سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » فاطمه خاتمی:نظام هرچه سریعتر جلوی افراد خودسر را بگیرد...

فاطمه خاتمی:نظام هرچه سریعتر جلوی افراد خودسر را بگیرد

چکیده :متاسفانه این حرکت نخستین حرکت ناهنجار در ماه‌های اخیر نبوده است، گاه به بیت شهید محراب آیت‌الله صدوقی حمله می‌کنند و درب بیت ایشان را آتش می‌زنند، گاه به بیت محترم شهید آیت‌الله دستغیب حمله می‌برند و گاه به به بیت دیگر علما و مراجع حمله می‌برند و این مایه تاسف است که در نظامی که در عنوان آن اسلام یعنی دین رحمت، برابری و برادری آمده است شاهد این قضایا...


کلمه: فرزند ارشد مرحوم آیت‌الله سیدروح‌الله خاتمی با بیان اینکه «متاسفیم بعد از سی‌سال شاهد هتک حرمت آرامگاه آیت‌الله خاتمی، حمله به بیت شهید محراب آیت‌الله صدوقی، حمله به بیت شهید آیت‌الله دستغیب و حمله به سایر علما و مراجع هستیم»، ابراز امیدواری کرد که نظام با استفاده از توانایی و اشراف اطلاعاتی خود هرچه سریعتر جلوی تحرکات عده‌ای خودسر و بی‌هویت که عامل این اقدامات هستند را بگیرد.

به گزارش «پارلمان‌نیوز»، ساعتی پیش فاطمه خاتمی در جمع حاضران در مراسمی که در اعتراض به هتک حرمت آرامگاه آیت‌الله خاتمی همراه با دعای توسل برگزار شد به سخنرانی پرداخت.

وی با تشکر از مردم متدین اردکان و یزد و همه افرادی که در این مراسم حضور به هم رسانده بودند گفت:« این گردهمایی در واقع برای حفظ اصل اسلام، نظام، انقلاب و مقام روحانیت توسط مردم متدین برگزار شده است.»

خاتمی افزود:« این حادثه بسیار تلخ نه برای شخص، خانواده و طیف خاصی که ضایعه‌ای اسفناک برای اسلام و علم و عالم و جمهوری اسلامی بود.»

این مادر شهید تصریح کرد:«متاسفانه این حرکت نخستین حرکت ناهنجار در ماه‌های اخیر نبوده است، گاه به بیت شهید محراب آیت‌الله صدوقی حمله می‌کنند و درب بیت ایشان را آتش می‌زنند، گاه به بیت محترم شهید آیت‌الله دستغیب حمله می‌برند و گاه به به بیت دیگر علما و مراجع حمله می‌برند و این مایه تاسف است که در نظامی که در عنوان آن اسلام یعنی دین رحمت، برابری و برادری آمده است شاهد این قضایا باشیم.»

فرزند ارشد آیت‌الله خاتمی یادآور شد:«شخصیت و بزرگواری آیت‌الله خاتمی به اندازه‌ای است که این حرکات بر روی شخصیت و جایگاه ایشان کوچکترین اثر منفی نمی‌گذارد اما متاسفیم که بعد از سی‌سال و بعد از این همه مجاهدت و خون دل خوردن دلسوزان انقلاب شاهد این حرکات هستیم.»

وی ادامه داد:«امیدواریم به حرمت آستان پاک این سید بزرگواری که در قلب همه است، مایه افتخار ایران است و اختصاص به یک خانواده ندارد این آخرین حرکت زشت و زننده‌ای باشد که شاهد باشیم.»

خاتمی افزود:« والله این ننگ بر روی پیشانی افراد خودسری که به خیال خود حامی اسلام، نظام و رهبری هستند می‌ماند، این حرکت‌ها گرچه از روی جهالت و نادانی صورت گرفته اما مطمئن هستم فرد یا افرادی که این حرکت را انجام دادند افرادی عقده‌ای بی‌هویت و افرادی هستند که در جامعه احساس کمبود می‌کنند و آن‌ها بدانند که این حرکت‌ها در برابر دین و منطق اسلام بسیار کوچک و ناچیز است.»

این مادر شهید تصریح کرد:« این افراد از جمهوری اسلامی و امام دق دل دارند و به غیر از زدن و بستن و فحاشی که هیچ دردی را دوا نمی‌کند و عقده‌ای را خالی نمی‌کند راه دیگری را نمی‌دانند.»

خاتمی با تشکر از مسئولان شهرستان از جمله امام جمعه، فرماندار و بخصوص مردم، خاطر نشان کرد:« این حرکات جز متشنج کردن فضای کشور و غلیان احساسات پاک مردم نتیجه‌ای ندارد، ما نیز در مکتبی پرورش یافته‌ایم که اهل انتقام نیستیم و این حرکات ناشایست را تحمل می‌کنیم و انشالله نظام با استفاده از توانایی و اشراف اطلاعاتی خود هرچه سریعتر جلوی تحرکات این افراد خودسر و بی‌هویت را بگیرد.»Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

8 پاسخ به “فاطمه خاتمی:نظام هرچه سریعتر جلوی افراد خودسر را بگیرد”

 1. ضمن ابرازهمدردي وعرض تسليت به خانواده آيت اله خاتمي والبته خانواده ايران بزرگ!ولي حاجيه خانم گرامي!
  باعرض معذرت!دل خوشي داريدشما!مگرمتعرضين خودسربه خانواده مرحوم طالقاني هيچگاه شناسايي وبه سزاي اعمال خودرسيدند؟!
  مگرمتعرضين به عبدالله نوري ودكترمهاجراني درنمازجمعه هيچكاه شناسايي ومحكوم شدند؟!مگرضاربان حجت الاسام سيدهادي خامنه اي درقم هيچگاه شناسايي ومحكوم شدند؟!مگرعوامل عصرعاشوراي 76هيچگاه شناسايي ومحكوم شدند؟!مگرجاعلان وعوامل پخش عكسهاي
  جعلي اخوي اتان درنمازجمعه هيچگاه شناسايي ومحكوم شدند؟!شماتصورمي فرماييدوقتي يك مجرم بين المللي درآسمان دستگيرمي شود
  شناسايي وبرخوردبابرهم زنندگان ومهاجمين به مراسم وسخنرانيهاي اصلاح طلبان درطول ساليان گذشته كارخيلي شاغي است؟!
  نكندشماهم باورتان شده اينهاواقعا”خودسرهستند؟!!!

 2. ناشناس گفت:

  dorod bar khanevadee khatami .khoshhalam ke ba in kare tamamiatkhahan ,ba afkare pedare in khanevadee sharif niz agah shodam.

 3. درود بر فاطمه خاتمی ،اگر هر کس از حق خود همیگونه دفاع کند و پافشاری بر رو شدن نام اوباش اجیر شده کنند ،دست مجرم اصلی‌ رو خواهد شد هرچند که همه میدانیم ،اما باید نامشان بر ملا شود تا مشخص شود که قانون شکنان اصلی‌ چه کسانی‌ هستند که از یک عدّه بی‌ هویت و اوباش برای قانون شکنی سؤ استفاده میکنند ،دستگاه قضایی باید شرمنده باشه اگر کسانی‌ که سنگ قبر ندا رو شکوندند، و…. ،اگر کسانیکه موسوی،سهراب،ندا و استاد فیزیک را ترور کردند ،پزشک کهریزک را کشتند یا ده‌ها جوان بی‌ نام و نشان امروز این اجیر شدگان…..انقدر وقیح نمیشدند باید دنبالش را گرفت تا دست اغتشاش گر واقعی‌ و داخلی‌ رو شود. درود بر خاتمی عزیز

 4. siroos گفت:

  آقای خوشنویس خانم خاتمی خودشون هم میدونند این عوامل خودسر خیلی هم خودسر نیستن..و میدونیم از کجا خط میگیرند

 5. فرشاد گفت:

  خانم خاتمی به زودی بساط این ….. را از ایران سبز جمع خواهیم کرد.

 6. یک سبز ایرانی گفت:

  من چندی دفعه فایل های صوتی و تصویری مهندس موسوی را دانلود کردم ولی هیچیک باز نمی شوند. ما دلمان برای شنیدن صدای ایشان تنگ شده است. لطفا راهکاری پیشنهاد کنید.

 7. سبز ۳۶ گفت:

  آقای خاتمی از محبوب ترین هاست. خداوند ایشان را سلامت بدارد و سایه حاکمان از این دست را بر سر مردم ایران گسترده و مستدام بدارد.

 8. امير سبز گفت:

  افراد خود سر؟

  اينها مأمورين و مزد بگيران و تربيت شدگان اين جريان هستند. خودتان نيز بهتر ميدانيد، پس مشکل را جای ديگر بايد جستجو کرد!