سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » محكوميت هتك حرمت آرامگاه آيت‌الله‌خاتمي از سوي شوراي سياستگذاري ائمه جمعه...

محكوميت هتك حرمت آرامگاه آيت‌الله‌خاتمي از سوي شوراي سياستگذاري ائمه جمعه

چکیده :بي‌شك اينگونه حركت‌هاي وقيحانه از سوي هيچ خردمند خداباوري پذيرفتني نيست و لكه ننگ اين گناه و معصيت بزرگ، هرگز از پيشاني مسبب و يا مسببين آن پاك نخواهد شد و مورد نكوهش و مذمت همگان خواهد...


کلمه: شوراي سياستگذاري ائمه جمعه با صدور اطلاعيه‌اي هتك حرمت آرامگاه آيت‌الله خاتمي را محكوم كرد.

به گزارش کلمه متن اين اطلاعيه بدين شرح است:

هتك حرمت به آرامگاه و تمثال مبارك عالم رباني، اخلاقي و انقلابي حضرت آيت‌الله سيدروح‌الله خاتمي (رضوان‌الله تعالي عليه) نماينده ولي‌فقيه و امام جمعه فقيد يزد اقدام زشت و زننده‌اي بود كه دل هر انسان مومن و آزاده‌اي را به درد مي‌آورد.

بي‌شك اينگونه حركت‌هاي وقيحانه از سوي هيچ خردمند خداباوري پذيرفتني نيست و لكه ننگ اين گناه و معصيت بزرگ، هرگز از پيشاني مسبب و يا مسببين آن پاك نخواهد شد و مورد نكوهش و مذمت همگان خواهد بود.

شوراي سياستگذاري ائمه جمعه كشور ضمن محكوم كردن اين رفتار قبيح و ناشايست، از كليه مراجع ذيضلاح خواستار است تا هرچه سريع‌تر، نسبت به شناسايي عاملين و رسيدگي و برخورد با آنان اقدام کنند.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

3 پاسخ به “محكوميت هتك حرمت آرامگاه آيت‌الله‌خاتمي از سوي شوراي سياستگذاري ائمه جمعه”

 1. مرتضی گفت:

  این هم کار …. است که همیشه و همیشه ثابت کرده اند افکار و رفتارشان در راه دین نیست البته قبلا” هم چنین اعمال کثیفی را انجام داده بودند ولی متاسفانه از طرف حاکمان پیگیری نشد و نمیشوند.

 2. محمد گفت:

  … چه نوشابه ای برای همدیگر باز می کنند.

 3. سبز سبزم ریشه دارم گفت:

  همین فردا یادشون میره چی گفتن