سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » پروژه فساد مالی دولت: در خانه فاطمی چه گذشته است؟...

پروژه فساد مالی دولت: در خانه فاطمی چه گذشته است؟

چکیده :جابر الف بعد از مذاکره با برخی از شرکا پیشنهاد تهيه یک خانه مسکونی برای پیگیری کارها، خارج از ساختمان های دولتی را می دهد و این پیشنهاد مورد قبول اعضا قرار می گیرد. از همین رو وی مسؤول پیگیری و تهیه یک محفل تیمی می شود. در نهایت از دختر خواهر ناتنی خود در خواست می کند که خانه بلااستفاده اش در خیابان فاطمی را در اختیار وی قرار...


کلمه: همه تصمیم گیری ها در خانه فاطمی انجام شده است. رفت و آمد برخی شخصیت های سیاسی و قانونگذاری و وابستگان آنها به این خانه، باعث می شود توجه نهادهای قضایی و نظارتی به این محفل جلب شود. در خانه فاطمی چندین مورد سوء استفاده های مالی برنامه ریزی و اجرا شده است. سامان دادن به همه ماموریت های خانه فاطمی بر عهده فردی به نام “جابر الف” بوده است.

به گزارش سایت جهان، “جابر الف” فقط از آقای (…) دستور می گرفته و برای اجرای دستورات آقای (…) حتی از ماشین شخصی وی استفاده می کرده است. “جابر الف”اخیرا دستگیر شده است و به همه موارد اتهامی خود اعتراف کرده است؛ با این حال آقای (…) آزاد مي باشد.

چندی پیش رئیس قوه قضائیه تاکید کرده است با دانه درشت ها برخورد می کنیم .بدون شک در فصل جدید مبارزه با فساد اقتصادی بررسی نقش آقای (…) به عنوان يك دانه درشت در خانه فاطمی بررسی خواهد شد. چشم عدالتخواهان و همه علاقه مندان به دولت فساد گریز و فساد ستیز، به سرانجام این پرونده است.

اما در خانه فاطمی چه گذشته است؟

جابر الف بعد از مذاکره با برخی از شرکا پیشنهاد تهيه یک خانه مسکونی برای پیگیری کارها، خارج از ساختمان های دولتی را می دهد و این پیشنهاد مورد قبول اعضا قرار می گیرد. از همین رو وی مسؤول پیگیری و تهیه یک محفل تیمی می شود. در نهایت از دختر خواهر ناتنی خود در خواست می کند که خانه بلااستفاده اش در خیابان فاطمی را در اختیار وی قرار دهد.

و اما جابر الف چه کسی است؟

جابر فردی است که در انتخابات مجلس هشتم، چکهایی با مبالغ قابل توجه در اختیار برخی نمایندگان مجلس قرار می داده است. وی همچنین در ماجرای یک استیضاح (!) چکهایی را برای برخی افراد صاحب رای و نفوذ صادر می کند.

“جابر الف” این چک ها را با هماهنگی آقای (…) می کشیده است. او که به دلیل تخلفات متعدد از بیمه ایران اخراج می شود، بدون آنکه سابقه استخدامی داشته باشد در یک نهاد نظارتی به عنوان نماینده این نهاد، اسناد بیمه ایران را رسیدگی می کند و آتش اصلی گزارش جنجالی بیمه ایران را تهیه می نمايد.

وی که به علت حمل و فروش مواد مخدر محکومیت دارد، وظیفه کار چاق کنی برای برخی افراد سیاسی را برعهده داشته و بیشتر هرینه های خود را از حساب آقای (…) برداشت می کرده است.

به طور مشخص وی 2 چک به مبلغ 700 میلیون تومان و 2 میلیارد تومان از حساب آقای(…) برداشت کرده است. وی با اینکه مسؤولیت اصلی خانه فاطمی را نداشته، اما کلیه هماهنگی ها و برنامه ریزی ها را در این خانه انجام می داده است.

یکی از کارهایی که در خانه فاطمی برنامه ریزی می شود، اختلاس و سوء استفاده از بیمه کرج است. پرونده ای که چندی پیش از سوی قوه قضائیه به عنوان پرونده بزرگ فساد اقتصادی نام گرفت. مطابق برنامه ریزی های صورت گرفته در خانه فاطمی، “مصطفی ح” (از مسؤولین ارشد بیمه ایران کرج) ماموریت می گیرد تا با به جریان انداختن مجدد پرونده های مختومه، از بیمه اختلاس کند. “مصطفی ح” این پولها را پس از اختلاس به حساب جابر الف واریز می نمايد.

در خانه فاطمی فرد دیگری به نام “م” از مسؤولین وقت استانداری تهران نیز رفت و آمد داشته است. “م”در اسفند 87 دستگیر می شود. اتهام وی این بوده که درآمدهای متفرقه استانداری را به مصرف شخصی می رسانده است. نقش “م”در خانه فاطمی قابل توجه و محرز مي باشد.

کلیه سوء استفاده های مالی توسط مثلث آقای(…) ، “م” و “جابر الف” در خانه فاطمی برنامه ریزی می شده است.

مطلب مرتبط:

از سفره های سرشار از پول نفت تا منشا پول های فاسد حلقه فاطمی +Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

15 پاسخ به “پروژه فساد مالی دولت: در خانه فاطمی چه گذشته است؟”

 1. علی گفت:

  بسم الله الرحمن الرحیم
  انا لله و انا الیه راجعون

  خدایا! از ظلم گسترده و فساد شدید و علنی شدن آن باید به که و کجا پناه برد؟ به دولتی مهرورز و داعیه دار مبارزه با مفاسد اقتصادی که رئیس آن خود را دولت امام زمان (عج) و مقدمه ساز ظهور ایشان می داند و برای خود مأموریت های آخرالزمانی قائل است!؟ و یا مسئولین قضائی کشور!؟
  چگونه می توان از قوه قضائیه انتظار برخورد با سران فاسد حلقه فاطمی را داشت؟ قوه قضائیه ای که رئیس آن افتخار می کند که دارای ملاحظاتی سیاسی است و برای اولین بار در تاریخ کشور وجهه ای سیاسی به آن بخشیده است! به یاد داشته باشیم حتی در زمان حکومت منحوس پهلوی هم قوه قضائیه کشور سالم بود و از خود استقلال رأی داشت، تا جائی که شاه هم برای سرکوب مخالفین، متوسل به بیدادگاه های نظامی می شد.
  شاید باید به سپاه پاسداران انقلاب اسلامی توسل جست که علاوه بر ارکان سیاسی کشور، چندی است که بر نبض اقتصاد آن نیز سیطره یافته است! سپاهی که روزی فلسفه وجودی آن پاسداری از ارزشها و کیان مقدس نظام جمهوری اسلامی بود و اینک وظیفه اصلی خود را در سرکوب جنبش «آزادی» خواهی و «استقلال» خواهی مردم مسلمان ایران و حفاظت از منافع قشری خاص می داند! سپاهی که روزی خود را فدائی خمینی کبیر میدانست و امروز به یادگار آن عزیز سفر کرده جفا روا داشته و در صدد زدودن نام جاودان اوست!
  در یک چنین سیستمی چگونه می توان به مبارزه با فساد امید داشت و شاهد مبارزه با دانه درشتهای مفاسد اقتصادی بود؟
  پروردگارا تو شاهد باش! من به عنوان رزمنده ای کوچک که بیش از نیمی از عمر خود را در بسیج گذرانیده ام روز قیامت در پیشگاه تو و خمینی و برادران شهیدم از این جماعت شکایت خواهم کرد…

  اللهم إنا نشكوا إليك فقد نبينا… وشدة الفتن بنا، و تظاهر الزمان علينا…

 2. معلم سبز گفت:

  به نظر ميرسد اسامي مفسدان اقتصادي آنقدر در جيب بغل احمدي نزاد ماند وبيرون آورده نشد كه از اطراف واكناف ومعاونتهايش به علت فربه شدن بيش از حد بيرون زده است ما از ايشان تشكر ميكنيم چون معمولا كارهاي خارق العاده ميكنند اينبار هم با معرفي يكي از بزرگترين مفسدان اقتصادي به عنوان معاون اول ايشان را به شيوه جديد به مردم معرفي نمودند ما خسته نباشيد ميگوييم به زحمات وشب نخوابيهايشان  

 3. پژمان گفت:

  با سلام

  عدالت ميبايست سريع ، قاطع ، وبي چون وچرا باشد ولي در اين مملكت جز آرمان وآروزهاست

 4. 349 گفت:

  خدا واقعا سبزها را دوست دارد چرا که هر لحظه و هر روز چهره دشمنانشان را با وجود تزویرهای متعدد و ماسکهای عوام فریبانه نمایان تر می کند و به سبزها می گوید که راهشان بر حق است خدا راهمان را روشن می کند و بر قلب دشمنان حقیقت قفل حب مقام و پول و زور می زند هر عضو سبز سعی کند هر روز صبح برای سربلندی جنبش و آزادی اسیران و مغفرت شهدای سبز دعا کند و از خدا مدد جوید یا حق

 5. irani sabz گفت:

  labod mese jariane goje farangiast ke chon sare koche aghaie ahmadi nejad arzane pas hameja arzane
  chon sare softe khodeshon nafto palaieshgahoo … ina hasr labod fkr mikonand sare sofre hame hast akharam mige ie loghme non hast hame jam shim ba ham bokhorim

 6. hasan گفت:

  لطفا این مطالب را برای مقام معظم رهبری هم ارسال نمایید.

 7. میلیاردها تومان از این اختلاس برای پیروزی احمدی نژاد در زمان انتخابات سالم !هزینه شده است.

 8. ناشناس گفت:

  بیمه ها مرکز خیلی چیزهای دیگر از این دست هستند. بنده اطلاعاتی موثق در این زمینه دارم که یکی از دوستان نزدیک آقای محصولی یکی از تصمیم گیران اصلی یکی از بیمه های معروف است و بنام کارهای اقتصادی برای بیمه از نفوذ آقای محصولی استفاده می کند و پورسانتهای آنچنانی بین آنها کاملا معمولی است. یکی دیگر از فعالیتهای این گروه پرورش و معرفی و سرمایه گذاری روی برخی از دوستانشان برای نمایندگی مجلس است. یکی دیگر از فعالیتهای آقایان پرونده سازی جدی برای اصلاح طلبان است . پرونده سازی هایی که واقعا دروغهای شاخدار آن از دور هویدا است و هنوز رسانه ای نکرده اند و بموقع آنها را رو می کنند.

 9. علی گفت:

  حسن خیلی بهتر از من نوشت. آفرین بر تو!

 10. teshne edalat ama ... گفت:

  salam
  dar mamlekty zendegy mikonim k sali ra b name ali namgozary mikonim va khod ra pishvaye an bozorgvary midanim k az masrafe sham beytolmal baraye omore shakhsy ejtenab mikradand elaha khod shahedy bazy ba eteghadate mardom.soale man in ast pas an dlate alavi kojast?chera eterafate in aghayan na ba tasvire vazeh ba ham tasvire shatranjy baraye in k ma bafahmim ghove ghazaye mostaghel va moghtader ast pakhsh nemishavad.pas khone in hame shahid che mishavad?ghove ghazaye bayad harche sary ta shaebe syasy bodane khod va ahkamash ra az bein bebarad charee joz barkhorde ghate va felfor ra nadard ta in mardom kamakan poshtibane velayat bashand

 11. محمد گفت:

  … به قول معروف آدم خواب را می شود بیدار کرد ولی کسی که خودش را به خواب زده نمی شود بیدار کرد. یا حق

 12. ناشناس گفت:

  یادم هست که آنقدر خاتمی صحبت از جامعه مدنی، اصلاحات و مردم سالاری دینی کرد و ما هیچ کار خاصی را ندیدیم که در اواخر دوره ریاست جمهوری او با شنیدن این حرفها حالم به هم می خورد، حالا هم دوباره تاریخ تکرار شد، آنقدر صحبت از مبارزه با مفاسد اقتصادی شنیدیم و هیچ کار خاصی ندیدیم. کم کم باورم شده است که این سرنوشت ماست و جبر زمانه که وضعیت ما درست بشو نیست.

 13. سبز گفت:

  به شرطی که حق را فدای مصلحت شناسیهای من دراوردی کشور نکنند.

 14. kaveh گفت:

  man beto ghol midam ke rishehamun be daryaha va shakhehamun be asemun khahad resid ba 22 khordad ma dobare sabz mishim ino ghol midam be hameye kesiai ke tu in 11 mah khune javunai ke be nahagh rikhte shodo didano hichi nagoftand

 15. ناشناس گفت:

  دوست عزیز م فکر میکنی اگر برای رهبر بفرستند چه اتفاقی خواهد افتاد ؟