر از هر مکری ست .

    و او شفا دهنده است .