سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » توضیحات دادستان درباره پرونده نادران و رحیمی...

توضیحات دادستان درباره پرونده نادران و رحیمی

چکیده :در روز سه‌شنبه هفته گذشته نادران نماينده‌ تهران در مجلس شوراي اسلامي در جمع خبرنگاران به بيان اتهاماتي در مورد رحيمي معاون اول احمدی نژاد پرداخت.نادران گفت رییس حلقه فساد خیابان فاطمی ،رحیمی...


کلمه:دادستان تهران از طرح شكايت دولت از الياس نادران و تعيين شعبه جهت رسيدگي به اين پرونده خبر داد.

عباس جعفري دولت‌آبادي اظهار كرد: مدير كل حقوقي معاونت حقوقي رياست جمهوري از الياس نادران به اتهام توهين، افترا و نشر اكاذيب به دادسراي كاركنان دولت شكايت كرده است.

وي گفت: شكايت واصله به دادسراي كاركنان دولت به يكي از شعب بازپرسي اين دادسرا ارجاع شده است و نماينده‌ حقوقي رياست جمهوري با حضور در شعبه توضيحاتي را ارايه كرده است.

معاون حقوقي احمدی نژاد روز گذشته گفته بود كه شكايتي از سوي اين معاونت عليه الياس نادران تنظيم شده است.

وي گفت: اين شكواييه به دادسراي كاركنان دولت ارسال شده است.

در روز سه‌شنبه هفته گذشته نادران نماينده‌  تهران در مجلس شوراي اسلامي در جمع خبرنگاران به بيان اتهاماتي در مورد رحيمي معاون اول احمدی نژاد پرداخت.نادران گفت رییس حلقه فساد خیابان فاطمی ،رحیمی است.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

15 پاسخ به “توضیحات دادستان درباره پرونده نادران و رحیمی”

 1. ناشناس گفت:

  به این میگن خفه کردن هر صدای مخالف

 2. Utopia گفت:

  چاقو که دسته اش رو نمی بره،آخرش ماستمالی میشه و دگر هیچ!!

  ماجرای مشایی و هدفمند کردن یارانه ها و ریگی و نامه ی نمایندگان بر علیه آمریکا و شهیده ی حجاب و لبنان و …. همه و همه برای دور کردن اذهان عمومی از مسایل داخلی هست،ولی این تو بمیری دیگه از اون تو بمیری ها نیست و حاکمیت باید تقاص بدهد،تقاص تمام اجحاف ها و حق کشی ها و جنایاتی که کرده و می کند.

 3. irani sabz گفت:

  haghaiegh = nashre akazib
  dorogh begid khob iekam

 4. manouchehr گفت:

  hamash filme!

 5. شناس گفت:

  ای کاش صبر هاشمی هم در مورد اتهاماتی که به او وارد میشود به اندازه این دولتیها بود

 6. سبز گفت:

  آفرین بر utopia

  اما اگه همه مان تن به قانون بدیم اینقدر گرفتار مشکلات جورواجور نمیشیم. هر قانونی که تصویب میشه مغز ایرانی به راههای سوء استفاده یا فرار از آن فکر میکنه. ماشالله هوش ایرانی هم در این موارد هیچ کم نمیاره. تا وقتی که رو نشه گستاختر ادامه میدن و اگه رو شد حرف اینه که همه همینطورند.
  همه در و پنجره های آزادی فکری رو هم همچین بستند و تخته کردند که صدای کدام آزاده فکری رو به این راحتیامیشه به گوش همه مردم رسوند.

  با این حال خواستن توانستن است. امید به یاری حق.

 7. محمد گفت:

  واقعا من موندم، اون زمانی که جناب احمدی نژاد از تریبون صدا و سیما به اون همه آدم اتهام می زد کارش رسیدگی نشد و شکایتها از ایشان همگی نادیده انگاشته شد، حالا که نماینده مردم از اختلاس دولتی ها پرده بر می دارند، دولت شکایت می کند و رئیس قوه قضاییه کشور خواستار توقف تهمت زدگی ها می شود!!! به قول معروف “قربون برم خدا را یک بوم و دو هوا را” …..

 8. ناشناس گفت:

  راستی از آقای دادستان می خواستید در مورد مرتضوی هم توضیحاتی می دادند که کارشون بلاخره به کجا کشید؟

 9. رای من کو گفت:

  به جای رحیمی میخواهند نادران را محاکمه کنند ! عجب عدالتی !

 10. یک سبز از زاهدان گفت:

  آقای دادستان. کهریزک چی شد؟چرارسدگی نمی کنین؟
  حمله به کوی چی شد،چرا کسی مجرم شناخته نشده؟
  ترور استاد شهید علیمحمدی به کجارسید؟ ترور شهید موسوی چطور؟
  شکایت اون کسایی که تو مناظره ها بهشون توهین و تهمت زده شد، اونا چی شدن؟
  شکایت محمد نوری زاد از بازجو هاش به کجا رسید؟ شکایت تاجزاده از آقای جنتی چی؟
  مرتضوی که از نظر مجلس مسئول اصلی بود چرا هنوز راست راست می گرده؟
  و خیلی سوال های دیگه

 11. الف گفت:

  خوش به حال دولت که انقدر سریع به شکایاتش رسیدگی می شه
  انگار این شکایت قبل از صحبت های نادران تنظیم شده بود

  یعنی داستان به شکله به نادران می گن این حرف ها رو بزن.بعد دولت شکایت می کنه و قوه قضاییه هم تا قضیه داغه به پرونده رسیدگی می کنه و بعد ماست مالی می شه.مهم اینه که مردم حواسشون به این چیزا پرت شه و ما بگیم که چه حکومت آزادی در برخورد با نقدها داریم

  همه ما خوب می دونیم…
  این درست سیاسیت قدیمی و دمده رضا خانه که برای همه شناخته شده ست

 12. ناشناس گفت:

  مرتضوی از اینکه فعلا فراموش شده احساس خوشحالی می کنه چون می بینه افرادی مثل اون فعلا خیلی زیادند و وقت مبره تا نوبتش بشه شایدهم هیچ موقع نوبتش نشه!!!!

 13. ناشناس گفت:

  افرادی که در این مدت نامشان نظام اسلامی مان را لکه دار کرده اند هیچگاه از خاطرات ذهنمان فراموش نخواهند شد وهمانطور با گذشت حتی سالها ، با شنیدن نامشان خیانتهایی که به نام دین و اسلام به نظام عزیزمان ، روا داشته اند لعن و نفرین ابدی را نصیب خود خواهند کرد مسببان حوادث تلخ که که نام شنیعشان را هیچگاه فراموش نخواهیم کرد.
  افرادی که درست یک روز بعد از انتخابات به شهادت رسیدند، افرادی که در اعتراض سکوت جان باختند ، افرادی که مظلومانه در کهریزک و سایر دخمه ها به شهادت رسیدند ،و… مظلومانی بودند که بهای سنگین اعتراض یک ملت را به دوش کشیدند درود خدا بر روح پاکشان باد.

 14. توانا گفت:

  دولت بهتر بود كه از نادران شكايت نمي كرد.

  در بهترين حالت نادران كاري را كرد كه احمدي نژاد كرد در مناظرات تلويزيوني صريحا از اشخاصي نام برد و در طول چهار سال رياست جمهوريش به همه دست اندركاران نظام اتهام فساد زد.

  اگر قرار باشد كه رحيمي مورد پيگرد قانوني قرار گيرد اول از همه بايد احمدي نژاد مورد تعقيب قرار گيرد.

 15. خط امامی گفت:

  جناب مرتضوی:
  آسوده باشید که حالا حالاها کسی یادش نمی افته که کهریزکی بوده ودانشجویانی به اسم اوباش ، اشتباها به محل نگهداری اوباش برده شده و اشتباها کتک خورده و اشتباها جان خودشون را از دست دادند
  حالا گیرم که کسی هم یادش افتاد ، اونقدر خلافکارانی پیدا شدند که سر قوه قضائیه حسابی گرمه اوناست و در حال کشمکش با دانه درشتهایی است که دستشون با گنده گنده هاست و به این زودی مغلوب دستگاه قضا نمی شند
  به امید پیروزی حق بر باطل
  یا حسین میرحسین