سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » حامیان دولت در هیات نظارت بر انتخابات شوراها...

حامیان دولت در هیات نظارت بر انتخابات شوراها

چکیده :انتخابات شوراها به احتمال قوی در آذرماه برگزار...


کلمه: یك عضو كمیسیون شوراهای مجلس از اصلاح همزمان قانون انتخابات شوراها و همچنین مشخص شدن تركیب هیات نظارت بر چهارمین انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا خبر داد.

حسن نوروزی نماینده رباط‌كریم در مجلس در گفتگو با ایلنا اظهار داشت: اعضای هیات نظارت بر انتخابات شوراها انتخاب شده‌اند كه متشكل از آقایان اسدالله بادامچیان نماینده تهران، حسن نوروزی نماینده رباط‌كریم، ولی اسماعیلی نماینده گرمی و دشت مغان و سیدفاضل موسوی نماینده خدابنده و حسین فدایی نماینده تهران، است.

وی در ادامه خاطرنشان كرد: انتخابات شوراها به احتمال قوی در آذرماه برگزار می‌شود.

این عضو فراكسیون اصولگرایان در واكنش به سوالی كه به اصلاحات صورت گرفته در قانون انتخابات شوراها در كمیسیون سیاست داخلی و شوراها اشاره داشت، گفت: اصلاحات صورت گرفته بر روی قانون شوراها به گونه‌ای است كه براساس آن مدرك تحصیلی برای عضویت در شورا در شهرهای بالای 20 هزار نفر لیسانس مقرر شد كه در گذشته دیپلم بود.

نوروزی تاكید كرد: مدرك تحصیلی برای شوراهای روستایی نیز از زیر دیپلم به دیپلم و شهرهای زیر 20 هزار نفر نیز از دیپلم به فوق دیپلم ارتقا یافت.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

2 پاسخ به “حامیان دولت در هیات نظارت بر انتخابات شوراها”

  1. اسلام رحماني گفت:

    نظارت حاميان دولت!!!
    اين هم اتمام حجت براي كساني كه به فكر انتخابات شوراها بودند. انتخاباتي كه كمترين فيلترينگ را دارا مي‌باشد. اگر اصلاح طلبها راي بياورند، مطمئنا اسامي انها اعلام نمي‌شود.

  2. سبز گفت:

    یعنی همچنان اصرار بر تقلب در انتخابات.