سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » توضيحات مجمع تشخيص درباره همدست رکسانا صابري...

توضيحات مجمع تشخيص درباره همدست رکسانا صابري

چکیده :عمومي مجمع در ادامه نوشت: نامبرده هيچگونه همکاري با مرکز تحقيقات استراتژيک نداشته است وهرگز در استخدام يا طرف قراردادي اين مرکز نبوده...


کلمه:پس از انتشار خبري با عنوان “همدست رکسانا صابري کيست؟”، خبرنگاري که يکسال پيش به اتهام جاسوسي دستگير شد و پس از کش و قوسهاي فراوان آزاد گشت و به آمريکا رفت، روابط عمومي مرکز تحقيقات استراتژيک مجمع تشخيص مصلحت توضيحاتي را براي سايت فرارو ارسال کرد.

به گزارش فرارو در توضيحات مجمع تشخيص مصلحت نظام آمده است:خانم رکسانا صابري با مرکز بررسي هاي استراتژيک وابسته به رياست جمهوري همکاري داشته است و به اشتباه در خبر، مرکز تحقيقات استراتژيک ذکر شده است.

روابط عمومي مجمع در ادامه نوشت: نامبرده هيچگونه همکاري با مرکز تحقيقات استراتژيک نداشته است وهرگز در استخدام يا طرف قراردادي اين مرکز نبوده است.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

یک پاسخ به “توضيحات مجمع تشخيص درباره همدست رکسانا صابري”

  1. سهند گفت:

    نگو چرا بابا محمود انقدر خودشو به اب و اتیش زد تا ایشون رو از چنگ عدالت (قوه قضاییه مستقل! ) رهانید . و به جاش هی میگفت مسئولین مذاکرات هسته ای باید اعدام بشند چون جاسوسن ! ! ؟