سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » ادامه پیگیری شكایت نادران و رحیمی از یكدیگر در كمیسیون 90...

ادامه پیگیری شكایت نادران و رحیمی از یكدیگر در كمیسیون 90

چکیده :پس از افشاگری نادران علیه رحیمی و نقش او در مدیریت حلقه فاطمی دولت نیز از نادران شکایت کرده است.پیش از این نادران درباره جعلی بودن مدرک دکترای رحیمی به کمیسیون اصل نود مجلس شکایت کرده...


کلمه:یك عضو كمیسیون اصل نود قانون اساسی مجلس از ادامه پیگیری شكایت نادران و رحیمی علیه یكدیگر پس از انتخاب رییس جدید این كمیسیون خبر داد.

سید فاضل موسوی نماینده خدابنده در مجلس در گفتگو با ایلنا اظهار داشت:شكایت آقایان نادران نماینده تهران و رحیمی معاون اول رییس دولت  علیه یكدیگر پیش از فوت آقای فاكر رییس كمیسیون اصل نود در حال پیگیری بود كه متاسفانه پس از فوت آقای فاكر متوقف شد.

این عضو فراكسیون خط امام(ره)مجلس یادآور شد:در حال حاضر باید منتظر ماند تا رییس جدید كمیسیون انتخاب شود و پیگیری‌ها در مورد این شكایت‌ها از سر گرفته شود.

وی همچنین در ارتباط با زمان انتخاب رییس كمیسیون اصل نود قانون اساسی گفت:در این مورد هیئت رییسه كمیسیون باید تصمیم‌گیری كند و قرار بر این است كه جلسه‌ای گذاشته شود و هرچه زودتر در این مورد تصمیم گرفته شود.

موسوی یادآور شد:قانونا رییس كمیسیون باید از میان اعضا انتخاب شود و در حال حاضر گزینه‌های همچون آقایان نكونام و اسلامی برای ریاست كمیسیون مطرح هستند.

پس از افشاگری نادران علیه رحیمی و نقش او درمدیریت حلقه فاطمی دولت نیز از نادران شکایت کرده است.پیش از این نادران درباره جعلی بودن مدرک دکترای رحیمی به کمیسیون اصل نود مجلس شکایت کرده بود.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

2 پاسخ به “ادامه پیگیری شكایت نادران و رحیمی از یكدیگر در كمیسیون 90”

  1. سبز گفت:

    اگه مدرک درست و حسابی داشتند که وضعیت حکمرانیشان به این …. نمیشد.

  2. سيد حامد سبز گفت:

    چه رويي داره اين رحيمي