سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » نامه احمدی‌نژاد به لاریجانی جهت دریافت بودجه بیشتر برای هدفمند سازی یارانه ها...

نامه احمدی‌نژاد به لاریجانی جهت دریافت بودجه بیشتر برای هدفمند سازی یارانه ها

چکیده :احمدی نژاد برای اجرای طرح هدفمند سازی یارانه ها مبلغ 40 هزار میلیارد تومان از مجلس درخواست داشت که نمایندگان به دلیل بار تورمی اجرای این طرح تنها با 20 هزار میلیارد تومان آن موافقت کردند.اما احمدی نژاد همچنان به گرفتن بودجه بیشتر اصرار...


کلمه:محمود احمدی نژاد با ارسال نامه‌ای به رییس مجلس خواستار بررسی و بازبینی مجدد قانون هدفمندکردن یارانه‌ها شد.

حسن سبحانی نیا در گفت و گو با خانه ملت، با اشاره به در دیدار نوروزی 150 نماینده مجلس با رییس دولت افزود :احمدی نژاد  در این دیدار خواستار کمک مجلس به تامین درآمد بیشتر از محل اجرای قانون هدفمند کردن یارانه ها شد.

به گفته وی دراین دیدار رییس دولت در خصوص اجرایی کردن هدفمند کردن یارانه ها و اهداف و دلایلی خود سخنرانی کرد و اعلام کرد که اجرای این قانون به نفع مردم است.

کارشناسان اقتصادی اجرای این طرح را با تورم سنگین و افزایش قیمت گسترده پیش بینی کرده اند.

سبحانی نیا با بیان اینکه احمدی نژاد بر کمک مجلس برای تحقق درآمد بیشتر از محل هدفمند کردن یارانه ها تاکید داشت، افزود: رییس دولت  در همین خصوص نامه ای را به هیئت رییسه مجلس ارسال کرده بود و در آن استنباط های خود را از نحوه اجرای این قانون اعلام کرده بود.

احمدی نژاد برای اجرای طرح هدفمند سازی یارانه ها مبلغ 40 هزار میلیارد تومان از مجلس درخواست داشت که نمایندگان به دلیل بار تورمی اجرای این طرح تنها با 20 هزار میلیارد تومان آن موافقت کردند.اما احمدی نژاد همچنان به گرفتن بودجه بیشتر اصرار دارد.

سبحانی نیا ادامه داد: لاریجانی نیز در جلسه امروز هیئت رییسه مجلس این نامه را قرائت کرد.

سیدکاظم دلخوش نیز در گفت و گو با خانه ملت با بیان درباره دیدار نمایندگان با رئیس دولت گفت: در دیدار نوروزی نمایندگان مجلس با محمود احمدی نژاد، او اعلام کرد که طی نامه ای از رییس مجلس و نمایندگان خواسته است تا بازبینی مجددی در خصوص قانون هدفمند کردن یارانه ها صورت گیرد.

وی افزود: طبق قانون امکان ارائه لایحه و یا طرح اصلاحیه برای قانون هدفمندکردن یارانه ها وجود دارد.

غيبت چهره‌هاي شاخص مجلس در ديدار با احمدي‌نژاد

به گزارش جام جم آنلاين، ديدار نوروزي نمايندگان مجلس با محمود احمدي نژاد عصر ديروز از ساعت 18 تا 19:30 در نهاد رياست جمهوري برگزار شد اما در اين ديدار علي لاريجاني رئيس مجلس، محمدحسن ابوترابي‌فرد و محمدرضا باهنر نايب رئيس اول و دوم مجلس حضور نداشتند.

همچنين احمد توكلي رئيس مركز پژوهش هاي مجلس، الياس نادران و برخي ديگر از چهره‌هاي شاخص اقتصادي مجلس كه با رئيس دولت  در زمينه نحوه اجراي قانون هدفمند كردن يارانه‌ها و ميزان درآمد دولت ناشي از اجراي اين قانون اختلاف نظر دارند در اين ديدار حضور نداشتند.

همچنين شنيده شد كه اعضاي فراكسيون اقليت مجلس در اين ديدار حضور پيدا نكرد.

يكي از اعضاي فراكسيون اقليت مجلس در اين زمينه به خبرنگار ما گفت: عدم حضور اعضاي اصلي فراكسيون اقلیت مجلس در اين ديدار تصميم فراكسيوني نبود.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

2 پاسخ به “نامه احمدی‌نژاد به لاریجانی جهت دریافت بودجه بیشتر برای هدفمند سازی یارانه ها”

  1. ناشناس گفت:

    ولی خوشم میاد از این احمدی نژاد، وقتی می خواد یک کاری را بکنه مثل کنه پیگیر هست و حتما هم انجام می ده، حالا این خط و این هم نشان، اگر هم مصوبه از مجلس نگیره کار خودشو آخر سر انجام می ده (هر چند مصوبه اش را هم می گیره).

  2. سبز ۳۶ گفت:

    چرا از این به ظاهر محبوب، دانشمندان و مراجع و سیاستمداران داخل و خارج همه رو میگیرند.