سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic

بهار هم توقيف شد

چکیده :در جلسه مورخ 30/1/89 هيئت نظارت بر مطبوعات موضوع تخلفات روزنامه "بهار " مطرح شد و به دليل درج مطالب خلاف واقع‌، ايجاد شبهه در موضوعات اساسي چون انتخابات، زير سؤال بردن اركان نظام جمهوري اسلامي و همچنين افترا به نهادها و ارگان‌هاي رسمي كشور، مشمول بندهاي 1 ، 8 و 11 ماده 6 قانون مطبوعات تشخيص داده شد...


کلمه: در جلسه امروز هيئت نظارت بر مطبوعات روزنامه بهار توقيف شد و نشريه پنجره تذكر گرفت.

به گزارش  روابط عمومي معاونت مطبوعاتي وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامي در جلسه مورخ 30/1/89 هيئت نظارت بر مطبوعات موضوع تخلفات روزنامه “بهار ” مطرح شد و به دليل درج مطالب خلاف واقع‌، ايجاد شبهه در موضوعات اساسي چون انتخابات، زير سؤال بردن اركان نظام جمهوري اسلامي و همچنين افترا به نهادها و ارگان‌هاي رسمي كشور، مشمول بندهاي 1 ، 8 و 11 ماده 6 قانون مطبوعات تشخيص داده شد و به سبب اصرار بر تداوم تخلفات مورد اشاره در شماره‌هاي دو ماهه اخير‌، مقرر شد با عنايت به تبصره 2 ماده 6 و به استناد تبصره ماده 12 قانون مطبوعات‌، توقيف و موضوع جهت پيگرد قانوني به مرجع قضايي ارسال شود.

همچنين در اين جلسه موضوع تخلف شماره‌ اخير نشريه “پنجره ” مطرح و مقرر شد بدليل عدم رعايت رسالت مطبوعاتي‌، به آن نشريه تذكر داده شود.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

15 پاسخ به “بهار هم توقيف شد”

 1. ناشناس گفت:

  مسخره تر از اين ميشه ؟؟؟؟؟
  در كشوري كه آزادي نزديك به مطلق است!!!!!!!!
  مسخره است
  مسخره

 2. محسن گفت:

  ای ازادی از تو میپرسم چرا در این دولت متصب این همه دشمن داری

 3. ناشناس گفت:

  هوای جنبش سبز همیشه “بهار”ی است – ما بیشماریم – یا حسین میرحسین

 4. س.ق گفت:

  این ها دیگه مسخرشو در آوردن یعنی چی این کارها

 5. Utopia گفت:

  اینو به آقای موسوی بگویید ،عجله نکنید وقت زیاده!!
  باید گفتگو کرد!

 6. رند عالم سوز گفت:

  الله اکبر از اینها! خدایا خسته شدیم دیگه. این هم از بهار. داشتیم بهش عادت میکردیم. فاین تذهبون؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 7. اینها اصلا به تمام کلمات زیبا،سبز و پر انرژی آلرژی دارند،اینها فقط شیفته کلماتی هستند که بوی نفاق دهد نه عطر آزادی،یک عدّه ظاهر طلب ،ظاهر بین که از دین فقط مهر داغ کردن روی پیشانی،تسبیح به دست گرفتن و ریش گذاشتن رو یاد گرفتند ،از آزادی هم فقط بی‌ ادبانه و گستاخانه سخن گفتن و از کشورداری فقط خزانه مالی‌ را خالی‌ کردن ،چاه‌های نفت را غارت کردن رو یاد گرفتند، و از ارشاد و هدایت فقط بستن روزنامه ،شکستن قلم و از عدالت و قضاوت فقط حکم کردن بدون دادگاه و وکیل و قاضی را یاد گرفتند،یک جو شهامت ندارند, تا قدرت دارند جولان میدهند و بندگی خدا رو فراموش میکنند ،وقتی‌ هم که قدرت ندارند تا کمر خم میشوند و چاپلوسی میکنند،و بنده بنده میشوند.اینها نه روزنامه ،نه کاغذ و قلم میشناسند ،فقط از جوهر و کاغذ برای سند زدن مال ملت به نام خودشون استفاده میکنند و بس،کی‌ فکر میکرد در این دوره آگاهی‌ و شناخت چنین جاهلانی بر ما حکومت کنند؟آیا این تاوان گناه دانایان سرزمین ماست که تلاش نکردند آنچنان که باید مردم ما را بیدار کنند و دیر هنگام برای آگاه کردن ملت تلاش کردند؟و یا اینکه آنچنان که باید سپاسگزار آگاهان کشورمان نبودیم که جاهلان امروز اینگونه بر آزادی ما میتازند؟

 8. yaser گفت:

  توجه توجه.چینیها به شدت درباره رای گیری مجله تایم فعال شده اند و امکان این هست که برامون دردسر ساز بشن.سبزها با اطلاع رسانی گسترده برای رای دادن بسیج بشن.یا حسین میر حسین.

 9. دوست سبزاندیش گفت:

  واقعا که مسخره تر از این هم میشه تو چه مملکتی زندگی میکنیم
  بعد از اعتماملی کلمه سبز اعتماد امدمون فقط به بهار اومد که اونم توقیف کردند
  دوست دارم از ته وجودم فریاد بزنم مرگ بر دیکتاتور
  درود بر آزادی

 10. ناشناس گفت:

  ey baba
  ye jomle qashangi khoda jaye inja khobe ke benevisam jahan sevom jaei ast ke har kas dar pey abadi mamlekate khod bashad khane ah viran mishavad, vaghan mesdagh dare
  moteasefam

 11. به این میگن آزادی 98%(مطلق)و به قول صفار هر اندی کدوم روزنامه تعطیل شده حالا چهار تا
  روزنامه بسته بشن مگه اشکالی داره؟؟

 12. ناصر گفت:

  دیر زمانی است که بهار توقیف گشته ، خدایا کی پاییز این دیار به پایان میرسد ؟

 13. ناشناس گفت:

  من حرفی ندارم

 14. مهدی گفت:

  از این به بعد به نظرم همه را توقیف کنند و فقط به چند روزنامه اجازه فعالیت بدهند تا تکلیف همه مشخص شود…

 15. amir گفت:

  اهل بد بیراه نیستم ولی آخه طرف مقابل اصلا اینجارو چی فرض کرده که یه روزنامه بی بو و بی خاصیت هم……وا ویلا مگه خونه آدم از خونه عنکبوت هم سست تر باشه تا این کارا ازش سر بزنه.