سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » دیدار میرحسین موسوی و زهرا رهنورد با خانواده مهدی محمودیان...

دیدار میرحسین موسوی و زهرا رهنورد با خانواده مهدی محمودیان

چکیده :مهندس میرحسین موسوی و دکتر زهرا رهنورد در ادامه دیدارهای خود با خانواده های زندانیان سیاسی به منزل مهدی محمودیان ،روزنامه نگار در بند رفتند واز پدر و مادرش دلجویی کردند و صبر و استقامت آنها را ستودند.آخرین خبرها در هفته های اخیر حاکی از وخامت بیماری ریوی مهدی محمودیان روزنامه نگار زندانی بر اثر فشارها و شکنجه های داخل زندان بوده...


کلمه:مهندس میرحسین موسوی و دکتر زهرا رهنورد در ادامه دیدارهای خود با خانواده های زندانیان سیاسی به منزل مهدی محمودیان ،روزنامه نگار در بند رفتند واز پدر و مادرش دلجویی کردند و صبر و استقامت آنها را ستودند.

به گزارش خبرنگار کلمه مهدی محمودیان روزنامه‌نگار اصلاح‌طلب ۲۵ شهریورماه امسال توسط نیروهای امنیتی در منزلش بازداشت شد. بازجویان از مهدی محمودیان خواسته‌اند تعهد بدهد برای چهار سال از تهران خارج شود و روزنامه‌نگاری را برای همیشه کنار بگذارد تا از زندان رهایی یابد.درتاریخ 21 دی ماه منابع خبری از ضرب و شتم شدید وی توسط ماموران زندان خبر دادند.

آخرین خبرها در هفته های اخیر حاکی از وخامت بیماری ریوی مهدی محمودیان روزنامه نگار زندانی بر اثر فشارها و شکنجه های داخل زندان بوده است.

محمودیان تصمیم گرفته در صورت ادامه بی توجهی مسئولین زندان به سلامت زندانی ها از سه شنبه به اعتصاب غذای نامحدود دست بزند و این موضوع نگرانی های خانواده او را بیشتر کرده است.

وی تصمیم گرفته در صورت ادامه بی توجهی مسئولین زندان به اعتصاب غذای نامحدود دست بزند و این موضوع نگرانی خانواده او را بیشتر کرده است.

مهدی محمودیان روزنامه نگاری است که از حوادث کهریزک پرده برداشت.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

25 پاسخ به “دیدار میرحسین موسوی و زهرا رهنورد با خانواده مهدی محمودیان”

 1. ناشناس گفت:

  لطفا عکس های دیدار رو هم منتشر کنید.

 2. پسر میرحسین گفت:

  طاقت بیار رفیق…

 3. یار میرحسین گفت:

  …..,””””……””””.
  ……/…./…|….|
  ……./…./..|….|
  ……../…./.|….|
  …__.-;…./|….|
  ..;…/…/__`…{
  …/…/..(..`/…|
  …\/_\/_/…/…|
  …|………/…./|
  ….|…-’…\.’….)
  …../…..`…..\
  ……|……….|
  ……|……….|

 4. sahar piroozi گفت:

  aghaye moosavie aziz.man asheghane in jonbesh ro donbal mikonam.va shoma ro rahbare kheradmandi barash midoonam.2 bar dast neveshte haam behetoon reside.faghat 1 jomle narahatam karde.vaghti migid moghadasat az adam ha esm nabarid…emam ba tamame khoobiash adam boode…yek ensan ba vijegi ha va eshtebahatesh….hamishe khoob migid…hamishe doostemoon hastid va doostetoon darim…gharare bozorg shim….shoma bozorgid…yek ENSANE bozorg….shoma ham dar in 10 maah kheili taghir kardid….hich vaght kam nazashtid….hich vaght enteghadamoon ro poshte goosh nandakhtid…hamishe khoob shenidid,fekr kardid va pasokh dadid…

 5. این بگیر و ببندها تا کی ؟
  این بگیر و ببندها چرا و با کدام هدف؟ با کدام دست آورد؟
  من هنوز امیدوارم که رهبری مداخله کنند و اوضاع را سر و سامان دهند و باید باور کرد این کار بجز از ایشان از دست کسی دیگر ساخته نیست .
  اما در هر صورت این خاک پاک را این باغ بی نظیر را روحی پاسدار است که حتی بقدر مزه برهم زدنی بی تفاوت نیست و آنگاه که زمانش سر برسد خود به فریاد باغش خواهد رسید . روحی که هزاران سال است این وظیفه پاسداری را به بهترین انحاء بر عهده دارد. ایا نفرموده اند که اینجا سرزمینی است که اگر دانش به آسمانها رود اهل این سرزمین آن را بر زمین بر می گردانند؟ ایا چگونه ممکن است غفلت کنند از ما؟
  نه ! هرگز ! در انتظار آن روح پاک می مانیم:

  روح سبز باغ
  ————–
  این باغچه در حمله شوم کلاغ
  در تیره سای تیر غیب
  این بخت برگشته
  این باغ
  ***
  روزی صنوبر مُرد
  فردای آن هم سرو
  در این هجوم کرم
  که ریشه ها را خورد
  ***
  انگار سبزینه
  در معرض حمله است و در آن
  گویی زمین و آسمان را
  عهدی ست دیرینه
  ***
  باغ مرا در حمله ای اینسان
  نابود می خواهید
  اما بدانید آی!
  آن روح سبزی که شبی باغ مرا زائید
  وقتی که برگردد
  کرم و کلاغ آواره خواهد کرد
  و باز در آن می دمد ازسبزناک خویش
  آری!
  او بازخواهد گشت
  با سیصد و اندی قراول پیش !

  مهرداد نصرتی ( مهرشاعر)

 6. اميد سبز گفت:

  زندانهاي امروز ايران فكر كنم از علايم ظهور منجي است
  اي كاش زودتر بياد
  چقدر گفتن حق براي بعضي ها گرون تموم شده كه با يك نمي گم مسلمان يا هم وطن ميگم ١ انسان اينگونه رفتار كنند
  نمي دونم جرم(از نظر حكومت) اين افرادچند برابر افرادي مثل رحيمي يا مشايي بوده كه يكي مثل رحيمي باند فساد باز كرده يكي مثل روزنامه نگار الان در بدترين شرايط تو زندان
  من فقط زبونم به اين جمله الان مي چرخه
  اگر دين نداريد ازاده باشيد
  يا حسين
  مير حسين

 7. سيد حامد سبز گفت:

  مهم نيست كه به هدفت برسي يا نرسي مهم اينه كه وظيفه تو كه حمايت از مظلوم به نحو احسن انجام بدي
  درود بر رييس جمهور موسوي

 8. سبز ۳۶ گفت:

  برای مقابله با روزنامه‌نگارانی که مردم به حرفهاشان عنایت داشته باشند و منتقد قدرت حاکم باشند مباحثه و گفتگو میکنند تا حق برای دو طرف روشن شود.

  وقتی علی رغم سیطره کامل به رسانه ملی و همه امکانات مملکت، یک نویسنده ساده را به جرم بازگو کردن دریافتهای ذهنی از واقعیتهای اطراف خود زندانی میکنند و میخواهند که اصلا ننویسد معنایش ان است که حاکمان دولت اهل علم و معرفت نیستند و برای چپاول منابع کشور با ابزارهای دروغ و تهمت و وعده های بیهوده سرکار آمده اند.

  شنیدم برای مقابله با آزادی دینی اندیشه و بیان، آزادی بی بند و باری خلاف دین در حال رواج است. طوریکه صدای مراجع و برخی اصولگراهای منتقد دولت هم درآمده است.

  واقعا این کشور به کجا میرود؟

 9. سبز حسینی گفت:

  در بیابان گر به شوق کعبه خواهی زد قدم
  سرزنشها گر کند خار مغیلان غم مخور
  .
  .
  .
  دوست دارم میرحسین جان
  .
  .
  .
  یا حسین
  میرحسین

 10. درود برمهدی محمودیان ،خدا با توست،درود بر میرحسین عزیز و بانوی سبز

 11. سال سبز گفت:

  لطفن عکس ها؟
  یا حسین میرحسین

 12. nader گفت:

  hala ke in azizan dar zendan in gone moghavemat mikonand bar ma vajeb ast ke be har gone ahdaf jonbesh sabz va mirhossein ra be har vasile tarvij konim

 13. جوان سبز گفت:

  سلام بر رئیس جمهور عزیز مردم ایران .

  آقای موسوی ضمن تشکر از دلجویی دوستداران ملت از شما خواهشی دارم و پیشنهادی برای روز 25 خرداد ماه :

  با توجه به اینکه هزینه ی یک تجمع چند ده هزار نفری ممکن است خیلی زیاد باشد بنده پیشنهاد میکنم که در این روز مردم در عین انجام کارهای روزانه و شخصی خود در خیابان و در محل کار و دانشگاهها نماد های سبز خود رو به همراه داشته باشند تا بار دیگر بی شمار بودم مردم سبز این کشور به رخ دشمنان وطن کشیده شود .

  شک نکنید که خداوند با مردم و صادقان با مردم است .

 14. رضا (اهوازی) گفت:

  آقای میر حسین دیگه میخواد قضیه رو جمعش کنه ،
  چون دیگه نه بیانیه میده و اسم سال رو هم صبر و استقامت گذاشته یعنی فعلا خبری نیست

 15. sahar piroozi گفت:

  مهدی محمودیان یک بخش از بهشت رو با این کارش خرید….
  لو رفتن قضیه ی کهریزک امروز امتیازات زیادی واسه جنبش داشته….

 16. s.s گفت:

  سلام آقای موسوی

  شما خیلی با عقاید امام فاصله گرفتید

  نمی دونم می فهمید که دارید ریشه نفاق رو باز می کنید یا نه

  ولی بدونید الان احمدی نژاد و شما نیستید که دارید با هم لج بازی می کنید

  بلکه شما و اسلام هستید
  کلام رهبر :

  باید نخباگان به خود بیایند و بفهمند

  یا علی

 17. ناشناس گفت:

  درود بر مهدی محمودیان عزیز. امیدوارم در عصر ظهور هم با صاحب نامش محشور گردد و جزو سربازان یوسف گمگشته زهرا (س) باشد.

 18. خوب اگرقراربرخروج اجباري 5ميليون نفرارتهرانيهابه خارج ازتهران است(برابربهبودوضعيت زندگي مردم لابد)!ازهمين 25خردادسال 88شروع كنيم
  خيلي بهتراست!ماكه گفته بوديم آن راهپيمايي حداكثر100هزارنفربودند!!ولي حالاكه خودتان اصرارداريدبگوييد3ميليون نفر!باشد!قبول!!!
  مابراي رفاه همان عزيزان -3ميليون نفروخانواده هايشان كه حداقل 5ميليون نفرهستند-حاضريم عليرغم اينكه يكمقداري شيطنت كرده بودند!…
  حالا…!ولي اتفاقا”به همانهازمين ووام بدون بهره بدهيم ازتهران بروندسي كارخودشان!!!ببينيدماچقدرباحاليم!اينقدشماشعارداديدزنده بادمخالف
  من !ولي ماداريم به كساني كه به ماراي ندادندومخالف ماهستندتسهيلات ميدهيم!!

 19. سید رسا گفت:

  آقای موسوی
  به جای این همه دید و بازدید و سخنرانی یک اقدام عملی و موثر کنیم قبل از اونکه دیر بشه و تاریخ ما رو نبخشه !

  از دست دادن فرصت های امروز ایران عقبگرد چند صد ساله برای دموکراسی خواهی و زمینه حمله مضاعفه

  یک کاری کنیم

 20. محسن گفت:

  ابخدا دلم برای شنیدن صدای میر حسین یکزره شده

 21. دوست سبز گفت:

  با نهایت احترامی که برای آقایان کروبی و موسوی قائلیم ولی گلایه جدی داریم که چرا به دیدار دکتر ملکی و ابراهیم یزدی نرفتند؟

 22. رامين گفت:

  بايد كاري كرد

 23. مهدی گفت:

  جدا این حکومت به کدام سمت میرود؟این چه وضعی است؟بدون تعارف کجای این حکومت با این وضع بی عدالتی اسلامی است؟…

 24. خوزستان سبز گفت:

  سلام به همه
  من اهل یکی از شهرستان های نفت خیز خوزستان هستم(شهرستان امیدیه).با وجود اینکه شهر ما نفت خیز ترین جای ایران و تقریبا 60 درصد نفت ایران را تامین میکنه,ولی اینجا بی کاری بی داد میکنه.خانواده ی ما از خانواده های قدیمی اینجاست.در زمین هایه ما چاه نفت کشف شده و در حال استخراج از اون هستن ولی حتی یک ریال هم به ما نرسیده در صورتی که اگر در کشورهای عربی بودیم تمام سرمایه اش مال خودمان بود.حالا ما به خاطر عشق به ایران هم اگر از این مساله بگزریم ولی نمیتونیم اینو تحمل کنیم که داخل طرح های اجرایی کشور که در محل زندگیه ما اجرا میشه به جای استفاده از مردم بومی تحصیل کرده بروند و از شهر هایی که 800 کیلومتر با اینجا فاصله دارند بیاورند سر کار.حالا این به کنار به جایه اینکه کارها بدهند به جوانهای تحصیل کرده ی خودمان تمام کارها را میدهند به چینیها.
  من جوانم و به اطرافیانم نگاه میکنم که درس خوانده اند و لیسانس گرفته اند و خدمت سربازی را هم تمام کرده اند و ازدواج کرده اند ولی هنوز بی کار هستند از زندگی و درس و ازدواج میترسم.
  وقتی با دوستانم صحبت میکنم همه در تلاشند که از ایران مهاجرت کنند دیگر هیچ امیدی در نسل جوان نیست .تنها امید ما همین جنبش سبزه. میخواستم بگم که جنبش سبز در خوزستان خیلی طرفدار داره ولی به علت جو امنیتی نمیتونن ابراز علاقه کنن. اینجا برخورد با مردم خیلی سخت تر از تهران و اصفهان و شهرهای دیگر است. ولی دل مردم با جنبش سبزه.
  من که19 سال دارم میدونم مشکملات کشورم داخل 10 سال هم حل نمیشه و میخوام به خارج برم و بعد برگردم و خدمت کنم ولی هر جا که باشم سودای سبز بودن را داخل دلم دارم
  درود بر همه شما ایرانیان پاک نژاد

 25. ناشناس گفت:

  بله ایشون راست میگن
  من درد این مردم خوزستان رو میدونم
  آسمونشم بگیری این پرنده مردنی نیست…