سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » تجمع 200 دانشجوي فني و حرفه‌اي در مقابل مجلس...

تجمع 200 دانشجوي فني و حرفه‌اي در مقابل مجلس

چکیده :شب گذشته چند تن از اين دانشجويان با عليرضا زاكاني نماينده تهران و عضو كميسيون آموزش و تحقيقات ديدار كرده و اين نماينده مجلس قول مساعد براي پيگيري مشكلات آنها را داده...


کلمه: حدود 200 نفر از دانشجويان فني و حرفه‌اي در اعتراض به حذف كنكور كارداني به كارشناسي مقابل مجلس شوراي اسلامي تجمع كردند.

به گزارش  ايلنا، اين دانشجويان سال گذشته نيز چندين‌بار در اعتراض به اين موضوع در مقابل مجلس تجمع كرده بودند. اين دانشجويان علاوه بر اعتراض به حذف كنكور كارداني به كارشناسي، نسبت به تبديل فوق ديپلم به ديپلم تكميلي فارغ‌التحصيلان فني حرفه‌اي نيز معترض هستند.

شنيده مي‌شود شب گذشته چند تن از اين دانشجويان با عليرضا زاكاني نماينده تهران و عضو كميسيون آموزش و تحقيقات ديدار كرده و اين نماينده مجلس قول مساعد براي پيگيري مشكلات آنها را داده بود.

به گفته اين دانشجويان، گزارش صداوسيما و همچنين قول نادرست معاون وزير علوم در اين گزارش كار آنها را با مشكل روبه‌رو كردند.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

یک پاسخ به “تجمع 200 دانشجوي فني و حرفه‌اي در مقابل مجلس”

  1. البته اگه این کارو کنن خوب می شه ولی دوستای من کدوم کار ما درست که این باشه
    حالا چیزی نشده همش یک سال 10ساعت درس خوندید عمرتون رفت فدای سر حکومت
    شما فقیران تحقیر شدگانیت در این دنیا