سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » اخراج کارگران و تعطیلی بزرگترین كارخانه نوشابه سازي خاورميانه...

اخراج کارگران و تعطیلی بزرگترین كارخانه نوشابه سازي خاورميانه

چکیده :مديرعامل جديد اين كارخانه كه بازنشسته يكي از ادارات است از همين كارخانه ورشكسته و تعطيل شده اضافه حقوقي يك ميليون توماني مي گيرد تا خرمشهر بهشت مديران پروازي...


کلمه:روزنامه جمهوری اسلامی در گزارشی نوشت : همزمان با شروع سال همت و كار مضاعف با اخراج كاركنان شركت توليد نوشابه خرمنوش خرمشهر و تعطيلي اين واحد توليدي يكي از بزرگترين خطوط توليد نوشابه در خاورميانه و ايران از ادامه كار ايستاد تا نشان دهد مديريت هاي پروازي چگونه در سايه كنترل از تهران تيشه به ريشه خرمشهر رنج كشيده مي زنند.

اين گزارش مي افزايد كارخانجات بزرگ نوشابه سازي خرمنوش خرمشهر كه با دلارهاي دولتي در دوران بازسازي دوباره احيا گرديده برخوردار بود كه بعدها واحدهاي توليد نوشابه به خانواده و دستگاه توليد CO 2 بود از واحدهاي خط توليد نوشابه ساخت تشتك و گاز آب شيرين با امتياز حق برداشت آب از رودخانه كارون نيز به آن اضافه شد.

در خصوص بدهي هاي اين واحد توليدي بايد گفت بدهي ميلياردي به شعبه هفتم تير بانك ملي تهران و يكي از شعب بانك صادرات خرمشهر نكات قابل توجهي وجود دارد كه از آن جمله گرفتن وام بيش از صد ميليون تومان از بانك ملي شعبه هفتم تير براي خريد خطوط جديد توليد نوشابه است كه از كشور آلمان خريداري مي گردد اما اهمال در ترخيص آن از گمرك سبب متروك ماندن اين خط توليد و در نتيجه يك ميلياردي شدن بهره اين وام است و در خصوص بانك صادرات خرمشهر نيز همان اتفاق افتاده است و اكنون بهره بانكي سنگين گريبان اين واحد توليدي را گرفته است .

اين گزارش مي افزايد در همين حال مديرعامل جديد اين كارخانه كه بازنشسته يكي از ادارات است از همين كارخانه ورشكسته و تعطيل شده اضافه حقوقي يك ميليون توماني مي گيرد تا خرمشهر بهشت مديران پروازي شود.

اين مدير كه از ديار رستم آباد البرز به خرمشهر اعزام شده است در حال مرخصي هم از امتيازات اضافه حقوق و ساير مزايا بهره مي برد.

گزارش مي افزايد :كارخانه نوشابه سازي خرمشهر كه از امتياز همسايگي با مهم ترين استان عراق (بصره ) برخوردار است كه با سو مديريت حضور در اين بازار مهم را به رقباي عربي باخت اين وضعيت تلخ در حالي روي مي دهد كه آب ميوه ها و نوشابه هاي توليد عربستان كويت و امارات بازار جنوب ايران را اشباع كرده است .

يكي از نكات جالب توجه در اخراج كاركنان اين واحد صنعتي كنار گذاشتن دو نفر از كاركنان بخش فني آن بوده است كه اخيرا براي توجيه و آموزش دستگاه هاي جديد خط توليد به كشور آلمان اعزام شده بودند كه يكي از اين دو نفر از پرسنل قديمي كارخانه خرمنوش خرمشهر هم اكنون براي امرار معاش بر روي تاكسي كار مي كند.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

13 پاسخ به “اخراج کارگران و تعطیلی بزرگترین كارخانه نوشابه سازي خاورميانه”

 1. mehrdad nosrati mehreshaer گفت:

  چشم اقانی که مدعی مدیریت جهانی هستند روشن

 2. Utopia گفت:

  شک نکنید که قرار هست نوشابه هم از”چین”وارد کنند.

 3. رسول گفت:

  مدعیان مدیریت جهانی….

 4. محمد گفت:

  این بابا تازه اولشه تمامی آثار شهدای جنگ تحمیلی و مکانهائی که وجب به وجب آن با خون این عزیزان ازاد شده با سو مدیریت یا باید بگویم با خیانت افراد خودی تبدیل به متروکه جاهائی می شود که جنگ هم انها را متروکه نکرد و اینان با ابزاری جدید با شیوه ای جدید انها را به ویرانه مبدل خواهند کرد . اگر جنگ در جنوب خرابی ببار اورد اینان در تمامی خاک ما ویرانی ببار اوردند ننگ خدا و لعن خدا بر انان باد

 5. خس و خاشاک گفت:

  کارگران اخراج میشوند، کارخانه‌ها تعطیل میشوند، … ولی‌ باز نرخ بیکاری در حال کاهش است و مردم وطن روز به روز در آسایش و رفاه بیشتر!

  آیا فریاد رسی هست؟

 6. ناشناس گفت:

  به شتر گفتن گردنت کجه گفت کجام راسته

 7. علی گفت:

  اشکالی نداره به جاش تو فن آوری هسته ای به خود کفائی رسیدیم که هیچ، چشم استکبار جهانی رو هم درآوردیم! تازه به هر نوزادی هم یه میلیون تومان میخوایم بدیم!

 8. سید ساسان گفت:

  چیزی نگفتن بهتر است

 9. ناشناس گفت:

  رای به میرحسین در مجله تایم را فراموش نکنیم. خیلی مهمه بچه ها ما برای شناسوندن خودمون به دنیا همین راهها رو داریم.

 10. زینب گفت:

  از اونجايی که در هر سال اتفاقاتی می افتاد که دقيقا مخالف نام اون سال بود، اين جور چيزا هم تو سال همت مضاعف کار مضاعف، قابل پيش بينی بود.

 11. متین سبز گفت:

  پاسخ به علی
  اقای محترم خجالت بکش مردم ایران زمین گدا و گدازاده نیستن که برای نوزادانشون دست گدایی دراز کنند اما که داده وکی گرفته فقط سرتونو میندازید پایین و حرفه خودتونو میزنید

 12. علی گفت:

  متین سبز: IQ اون علامت تعجب رو واسه تو گذاشتم.

 13. nader گفت:

  Agha matin Ali kenaye zade va jedi nagofte.
  Dar zemn eshkal az modiriat dolati kam bood hala in karkhaneh ke zir nazar hoze elmie ghom edare mishod ham ba an ezafeh gardid