سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » نمایندگان ملاقات کننده با موسوی رد صلاحیت می شوند...
» پیشگویی سایت نزدیک به یک نهاد نظامی از تصمیم آینده شورای نگهبان

نمایندگان ملاقات کننده با موسوی رد صلاحیت می شوند

چکیده :این سایت که مشخص نیست چگونه از تصمیم آینده اعضای شورای نگهبان از هم‌اکنون مطلع شده است از یک سو این حکم را صادر کرده و سپس در ادعا و تهدیدی قابل تامل که می‌بایست مورد توجه نهادهای امنیتی قرار بگیرد، مدعی شده که عاقبت شومی در انتظار نمایندگان دیدار کننده با میرحسین موسوی است....


کلمه: یکی از رسانه‌های نزدیک به یک نهاد نظامی ، مدعی شده که عاقبت شومی در انتظار نمایندگان دیدارکننده با مهندس میرحسین موسوی است!

به گزارش «پارلمان‌نیوز»، سایت روزنامه جوان که از رسانه‌های افراطی حامی دولت است، در خبری از هم‌اکنون حکم به ردصلاحیت اعضای فراکسیون خط امام(ره)مجلس داد.

این سایت که مشخص نیست چگونه از تصمیم آینده اعضای شورای نگهبان از هم‌اکنون مطلع شده است از یک سو این حکم را صادر کرده و سپس در ادعا و تهدیدی قابل تامل که می‌بایست مورد توجه نهادهای امنیتی قرار بگیرد، مدعی شده که عاقبت شومی در انتظار نمایندگان دیدار کننده با میرحسین موسوی است.

این سایت با انتشار اسامی دیدار کننده با موسوی بر اساس عکس‌های منتشر شده، مدعی شد: دیدار تعدادی از اعضای فراکسیون اقلیت با سران فتنه بر خلاف آراء و نقطه نظرات مردم است و این دیدارها به هیچ وجه با سیاست نظام منطبق نبود،پس از دیدار با موسوی، صلاحیت حضور در انتخابات آینده از این نمایندگان سلب شده است؛ چرا که این نمایندگان دیگر صلاحیت نمایندگی ملت را ندارند لذا نمایندگانی که با یدک کشیدن عنوان نمایندگی ملت، در مقابل رفراندوم مردم، اهداف نظام، مشی امام (ره)، خواست مقام معظم رهبری، با سران فتنه ملاقات کرده اند، اهداف و وظایف خود را به سخره گرفته و عواقب شومی را برای خود رقم زده اند.

به گزارش پارلمان‌نیوز، این نوع اخبار به نظر می‌رسد در راستای منفعل کردن و تهدید اعضای فراکسیون خط امام(ره)مجلس به انجام ندادن وظایف نمایندگی از ملت است.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

42 پاسخ به “نمایندگان ملاقات کننده با موسوی رد صلاحیت می شوند”

 1. ناشناس گفت:

  خب این چند تا رو هم رد صلاحیت کنند تا مجلس فرمایشی شون، کاملن یکدست بشه

 2. مانی گفت:

  اخه چه حرفی دیگر ارزش دارد که به این اقایون گفت؟ این مردمی که این ها هر روز دم از اون میزنند واقعا چی هستش؟ اون مردم رو خوب به ما نشون بدهند. اون رفراندومی که برگذار کردند و جمعیت در سرتاسر ایران را حساب بکنیم حدود 1 ملیون اون هم با ارفاق , هر روز دارند پز می دهند که رفراندوم حجت را تمام کرد.
  همه متوجه شدند که بزرگترین رفراندوم در طول 31 سال عمر جمهوری اسلای , همون رفراندوم 25 خرداد 88 بود. ملت امد داخل خیابان. و حالا این اقایون از چه چیزی ترس و هراس دارند. از این که فردا نون شبشون بریده شود؟ اون رسانه اون نهاد نظامی و اون سرلشکران و سردارانی که ادعا می کنند پیرو راه امام هستند. این رو بدانند که میر حسین موسوی شما رو بزرگ کرده. از چه چیز این ملت هراس و از چی موسوی ترس و هراس دارید که اینقدر روی موضوع دیدارهای نمایندگان مجلس با میر حسین موسوی , حساسیت به خرج می دهید؟ من میدانم از چه چیز موسوی و ملت ایران ترس و هراس دارید. بگویم؟
  1- از این که ملت از اعمال پلید و تاسف بار شما اگاه شده است , ترس و هراس دارید
  2- و از همه مهمتر از این که موسوی سید و پیرو خط امام است , ترس و هراس بدی دارید.

 3. محمد گفت:

  بسمه تعالی

  مطمئن باشید همینطور خواهد شد مملکتی که در آن چند نفر مداح و روزنامه افراطی در آن تصمیم گیرنده باشند از این بهتر نمیشود، با این رد صلاحیتها درصد مشارکت توده های مردم در انتخابات پائین تر خواهد آمد(هرچند برای دولت فعلی مشارکت مردم معنایی ندارد) اگر نمایندگان یک کار صحیح کرده باشند همین (ملاقات با میرحسین) است. این عصبانیتهای جناح افراطی از اینست که با وجود سناریو سازی رسانه حزبی… و این همه حجم تبلیغات کذب و منفی علیه میرحسین موسوی عزیز، نه تنها نتوانسته اند به وجه حق طلب و مبارز میرحسین خدشه ای وارد کنند بلکه محبوبیت مهندس موسوی در بین جوانان و قشر دانشجو و توده های مردم و نمایندگان مجلس افزایش چشمگیری داشته است و مهمترین مزیت حضور میر حسین در این انتخابات اینست علی رغم اینکه نظام در این 20سال تلاش میکرد تا میرحسین را از عالم سیاست دور نگه دارد و از حضور او هراس داشت، بالاخره این مهم اتفاق افتاد و بسیاری از جوانان مثل بنده که تاکنون شناختی از میرحسین عزیز نداشتیم، در حال حاضر با طرز تفکر و خط مشی این سید بزرگوار آشنایی کامل پیدا کردیم و آگاهیمان در بسیاری از مسائل بالا رفته است و او در این 20 سال تنها کسی است که به قول دکتر شریعتی حقیقت را فدای مصلحت نکرد. انشاا… خداوند یار و یاورتان باشد.

 4. ج_ح گفت:

  رد صلاحیت شدن به رو سفید بودن در مقابل ملت ایران می ارزد

 5. فرزند سرزمین سبز مازندران گفت:

  همه چیز وهمه کار از دست این فرقه بر می آید.چیزی که جنبش سبز باید بداند این است که این فرقه به دنبال این است که دلها را خالی کنند تا مردم وقاطبه ی جنبش سبز به سر صندوق ها نروند.وجیره خواران وساده لوح های دل بسته به آنان که از پشت پرده ودسیسه های این ها بی خبر اند به سر صندوق ها بروند و حاکمان این فرقه مدعی بشوند که رأی گیری را انجام دادند ومنتخبین هم رأی آوردند. باید خود را آماده وتجهیز کنیم برای حضوری محکم و پر شور و آنها هم می توانند تقلب وتغلب بزنند. کنار کشیدن یعنی قبول شکست. بگذارید از فرصت نرم (انتخابات) باز هم به این ها سیلی بزنیم.دستبرد در آرأ مردم هزینه ی بسیار سختی برای شان دارد که ما امروز در سطح داخلی وخارجی مع الأسف آثار آن را مشاهده می کنیم. حضور ما در سر صندوق ها ولو با رأی سفید ؛روز گار آنان را سیاه می کند . اگر کاندیدای مورد نظر ما در انتخابات نبود ،در برگه می نویسیم :(یا حسین/ میر حسین.) خود را آماده نگه داریم که همه ی شهیدان راه انسانیت وآزادی به خصوص شهدأ اخیر چشم به راه قدم ها وگام های استوار ما هستند.روح شان شاد. تن تان سالم وقدم ها یتان استوار باد.بدرود وبا درود.

 6. kian گفت:

  hala ki ray mide

 7. ناشناس گفت:

  مگرقراراست كسي بازهم درانتخابات هاي اينده شركت كند. من كه بعيد مي دانم لذابهتر كه همين چند نفرهم نباشندتاابروي مجلس راحفظ كنند.

 8. ایرانی گفت:

  مردم مردم مردم مردم مردم ،
  فقط میگن مردم، برن ببین چند درصد این مردم قبولشون دارن.
  فقط از جانب مردم بیانه صادر می کنن

 9. hassan گفت:

  رد صلاحیت شدن به رو سفید بودن در مقابل ملت ایران می ارزد

 10. باید نوشت به خاطر صلاحیت رد میشوند ،عیبی نداره بگذارید یک دست همه بی‌ صلاحیت‌ها و خرخره جوندگان و بی‌ خاصیت‌ها به قول خودشون در بزم دولتی روی صندلی‌ که پایه‌های اون لرزان و کج است بنشینند

 11. ناشناس گفت:

  تا آنجائی که به ملت ایران برمیگردد نمایندگان شجاع و با بصیرت و آگاهی که با آقای موسوی ملاقات کردند نمایندگان واقعی ملت ایران در این شورا هستند. شورای نگهبان هم مخیر است هر کاری (یا به تعبیر درست تر هر …) که صلاح میداند انجام بدهد و مردم هم مخیر اند هر گونه که خود تشخیص میدهند عمل و فکر کنند. مدت هاست که نیروی جوانی و نشاط ملت ما از فرسودگی و فرتوتی این آقایان فرسوده و فرتوت شده است. نهالی را از حق طبیعی آب و نور و هوای تازه محروم کردن و زیر سقفی کوتاه محصور کردن کار هیچ باغبان دلسوزی نیست. اگر این کار را میکنند بی شک دغدغه رشد و تعالی و بار و ثمر را ندارند. آقایان سالهاست که پرچم سیاه و سفید “جمجمه و استخوان” بر دکل و بادبان این کشتی افراشته اند و آنچه حین و پس از انتخابات رخ داد تنها یکی از نتایج فاجعه بار این راه است – پس چگونه میتوان در انتظار “نجات” بود؟ آیا نمیبینید که به جای روش زمان بر و سخت “تزکیه نفس” به روش زود بازده و آسان “شستشوی مغزی” رو آورده اند؟ آیا نمیبینید که به جای استدلال و منطق و اقناع به چماق و چاقو و تهمت رو آورده اند؟ آیا نمیبینید که در این بیست سال اخیر به جای آگاهی و علم و خبر این خرافه و تعصب و گزافه است که رو به رشد و نضج گذاشته است؟ آیا نمیبینید که به جای هدایت جامعه به ریاضت آموختن ریاضیات و فیزیک و فلسفه ملت را به ریاضت زاری و نداری و فقر کشانده اند؟ و چه صبور یافته اند ملت را در پذیرش این عذاب! آیا نمیبینید که اینان جامعه ساکت و ناآگاه ولی پیرو و مطیع را به جامعه پر شور و آگاهی که با سئوال و جواب خو دارد ترجیح داده و میدهند؟ آیا نمیبینید که تملق و چاپلوسی رسمی برای اینان کافی نیست و حتی از یک قلم و سخن حق آزاده ای مثل آقای نوری زاد هم نمیتوانند چشم بپوشند؟ آیا این جفا به علی(ع) و راهزنی راه راست محمد مصطفی (ص) نیست؟ آیا این جفا به اسلام راستین محمدی که مبتنی بر بینش و اخلاق کریمه و رحمت و عفو است نیست؟ آیا با استدلال اینکه “دشمنان” از فضای آزادی سوء استفاده خواهند کرد میتوان راه آزادی ملت را سد کرد؟ که را فریب میدهند خود یا خدا را؟ ای حسرت بر آن عبد ناخدائی که میتوانست منجی ملت خود باشد ولی از عهده عبور از خود بر نیامد و زنده زنده به خاکروبه تاریخ پیوست …

 12. مهدی گفت:

  اولا انتخابات فرمایشی ارزانی خودشون چون امثال بنده با وجود این ناظرات و مجریان متقلب هرگز دیگر در انتخابات شرکت نخواهیم کرد.دوما از نظر ملت ایران دیگر هیچ کسی شما را تایید صلاحیت نمیکند.و این دولت و این شیوه حکومت داری ارزانی خودتان.

 13. سبز گفت:

  فتنه گر خودشانند.

 14. ناشناس گفت:

  بقول سید عزیزمان خاتمی که گفتند: در حال حاضر به زندان افتادن به جرم سیاسی در ایران جزو افتخارات آن شخص محسوب می شود .
  با توجه به این گفته رد صلاحیت نمایدگانی که در مقابل ظلم ساکت نشدند و از طرفداری از مظلوم ابایی نداشتند ، بد که نیست بلکه مرز حق و باطل بودن آن نماینده را مشخص خواهد کرد در این میان چه بسا افراد ناشناخته ای که جوانان عزیزمان با خط و خطوط آنها آشنایی ندارند بر همگان شناسانده خواهد شد و این به نفع جنبش سبز خواهد بود و کثرت و بی شماری ما را نشان خواهد داد . بی شک ما بیشماریم.
  زنده باد جنبش سبز ایران زمین
  زنده باد رهبران جنبش سبز
  یا حسین میر حسین

 15. سبز حسینی گفت:

  این آقایون نمیخواد دیگران رو تهدید کنند.به نظرشون دیکتاتوری نظامی و اوباشان از هفت دولت آزاد، که از کلام و اندیشه میرحسین ها میترسند عاقبتشون چیه؟؟؟ این رو از خودشون پرسیدم تا یه خورده فکر کنند.وگرنه ساواک هم همین نقش رو در زمان شاه داشت.تهدید و.. تا مجالس تشریفاتی بشه .. . طوری که مردم اوایلش حتی از بحث کردن سیاسی طفره میرفتند مبادا که به گوش عوامل ساواک برسه! در کشور همسایه هم حزب بعث با همین روش ایجاد رعب و وحشت حکومتداری میکرد…سرنوشت چنین حکومتهایی را دیده ایم…پس خود این آقایون باید خائف باشند نه یاوران میرحسین…

 16. قلندر گفت:

  زنــــــــــــــده بــــــــــــــــــــاد شما مــــــــــــردم آگاه

  یــــــــــــــــــــــــا حسیـــــــــــــن میــــــــــــــــر حسیـــــــــــــــن

 17. راه سبز امید گفت:

  از نمایندگان واقعی مردم ( فراکسیون راه امام ) بسیار ممنونم که با جسارت و سرافرازی این دیدار ارزشمند را با رئیس جمهور محبوبمان میر حسین موسوی انجام دادند
  اگر مخالفان مردم و آزادی و اقتدار گرایان و انحصارطلبان، آنها را رد صلاحیت کنند باکی نیست چرا که آنان در قلوب مردم مقبول و پذیرفته شدند
  و یک نظام و حکومت بدون مردم و پشتوانه ی مردمی هیچ و نابود است

 18. ناشناس گفت:

  در مجله ی تایمز(لینک زیر) به میر حسین موسوی رای دهید…دو روز بیشتر باقی نمونده
  http://www.time.com/time/specials/packages/article/0,28804,1972075_1972078_1972577,00.html

 19. ناشناس گفت:

  صلاحيت داشتن در يك نظام ديكتاتوري معناي خوبي ندارد

 20. مرگ بر دیکتاتور گفت:

  شاید این نهاد نظامی تصمیم به ترور این نمایندگان دارد ! ملت باید مراقب باشند .

 21. سایه گفت:

  من نمی دونم این اقایون از کجا نقطه نظرات ما مردم رو کشف میکنن و تندتند بیان میکنن.

 22. فاطمه گفت:

  یعنی اینا فکر می کنن دیگه کسی میره رای بده!!!!

 23. سیاوش گفت:

  اتفاقاً در واقعیت امر کاملا مشخصه که این سایت از کجا از تصمیم آینده شورای نگهباه آگاه شده است

 24. از حادثه لرزد دل کاخ نشینان ما خانه به دوشان غم سیلاب نداریم گفت:

  آخه اینها که نه از رانت نمایندگی مجلس و فروش رای به نفع حاکمیت استفاده میکنند و نه وقت مخالفت از وزیر را به نفع موافقان تضیع نمکنند (خانم آجرلو ) که در آینده به عنوان وزیر پیشنهاد شوند و از وکالت به وزارت برسند پس دیگر چه هراسی وجود دارد از تاید نشدن صلاحیتشان…

 25. گلیم اطلسی گفت:

  هر کس همانند حضرت علی روی حصیر و گلیم زندگی میکند میتواند مثل ایشان تصمیم بگیرد نه کسانی که ادعا میکنند اینگونه اند ولی برای ادامه حکومتشان از ریختن خون مردم هم ترسی ندارند.
  دیدیم حضرت امیر (ع) چگونه از حکومت گذشت چون در حقیقت از ” آب بینی بز ” و گلیم و نان جو می گذشت .
  ما به امید این هستیم معصومی(حضرت قائم (عج) ) خواهد آمد و تشخیص داده ایم باید به هر قیمتی بمانیم تا متصل شویم به آن حضرت حال آنکه حضرت امیر(ع) خود معصوم بود و چنین تصمیمی برای حکومت کردن به مردم نگرفت.
  من نه مجتهد هستم و نه ادعای فاضل بودن را دارم ولی با حدیثی که آیت الله هاشمی در مشهد و نماز جمعه ی 26 تیر 1388 خواندند موافق هستم.
  ما ادعا میکنیم شبها روی گلیم می خوابیم!!!
  آیا برای روی گلیم خوابیدن قتل و عام دارد؟
  آیا روی گلیم خوابیدن دروغ گفتن دارد؟
  آیا طرف ظالم گرفتن دارد؟
  آیا ؟ دارد؟
  سایت کلمه چیزی نگفتم که سانسور شود پس روی سایت قرار دهید

 26. داوود گفت:

  قابل توجه اعضای فراکسیون حضرت امام(ره) مجلس: این قضیه نشان میدهد که این عمل شما تأثیرگذار بوده است و می توانید با تحلیل این موضوع برنامه های مناسبی برای آینده طراحی کنید. بدون هیچ شک و تردیدی تمامی شما در انتخابات آینده یا رد صلاحیت خواهید شد و یا رأی شما را کمتر از آرای باطله اعلام خواهند کرد؛ پس امروز را دریابید! شک و ترس و تردید هم به خود راه ندهید چرا که یک ملت پشت شماست!
  …و داوری آن سوی در نشسته است / بی ردای شوم قاضیان / ذاتش درایت و انصاف / و هیأتش زمان /
  و خاطره ات(تان) تا جاودان جاویدان در گذرگاه ادوار داوری خواهد شد.

 27. اسلام رحماني گفت:

  به نظر بنده شركت در انتخابات به هر نحوي (با راي خالي يا يا حسين مير حسين و … ) اشتباه محض است. چون نتيجه انتخابات براي اقتدارگرايان و ديكتاتورها، در درجه دوم اهميت قرار دارد. افزايش مشروعيت از طريق شركت مردم در انتخابات در درجه اول اهميت است.
  ضمن اينكه در انتخابات رياست جمهوري كه اسم يك نفر بيرون ميامد، اينچنين تقلب شد. در انتخابات شوراها و مجلس و خبرگان كه بيرون آوردن نامهاي دلخواه براي تماميت ‌خواهان مشكل نيست.
  اگر شركت كرديم و دوباره راي ما را دزديدند، آنوقت بايد چكار كينم؟؟؟؟
  همان رايهاي دزدي را دوباره چماق مي‌كنند و بر سر ملت و جنبش سبز و رهبران آن مي‌كوبند.
  آدم عاقل از يك سوراخ دوبار گزيده نميشه

 28. ناشناس گفت:

  به نظر بنده تحريم سبز انتخابات، ميتواند همانند اجتماعات خياباني قدرت اجتماعي جنبش سبز را به نمايش بگذارد. زيرا اقتدارگرايان و تماميت ‌خواهان، بهتر از هر كسي مي‌دانند كه اكثريت قريب به اتفاق ملت ايران ، سبز هستند.

 29. ناشناس گفت:

  engar ke gharar bood inha radde salahiat nashavand

 30. احسان گفت:

  شما چه دلتون خوشه، ديگه انتخاباتی در کار نيست.. يا رد صلاحيت هست يا بعد که صلاحيت تأييد شد نتيجه را به نفع خودشون عوض ميکنند. (البته اين اسمش خدای نکرده تقلب نيست، لطفاً سوء تفاهم نشه).

 31. رضا گفت:

  تا اطلاع ثانوي انتخابات تعطيل

 32. ناشناس گفت:

  faghat mirhossien ta azadi iran faghat chand ghadam baghi mande ast

 33. مجید سبز گفت:

  پس چرا جلیلی که با برنز ملاقات کرد کنار گذاشته نمی شود ؟

 34. طرفدار اتوبوسی گفت:

  ای بابا !! حیف شد !!! میخواستم تو انتخابات شرکت کنم ، تو رو خدا رد صلاحیت نکنید …
  2 تا ضرب المثل میزنم برای این سایت شاید جواش روبگیره :
  مار گزیده از ریسمان سیاه و سفید هم میترسه … حالا تو رد صلاحی کن کی شرکت میکنه
  آدم عاقل از یک سوراخ 2 بار گزیده نمیشه… بازم رد صلاحیت کن کی شرکت میکنه

 35. ناشناس گفت:

  تا وقتی که 12 نفر به جای 70 میلیون نفر تصمیم می گیرند که چه کسی صلاحیت دارد و چه کسی ندارد شرکت در انتخابات مسخره است. هیچ ادم عاقلی در انتخابات شرکت نمی کند. نماینده واقعی ملت هم در این خیمه شب بازی کاندید نمی شود.

 36. هموطن سبز گفت:

  الآن وضعیت به صورتی ست که اگر کسی رد صلاحیت نشود مورد شک و شبهه مردم قرار می گیرد که حتماً بده بستانهایی داشته و یا از خودشان است اما اگر رد صلاحیت بشود در نگاه مردم همچون قهرمان ملی جلوه می کند … این است شاهکار شورایی که نگهبان حاکمیت است …

 37. رضوان گفت:

  شركت در انتخابات و راي دادن با سيستم فعلي نهايت خيانت به ايران و اسلام و آزادگان سبز دربند و تمام شهدايي است كه براي اعتلاي نام ايران و اسلام جان خود را فدا كرده اند. چون سيستم راي سازي خيلي قوي مي باشد تنها خالي بودن حوزه هاي راي گيري مي تواند مشت محكمي بر دهان ياوه گويان “رويش تاره” باشد.

 38. شهرودند فیلتر شکن . گفت:

  مجلس که فرمایشی هستش . دارن نماینده ها رو هم دستچین می کنند …

 39. سيد حامد سبز گفت:

  چقدر كوتاه فكرن كه فكر ميكنن اعضاي فراكسيون خط امام مجلس به دنبال نمايندگي توي مجلس هستند
  اونا اگه ميخواستن با نظر امثال شما به جاي برسن خوب راحت با تملق و پاچه خواري بهش ميرسيدن
  اونا خوب ميدونن كه شوراي نگهبان دنبال بهونه ست براي رد صلاحيت كردنشون ولي مسئله اينجاست كه اونا خودشونو نماينده ملت ميدونن نه نماينده دولت
  رد صلاحيت اين نماينده ها اونا رو تا ابد محبوب ملت سبز ايران ميكنه

 40. رای بدین به میر حسین موسوی گفت:

  سایت مجله تایمز مرد سال رو میخواد معرفی کنه تو رو خدا به موسوی رای بدین تا عکسش روی جلد مجله بره

 41. سعید گفت:

  انتخابات؟ ها ها ها ها ها ها ها ها ها ها ها ها….از اون سایت خواهشمندم نام مقدس مردم رو مترادف سایت…..خودشون و همفکرهای ایران خوار خودشون نزارن …ضمنا از این به بعد به جای کلمه خنده دار و توهین امیز انتخابات از کلمه انتصابات خودمانی استفاده کنند چون انتخابات از سال قبل بین مردم مرده است

 42. ناشناس گفت:

  نمایندگان عزیز نگران نباشند مردم همراه تان هستند