سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » تجمع کارگرانی که 2سال است حقوق نگرفته‌اند...

تجمع کارگرانی که 2سال است حقوق نگرفته‌اند

چکیده :اگر مسؤولین، کارخانه را به دست خود کارگران بدهند، علاوه بر اینکه آن را دوباره به راه خواهند انداخت، آن را به مرحله سودرسانی هم...


کلمه:برخی از کارگران کارخانه تعطیل چینی حمید از تجمع کارگران این کارخانه در مقابل درب اداره کل کار و امور اجتماعی استان قم خبر دادند.

به گزارش  ایلنا از قم، به گفته جمعی از کارگران این کارخانه تجمع اعتراضی کارگران کارخانه 2سال تعطیل شده چینی حمید قم، در اعتراض به پرداخت نشدن نزدیک به 2سال از حقوق و مطالباتشان فردا (یک شنبه 22/1/89) از ساعت 9صبح در مقابل اداره کل کار و امور اجتماعی استان قم انجام می‌شود.

لازم به ذکر است چندی پیش یکی از کارگران این کارخانه در گفت‌وگو با  ایلنا در قم، از پرداخت نشدن حقوق و مطالباتشان در 2سال اخیر گلایه کرده بود.

وی همچنین گفته بود که اگر مسؤولین، کارخانه را به دست خود کارگران بدهند، علاوه بر اینکه آن را دوباره به راه خواهند انداخت، آن را به مرحله سودرسانی هم می‌رسانند.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

3 پاسخ به “تجمع کارگرانی که 2سال است حقوق نگرفته‌اند”

 1. سیاوش گفت:

  به سلامتی‌ از صدقه سر دولت مهرورز مدت زمانی‌ که کارگران حقوق نگرفته اند دیگه با معیارهای روز و هفته و ماه حساب نمی‌شه و کار به سال کشیده! روز کارگر در پیش است. کارگران دربند مثل منصور اسانلو و بعضی‌ که بی‌ نام و نشان هستند و کارگرانی که ماه هاست معلوم نیست به چه صورتی‌ گذران زندگی‌ میکنند رو از یاد نبریم. جنبش سبز بدون توجه به خواسته ‌های اقشار مختلف جامعه از جمله کارگران پیروز نخواهد شد.

 2. امضاء محفوظ گفت:

  مشکل براحتی قابل حل است . چرا اینقدر مسئله را بزرگ می کنید.به احمدی نژادکه داعیه مدیریت جهان را دارد بگوئید راهکار ارائه بدهد.بوق خودش فرتی حل می شود . دیگه راهپیمایی و تجمع لازم نیست . چرا او می تواند و بقیه نمی توانند ؟ خب این هم معل.م است چون خودش می گوید که ” نخبه ” است. البته در این میان لبخند های پر مفهوم اقای مجری را هم نباید نادیده گرفت

 3. روزبه گفت:

  رییس … دولت! به جای وعده سر خرمن یک میلیون تومان به نوزادانی که هنوز به دنیا نیومدند بیا دستمزد عقب افتاده این کارگران را بده.