سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » دیدار نوروزی فعالان سیاسی با عبدالله نوری...

دیدار نوروزی فعالان سیاسی با عبدالله نوری

چکیده :در این جلسه با توجه به دغدغه ها ونگرانی های فراوان نسبت به فشارهای اقتصادی و سیاسی بر ارتباط مستمر، منظم و بی واسطه فعالان سیاسی با تمام اقشار جامعه خصوصا طبقه محروم و زحمتکش در تمام شهرها و روستاها جهت بیان دغدغه ها و نگرانی های تاکید...


کلمه:دیدار با حجت الاسلام و المسلمین عبدالله نوری عصر روزسه شنبه با حضور گسترده فعالان سیاسی، زندانیانی که در مرخصی به سر می برند، روزنامه نگاران و دانشگاهیان، روحانیون و فعالان جنبش دانشجویی، فعالان سیاسی اهل تسنن، فعالان جنبش زنان، معلمان و کارگران درمنزل عبدالله نوری برگزار شد.

در این دیدار حاضران پس از تجدید دیدار پیرامون مسائل ومشکلات امروز ایران در حوزه های مختلف سیاسی ،اقتصادی، فرهنگی و بین المللی به گفت و گو نشستند و در خصوص آینده حرکت‌های سیاسی ایران از جمله جنبش سبز تبادل نظرکردند.

در این جلسه با توجه به دغدغه ها ونگرانی های فراوان نسبت به فشارهای اقتصادی و سیاسی بر ارتباط مستمر، منظم و بی واسطه فعالان سیاسی با تمام اقشار جامعه خصوصا طبقه محروم و زحمتکش در تمام شهرها و روستاها جهت بیان دغدغه ها و نگرانی های تاکید کردند.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

2 پاسخ به “دیدار نوروزی فعالان سیاسی با عبدالله نوری”

  1. این دیدار‌ها بسیار عالی و خوب است نشان میدهد که جنبش سبز همچنان در حرکت است ،اما این حرکت باید توام با نتیجه باشد ،وقت آن رسیده که زندانیانی که آزاد میشوند یا کسانی‌ آزاد هستند با رهبر دیداری داشته باشند،رهبر باید پاسخگو باشد تا کی‌ میخواهند از دولت منصبی حمایت کنند؟تا کی‌ میخواهند مردم را بی‌ پاسخ بگذارند باید در کنار این دیدارها با کسانیکه در قدرت هستند هم دیدار کنند یا از طریق نامه آنان را مجبور به پاسخگویی کنند،ما که نمیتوانیم رهبر یا قاضی القضات یا رئیس مجلس را ببینیم،انانکه میتوانند باید انجام دهند.

  2. ناشناس گفت:

    خیلی خوبه که عبدالله نوری هم بعد از مدت ها که فعالیتهاشون رو کم کرده بودند، بعد از انتخابات دوباره جدی و فعال به عرصه اومدند و به جنبش سبز کمک می کنند.