سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » مطهری:‌ اتهامات رحیمی در پرونده خیابان فاطمی ‌جدی است...

مطهری:‌ اتهامات رحیمی در پرونده خیابان فاطمی ‌جدی است

چکیده :قوه قضائیه تا کنون کوتاهی کرده است و باید بدون ملاحظه مقام و منصب افراد به اتهامات مسئولان بلند پایه نیز رسیدگی...


کلمه:نماینده تهران با اعلام اینکه “قرائن نشان می دهد که اتهام رحیمی در پرونده خیابان فاطمی جدی است” از قوه قضائیه خواست تا بدون ملاحظه به اتهامات وی رسیدگی کند.

به گزارش مهر علی مطهری در خصوص اخبار منتشر شده از سوی برخی نمایندگان درباره نقش محمدرضا رحیمی معاون اول احمدی نژاد  در پرونده خیابان فاطمی که از پرونده های فساد اقتصادی است، اظهار داشت: قرائن نشان می دهد که اتهام رحیمی جدی است و آقای احمدی نژاد که منادی شعار عدالتخواهی است باید در برخورد با اتهامات رحیمی پیشقدم شود.

وی گفت: رئیس دولت باید برای بررسی اتهامات آقای رحیمی با قوه قضائیه همکاری بیشتری بکند.

این نماینده اصولگرای مجلس در خصوص عملکرد قوه قضائیه نسبت به رسیدگی اتهام رحیمی گفت: قوه قضائیه تا کنون کوتاهی کرده است و باید بدون ملاحظه مقام و منصب افراد به اتهامات مسئولان بلند پایه نیز رسیدگی کند.

مطهری تاکید کرد: اینطور نباشد که قانون در مقابل ضعفا و در مقابل اقویا ضعیف باشد.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

14 پاسخ به “مطهری:‌ اتهامات رحیمی در پرونده خیابان فاطمی ‌جدی است”

 1. سبز ۳۶ گفت:

  شعار عدالتخواهی فقط در حد یک شعار تبلیغاتی مطرح شده است و هیچگاه جامه عمل نخواهد پوشید زیرا به تفکر و علم و ابزار آن دسترسی ندارند.

  زمانی که قوه قضا بر خلاف تصورات واهی خود عمل کند و عدالت محض را مد نظر قرار دهد، یعنی معجزه ی بس بزرگ باید روی داده باشد.

  از عدالت دم زدن کار آسانی است ولی مرد عملش آرزوست.

  قلب پاک مومن شجاع، فرزند شهید مطهری، به حق حکم میکند اما شرایط حاکم بر جامعه روایت دیگری دارد.

 2. همراه گفت:

  اول یک میلیارد پول نفت ، بعد کارهای آقای مشایی وبعد هم قضیه کهریزک و آقای مرتضوی و حالا هم نوبت آقای رحیمی . باید به آقای احمدی نژاد تبریک گفت بابت این همه نابغه که دورش حلقه زدند . پس کجاست شعار دولت عدالت محور!

 3. علی از تبریز گفت:

  خیلی جالبه که درست پنج ساله که اقا محمود ادعای مبارزه با فساد مالی و معرفیباندهای مافیایی به ملت رو کرده و با این شعار پوپولیستی و عوام فریبانه دور اول رو از اقای هاشمی برد (البته تو اونشم حرف و حدیث زیاده) ,اما نوبت که به خودشون رسیده از هیچ راهی برای فرار از عدالت کوتاهی نمیکنند .خدا اینجوری آبروی دروغگوها رو با دست خودشون میبره !
  آقای مطهری شما که میگفتین اگه این طرف سکوت کنه رهبری به حساب اقای احمدی نژاد خواهد رسید پس چی شد

 4. ناشناس گفت:

  شعار عدالت خواهی؟ شوخی کرديد؟

 5. الماس گفت:

  پس اتهامات گنده ترهاش چی میشه؟؟ ایندفعه نوبت رحیمی شده نه؟ میخواین علمش کنید و سروصدا راه بندازین که حواس مردم از اتهامات دیگران پرت بشه ؟شما هرچقدر دلتون میخواد این کوچیکا رو محاکمه کنید تا وقتی جرأت ندارید که به رئیس رؤسا بگین بالای چشمت ابروه هیچ فایده ای نداره.

 6. مجید گفت:

  آقایان آنچنان از هول حلیم توی دیگ افتاده اند که دیگر علنا دزدی و چپاول می کنند. حق هم دارند سال ها زحمت کشیدند و خدعه و نیرنگ ریختند، تخریب شخصیت کردند و از همه بدتر تظاهر و ریا به اسلام و مسلمانی کرده اند که به همین جا برسند و از خان نعمت بهره مند شوند.

 7. مهدی گفت:

  خوبه بعد از این همه مدت کم کم امثال آقای مطهری دارند متوجه میشوند اوضاع به چه قرار است.این دولت که با تقلب بر سر کار امده باید برود….

 8. حمید گفت:

  به به، به به، هر دم از این باغ بری می رسد، آقا محمود و شخص شخیص ایشان چون همه کارهایشان علمی و آماری و کارشناسی است در تعریف عدالت هم کار کارشناسی کرده اند و یک تعریف کاملا علمی برایش ارائه داده اند که دارند در ایران اجرایش می کنند، نکته جالبش هم اجرای عدالت توسط محصولی، رحیمی، سعیدلو و … است، می خواستم بگم جناب رئیس جمهور برای اجرای عدالت و معرفی غارتگران بیت المال، لطفا از کابینه شروع کنید.

 9. آقای مطهری بهتر است بگویید اتهام سران فتنه از جمله موسوی و کروبی که جوانان را فریب داده و با نظام روبه رو و روانه زندان کردند،چه می شود؟ البته قوه قضائیه هم دراین بین کوتاهی کرده است.

 10. ناشناس گفت:

  سلام و چند نکته:
  ۱- از آقای موسوی برای حضور فعال و مدبرانه در صحنه تشکر می‌کنم و از اینکه در لابلای سخنانشان ازضرورت بازتعریف ارزشها و ایده‌های مطلوب و منطبق با اصول انقلاب سخن گفته‌اند خرسندم. با اینهمه تاکید مجدد و مکرر من اینست که بایستی بیشتر از اینها روی ارزشمندی انقلاب و ارزشهای اصیل و ناب آن که در فطرت و قلوب همه‌ی مردم ایران جای دارد تامل و تاکید کرد. عبارت خمینی شناسی و بازگشت به اصول اصیل انقلاب اسلامی امام خمینی(سلام الله علیه) باید به شاه بیت کلمات شما و ادبیات غالب در بیان و کلام و قلم دوستانتان تبدیل شود.
  ۲- شاهد بودم که از دوران امام(س) و روش و منش ایشان در دیدارهای اخیر سخن گفته‌اید. بزرگوار! ضمن تاکید مججد بر ضرورت پیش‌گفته خواهش می‌کنم برای آنکه بهانه‌جویان را مایوس سازید مطالب را به گونه‌ای ظریف مطرح کنید که از لحن شما مقایسه امام(س) با کسی برداشت نشود. البته العاقل یکفیه الاشاره. بنابراین دامنه‌ی بحث از امام و انقلاب و دهه‌ی شصت را گسترده کنید و مقایسه‌ها را به عملکرد کلی و فضای عمومی و یا کارکردهای اجزای نظام بویژه کسانی که آنها را غاصب حق ملت در بهره‌مندی از رییس جمهور منتخب خود می‌دانید ارجاع دهید.
  ۳- اکنون و مثل همیشه در همه‌ ی مطالب رویکرد دلسوزانه برای نظام و کشور و ملت را به روشنی بیان کنید و اگر در مورد تمکین سخن می‌گویید برای مخاطبانتان روشن کنید که موسوی مانند همیشه بر مدار منطق و عقل و حکمت مبتنی بر منافع ملی در چارچوب اسلام ناب محمدی(ص) نفس می‌کشد و فریاد می‌زند یا سکوت می‌کند و آنچه بر تمامی این شیون به ظاهر متفاوت حاکم است منطق، انسان‌دوستی، وفاداری به ارزشهای اسلامی و پایداری بر مسیر انقلاب است.
  ۴- میر حسین عزیز! هم شخص شما بر متون ارزشمند و کاربدی اسلامی همچون نهج‌البلاغه اشراف نسبی دارید و هم دوستان و یاران نزدیکتان از مانوسین این گنجینه ی دنیوی و اخروی هستند. از قزآن و نهج‌البلاغه و صحیفه سجادیه که بنابر وصیتنامه امام ما مفتخریم که به مکتب شیعه متعلق است بهره بگیرید و اجازه دهید که مخاطبان شما بدانند آنچه می گویید و می‌خواهید همه ریشه در دین و مکتب دارد و تبلیغات دروغین و تهمت دوری از ارزشها که توسط مدعیان دین علیه شما انجام می‌شود مانند بسیار چیزهای دیگر دروغ است. از این رهگذر هم آگاهیها بالا میرود(که هدف اصلی شماست) و هم مرزهای روشن شما با افراطیون روشن می‌گردد و هم صبر و استقامت خودتان و خیل پیروان و دوستدارانتان به پشتوانه‌ و برکت این اسناد افتخار تضمین می‌گردد.
  ۵- در بکارگیری عبارات پیامهای مکتوب و سخنرانیهای امام(س) و مخصوصا وصیتنامه‌ی ایشان اصرار و ابرام بورزید.ترکیب قرآن و نهج و صحیفه و کلمات نورانی امام(س) و مرور تاریخ انقلاب و بهره‌گیری از تجربیات طول تاریخ بشر و شرایط معاصر ملی و بین‌المللی غنای مطالبتان را دوچندان و نفوذ گسترش آنها را افزون می‌سازد.
  ۶- خانواده‌های شهدای انقلاب و جنگ و ایثارگران و جمعیتهای اسلامی و فرهنگی را در مناسبتهای مختلف و حتی بدون مناسبت دریابید و این دیدارها را وسیله هم‌افزایی روحی خود و دوستانتان سازید.
  ۷- خداوند همه‌ی مجاهدان راه حقیقت را در مسیر صحیح هدایت و موفق سازد.
  آرزومند آرزوهای امام خمینی (سلام الله علیه) و سربلندی جمهوری اسلامی و ملت شریف ایران.
  از مسیولین سایت خواهشمندم مطالب را به اطلاع آقای موسوی برسانند.

 11. Utopia گفت:

  مطهری:

  قوه قضائیه تا کنون کوتاهی کرده است و باید بدون ملاحظه مقام و منصب افراد به اتهامات مسئولان بلند پایه نیز رسیدگی کند.مطهری تاکید کرد: اینطور نباشد که قانون در مقابل ضعفا و در مقابل اقویا ضعیف باشد.

  ایشان فراموش کردند که بارها گفته اند:” آقای احمدی نژاد و مهندس موسوی هر دو باید محاکمه شوند ولی جرمشون به یک نسبت نیست،آقای موسوی اتهامش سنگین تر هست ولی چون احمدی نژاد رییس جمهور است،بعد از پایان ریاست جمهوری ،قوه ی قضاییه باید ایشان را دادگاهی و مجازات کند؟”

 12. واي به روزي كه نهان ها آشكار شود

 13. محمد گفت:

  بسمه تعالی

  امام (ره) در قبل از انقلاب فتوایی دادند مبنی بر اینکه از دزدی جنسی از کسی را دزدیده باشد و آن شخص شکایتش را پیش دستگاه قضایی حکومت پهلوی ببرد آن جنس بر صاحبش حرام میگردد. بعلت اینکه دستگاه و حکومتی که مشروعیت و عدالت ندارد نبایستی به آن رجوع شود و مرجع تصمیم گیری واقع شود. در حال حاضر هم دستگاه قضایی حکومت فاقد صلاحیت و مشروعیت میباشد و بدبختانه اعمال فشار بر روی این قوه به اصطلاح مستقل از سوی جناح حاکم بسیار زیاد است. وای به روزی که بگندد نمک.

 14. بسیجی خمینی گفت:

  حمید جان ! مرقومه جنابعالی ملاحظه شد … شما در همان راهی که هستی ، روانه شو ! ما مثل مقتدای خود ، مستحضر به حمایت ملت هستیم …لکم دینکم ولی دین..