سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » صدور حكم دادگاه‌ تجدیدنظر مرتضی الویری...

صدور حكم دادگاه‌ تجدیدنظر مرتضی الویری

چکیده :به دنبال اعتراض به رای دادگاه بدوی، پرونده به دادگاه تجدیدنظر ارسال شد و شعبه‌ 54 دادگاه تجدیدنظر، موكل را از اتهام تبلیغ علیه نظام تبرئه كرد ولی به دلیل شركت در راهپیمایی 25 خرداد، وی را به تحمل یكسال حبس محكوم كرد كه با توجه به سوابق موكل، حبس یاد شده به مدت چهار سال تعلیق شده است....


کلمه:وكیل مدافع مرتضی الویری اعلام كرد: دادگاه تجدیدنظر موكلم را به تحمل یكسال حبس محكوم كرد كه حبس یاد شده به مدت چهار سال تعلیق شده است.

دكتر عباس شیری با بیان این مطلب در گفتگو با ایسنا، اظهار داشت: اتهامات مرتضی الویری در پرونده تبلیغ علیه نظام، اقدام علیه امنیت كشور و شركت در راهپیمایی 25 خرداد سال 88 بود كه دادگاه بدوی وی را از اتهام اقدام علیه امنیت كشور تبرئه كرد ولی در مورد دو اتهام دیگر، مرتضی الویری را به دو سال حبس و جریمه نقدی محكوم كرد.

وی خاطرنشان كرد: به دنبال اعتراض به رای دادگاه بدوی، پرونده به دادگاه تجدیدنظر ارسال شد و شعبه‌ 54 دادگاه تجدیدنظر، موكل را از اتهام تبلیغ علیه نظام تبرئه كرد ولی به دلیل شركت در راهپیمایی 25 خرداد، وی را به تحمل یكسال حبس محكوم كرد كه با توجه به سوابق موكل، حبس یاد شده به مدت چهار سال تعلیق شده است.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

3 پاسخ به “صدور حكم دادگاه‌ تجدیدنظر مرتضی الویری”

 1. داوود گفت:

  اگر آقای مهندس موسوی صلاح بدانند بنده نیز به دلیل شرکت در همان راهپیمایی حاضر به تحمل یک سال زندان داوطلبانه هستم!!!
  البته آن 3-2 میلیون نفر دیگر خود صلاح کار خویش را دانند ولی به نظر من اگر همۀ ما حاضرین در آن راهپیمایی این عمل را انجام دهیم دیگر زندانی باقی نخواهد ماند تا آقایان به متولی آن بودن افتخار کنند! به عنوان یک پیشنهاد می توان به آن فکر کرد ولی اجرای عمومی این ایده بدون حمایت رسمی مهندس موسوی و جناب کروبی ممکن نیست!

 2. پس بااين اوصاف دادگاه حوادث پس ازانتخابات وشخص قاضي …تاانتخابات 4سال ديگرادامه خواهدداشت!اگرحساب كنيم در3سال باقي مانده -هرسال يك ميليون نفر-ازآن 3ميليون نفراحضار-محاكمه-زنداني وبعدش بعلت كمبودجاتعليق شوند!!!…مي كندماهي 83333نفرو…بله …!
  ان شاء الله 4سال بعددوباره همه موردرافت اسلامي قراميگيرندتاباحضورپرشورخوددرانتخابات مشت محكمي بردهان استكباروصهيونيزم بزنند!واي كه چقرهمه چي روتين وحساب شده است!!!

 3. محمد.ت گفت:

  با سلام
  اگر این جوری محاسبه میکنند معنایش این است که دو و یا سه ملیون آدم الان در مرخصی هستند و بتدریج محاکمه و زندان خواهند شد و اما یک سئوال ؟ آیا من که در این روز یک پوستر بزرگ موسوی را هم در دستم داشتم ، همون یکسال حساب میشه یا ممکنه چند ماه یا سال به ان اضافه بشه؟