سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » باز هم جنجال در آزمون دستیاری پزشکی؛این بار رتبه ها فروخته شد!...

باز هم جنجال در آزمون دستیاری پزشکی؛این بار رتبه ها فروخته شد!

چکیده :در حالی که آزمون نخست دستیاری پزشکی به دلیل افشای فروش سوالات آن ابطال شده بود و آزمون دوم تحت تدابیر شدید برگزار شده بود با اعلام نتایج آزمون دوم بازهم پزشکان در برابر وزارت بهداشت تجمع کردند و معتقد بودند این بار رتبه ها فروخته شده...


کلمه: حدود 300 نفر از پزشکان شرکت کننده در آزمون دستیاری با حضور در ساختمان وزارت بهداشت واقع در شهرک قدس اعتراض خود را نسبت به نتایج اعلام شده ابراز کرده اند.

در واکنش به این تجمع ، مسوولان معترضین را به سالن اجتماعان وزارت بهداشت هدایت کردند تا معاون وزیر پاسخگویشان باشد.این افراد معتقدند اگر در آزمون قبلی سوالات به فروش رفته است در آزمون اخیر رتبه ها فروخته شده است.

اکثر افراد حاضر در این تجمع جز رتبه های برتر پزشکی هستند که نسبت به آنچه وقوع تقلب در اعلام نتایج آزمون دستیاری می دانند معترضند.

در این باره ، محمد علی محققی معاون آموزشی وزارت بهداشت در خصوص اعتراضات عده ای از داوطلبان آزمون دستیاری که امروز چهارشنبه در محل وزارت بهداشت حضور یافته اند، گفت: سطح نمرات و کیفیت شرکت کنندگان در هر آزمون و هر دوره متفاوت است و در آزمونهای رقابتی همواره این نوع اعتراضات وجود داشته و طبیعی است.

وی اظهار داشت: یکی از دلایلی که سطح نمرات نسبت به دوره قبل بالاتر رفته این است که طیف وسیعی از کارورزان متاهل و دانشجویان استعداد درخشان در آن شرکت داشته و به رقابت پرداخته اند.

معاون وزیر بهداشت نگرانی داوطلبان را امری طبیعی دانست و در عین حال افزود: داوطلبان مطمئن باشند که نتیجه نهایی با نهایت دقت اعلام می شود.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

6 پاسخ به “باز هم جنجال در آزمون دستیاری پزشکی؛این بار رتبه ها فروخته شد!”

 1. DR afghahi گفت:

  lotfan ettela resani konid.komak konid

 2. Utopia گفت:

  تمام این مملکت شده فریب و نیرنگ و دغلبازی و دروغ.
  همه جا دزدی و ارتشاء و فساد و دست تمام مدعیان سادگی و خدمت و … آغشته به خلاف کاری و پلشتی.

 3. ناشناس گفت:

  متاسفانه در کمال وقاحت پزشکان تقلبی را وارد تخصص می کنند. پزشکانی که با جان مردم سر و کار دارند. شرم آور است. درود بر پزشکان محترمی که برای گرفتن حق خودشان و مردم کشورشان تلاش می کنند. من شنیده ام ساعت 9 صبح شنبه در مقابل مجلس تحصن پزشکان برگزار خواهد شد.

 4. دکتر علی گفت:

  دوستان من
  به نظر من وزارت بهداشت به عنوان حرکتی از پیش تعیین شده اقدام به فروش رتبه کرده است . با توجه به اختلاف شدید سطح نمرات این ازمون نسبت به سالهای قبل و تراکم نمرات در محدوده خاصی که هیچوقت نمرات تا به این حد در ان محدوده متراکم نبوده واینکه بیشترین نمره یک نفر در این ازمون کمتر از سال قبل بوده است احتمالا به 800 تا 1000 نفر در این امتحان توسط خود وزارت خانه رتبه ها فروخته شده .باتوجه به اینکه هر رتبه به میزان حداقل 50 ملیون تومان خریده شده است مبلغ حاصله 50 ملیارد تومان می باشد چنین پولی به طور یقین توسط خود وزارت خانه با واسطه دریافت شده است .
  ای وای به حال بیمارانی که بعدها توسط این متخصصین متقلب ویزیت خواهند شد.

 5. سلام
  چه اسم قشنگی
  سال صبر و استقامت
  صبر و استقامت در برابر همه جور بیدادگری و دزدز
  با سرنوشت مردم بازی کردن …
  چقدر درس خوندیم اونوقت باز هم یه عده دزد رتبه ها رو فروختن
  خدایا خودت کمکمون کن
  به امید پیروزی جنبشی که خواستهش شایسته سالاریه

 6. واقعا سال صبر و استقامته
  بعد از فروش سوالا حالا فروش رتبه ها
  خسته شدم خسته
  خدایا خودت یه کاری بکن