سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » سفیران اتحادیه اروپا به مجلس دعوت شدند...

سفیران اتحادیه اروپا به مجلس دعوت شدند

چکیده :در اردیبهشت ماه نشستی با سفیران کشورهای عضو اتحادیه اروپا در تهران داشته باشیم که رئیس مجلس شورای اسلامی در آن حضور خواهد...


کلمه:عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس از دعوت مجلس از سفیران کشورهای عضو اتحادیه اروپا به منظور تبادل نظر پیرامون مسائل مختلف خبر داد.

زهره الهیان در گفتگو با مهر، با اشاره به برنامه مجلس برای تقویت دیپلماسی پارلمانی تصریح کرد: قرار است در اردیبهشت ماه نشستی با سفیران کشورهای عضو اتحادیه اروپا در تهران داشته باشیم که رئیس مجلس شورای اسلامی در آن حضور خواهد یافت.

نماینده تهران هدف از این نشست را پیگیری های دیپلماسی پارلمانی و بازی کردن نقش فعال تر مجلس در تحولات بین المللی عنوان کرد.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس همچنین خبر داد بعد از دیدار با سفرای اتحادیه اروپا قرار است دیدارهایی با سفیران کشورهای دیگر همچون کشورهای آفریقایی برنامه ریزی شود.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.