سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » ديدار اعضاي فراكسيون خط امام با سيد محمد خاتمي به مناسبت آغاز سال نو...

ديدار اعضاي فراكسيون خط امام با سيد محمد خاتمي به مناسبت آغاز سال نو

چکیده :در حال حاضر هماهنگي‌هاي لازم براي ديدار اعضاي فراكسيون با سيد محمد خاتمي در حال شكل گيري است و اميد است كه اين ديدار هرچه زودتر برقرار...


کلمه:يك عضو فراكسيون خط امام (ره) مجلس شوراي اسلامي از ديدار نوروزي اعضاي اين فراكسيون با رئيس‌جمهور سابق كشورمان در هفته پيش رو خبر داد.

مجيد نصيرپور نماينده سراب و مهربان در گفت وگو با ايلنا، اظهار داشت: سنت ديدو بازديد نوروزي از سنت‌هاي پسنديده ايرانيان است و از اعضاي فراكسيون خط امام در اين راستا به ديدار سيد محمد خاتمي رئيس بنياد باران و رئيس‌جمهور سابق كشورمان خواهد رفت.

وي ادامه داد: امروز نيز در صحن علني مجلس شاهد مصافحه نمايندگان مجلس اعم از چپ و راست با يكديگر بوديم كه اميد است اين امر در رفع كدورت‌ها موثر باشد.

نايب رئيس كميسيون اجتماعي مجلس تاكيد كرد: در حال حاضر هماهنگي‌هاي لازم براي ديدار اعضاي فراكسيون با سيد محمد خاتمي در حال شكل گيري است و اميد است كه اين ديدار هرچه زودتر برقرار شود.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.