سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » دفتر کروبی خبر سایت های دولتی را تکذیب کرد...

دفتر کروبی خبر سایت های دولتی را تکذیب کرد

چکیده :کروبی روابط دوستانه و صمیمانه ای با مسئولین فعلی و قبلی کشور داشته و احترام ویژه ای را برای شخصیت های برجسته ی کشور از جمله آقای هاشمی قائل هستند.ایشان از زمان آغاز فعالیت های انتخاباتی خویش که بیش از یک سال از آن زمان می گذرد هیچ گونه درخواستی مبنی بر دیدار و ملاقات با مسئولین نظام را نداشته و تمامی نامه نگاریها و ملاقاتهای ایشان تاکنون از طریق جراید و سایتهای خبری به اطلاع عموم مردم رسیده و پس از این نیز به همین صورت خواهد...


کلمه: در پی درج خبر درخواست ملاقات کروبی از هاشمی رفسنجانی در چند سایت معلوم الحال، دفتر ایشان این دیدار را تکذیب و توضیحاتی ارائه داد.

به گزارش سحام نیوز دفتر کروبی اعلام نمود: حجت الاسلام والمسلمین مهدی کروبی بیش از یک سال است هیچ گونه تماس مبنی بر دیدار یا درخواست ملاقات با مسئولین کشور را نداشته است.

متاسفانه بارها شاهد تلاش مذبوحانه رسانه های زنجیره ای دولت علیه دلسوزان کشور و پاشیدن بذر نفاق در جامعه و میان مسئولان بوده ایم. این بار نیز همان اصحاب قدرت رسانه ای خبری کذب را مبنی بر درخواست ملاقات کروبی با هاشمی رفسنجانی را مطرح نمودند.

اینکه چه اهدافی را از پخش اخبار دروغ در جامعه ی متمدن ایرانی دنبال می کنند بر همگان واضح و مبرهن است.

کروبی روابط دوستانه و صمیمانه ای با مسئولین فعلی و قبلی کشور داشته و احترام ویژه ای را برای شخصیت های برجسته ی کشور از جمله آقای هاشمی قائل هستند.

ایشان از زمان آغاز فعالیت های انتخاباتی خویش که بیش از یک سال از آن زمان می گذرد هیچ گونه درخواستی مبنی بر دیدار و ملاقات با مسئولین نظام را نداشته و تمامی نامه نگاریها و ملاقاتهای ایشان تاکنون از طریق جراید و سایتهای خبری به اطلاع عموم مردم رسیده و پس از این نیز به همین صورت خواهد بود.

سرلوحه ی سیاسی کروبی، صداقت و شفافیت با ملت است که آنرا با هیچ دستاوردی معاوضه نخواهد کرد.

دفتر مهدی کروبی

19 فروردین 1389Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

6 پاسخ به “دفتر کروبی خبر سایت های دولتی را تکذیب کرد”

 1. رسول گفت:

  حالا فرض کنیم که کروبی با هاشمی ملاقات داشته مگه چیه ؟؟؟ این رسانه های دولت هم یه چیزیشون میشه ها

 2. ما که خوندیم و رد شدیم ،چون میدونستیم دروغه ،طفلک‌ها با شایعه روزنامه‌ها و سایت‌هاشون می‌چرخه،مجبوراً خنجر بسازند ،اما از صد تا خنجر‌هایی‌ که میسازند یکیش دسته دار نیست ،هرچه میسازند بی‌ دسته ،درود بر دلیر مرد اصلاحات ،درود بر هاشمی صبور

 3. آرزو گفت:

  پس مسائل کهریزک رو چطوری به رفسنجانی گفته؟؟

 4. سبز ۳۶ گفت:

  سایتهای دولتی و حامیان آنها که جز به فتنه و فتنه گری به چیز دیگری نمی اندیشند. کارشان شده خیالبافی و کذایه گویی و تهمت و افترا.

  البته ما از ارتباط و گفتگوی همه یاران امام و انقلاب خوشحال میشویم و یکی از راه حلهای مشکلات فعلی کشور را در اتحاد آنها میدانیم. واقعا چه کسی از مسوولان تنهاست و به هر وسیله ممکن در صدد تخریب همه نام آوران محبوب این مملکت است.

 5. ناشناس گفت:

  ارزو نامه زده واسش

 6. ناشناس گفت:

  آرزو خانم،
  با نامه گفتن. مگه شما نامشونو نخوندين؟؟؟؟؟؟؟