سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » دلجویی مهدی کروبی از خانواده های میری و سروش دو استاد دربند...

دلجویی مهدی کروبی از خانواده های میری و سروش دو استاد دربند

چکیده : كروبی طی این مكالمۀ تلفنی، ضمن تبریك ایام عید به همسران و خانواده های این دو فعالِ جنبش، جویای احوال آنها و فرزندانشان شده و همزمان حفظ آرامش و صبر را به آنها توصیه...


کلمه: با گذشت چند هفته از بازداشت احمد میری و علی اکبر سروش، دو استاد دانشگاه و از فعالان اصلاح طلب و زندانیِ استان مازندران، روز چهارشنبه ۱۸ فروردین ماه، مهدی كروبی در تماسی تلفنی با خانواده های آنان، از ایشان دلجویی کرده و به صبر و شکیبایی دعوتشان نمود.

به گزارش جرس دكتر سید احمد میری جانباز جنگ هشت ساله ایران و عراق، فرماندار نمونه استان در سال ، استاد دانشگاه و قائم مقام جبهة مشاركت مازندران بوده که هشت فروردین ماه امسال ، بطور ناگهانی دستگیر و به بازداشتگاه اداره اطلاعات بابل منتقل می شود.

دکتر علی اکبر سروش، استاد دیگر دانشگاه بابل نیز، روز۲۲ اسفند گذشته دستگیرو به بازداشتگاه فوق الذکر منتقل گردید.

كروبی طی این مكالمۀ تلفنی، ضمن تبریك ایام عید به  خانواده های این دو فعالِ جنبش، جویای احوال آنها و فرزندانشان شده و همزمان حفظ آرامش و صبر را به آنها توصیه نمود.

اخبار ارسالی به نقل از منابع مطلع خاطرنشان می سازد برخورد ماموران و همچنین قاضی با این دوفعال سیاسی، به شدت خشن، توهین آمیز و بی ادبانه بوده است.

هنوز از علت دقیق بازداشت این دو استاد دانشگاه خبری در دست نیست.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

یک پاسخ به “دلجویی مهدی کروبی از خانواده های میری و سروش دو استاد دربند”

  1. مسلمان گفت:

    درود بر سید احمد ودکتر سروش وکروبی