سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » آیت‌الله مظاهری در دیدار سید حسن خمینی: حفظ حرمت بیت امام بر همگان لازم و ضروری است...

آیت‌الله مظاهری در دیدار سید حسن خمینی: حفظ حرمت بیت امام بر همگان لازم و ضروری است

چکیده :بیت شریف امام راحل عظیم الشان نیز به عنوان یکی از یادگارهای ایشان،از ارزش و حرمت ویژه برخوردار است و حفظ هویت و احترام آن بیت مکرم در پرتو اندیشه و راه امام بزرگوار،برای همگان امری لازم و ضروری...


کلمه:رئیس حوزه علمیه اصفهان تاكید كرد:حفظ حرمت بیت امام بر همگان لازم و ضروری است.

به گزارش «پارلمان‌نیوز»، آیت‌الله مظاهری در دیدار با سید حسن خمینی جایگاه حضرت امام خمینی«قدس سره»در قلوب ملت ایران و همه مسلمانان و آزادگان جهان راجایگاهی برجسته و کاملا بی‌بدیل دانست و با تاکید بر ضرورت حفظ و صیانت مستمر از راه و اندیشه بزرگ امام خاطر نشان کرد: بیت شریف امام راحل عظیم الشان نیز به عنوان یکی از یادگارهای ایشان،از ارزش و حرمت ویژه برخوردار است و حفظ هویت و احترام آن بیت مکرم در پرتو اندیشه و راه امام بزرگوار،برای همگان امری لازم و ضروری است.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با تکریم نام و یاد مرحوم حجت‌الاسلام و المسلمین حاج سید احمد خمینی«رحمه الله علیه»فعالیت‌های علمی و حوزوی حجت الاسلام و المسلمین حاج سید حسن خمینی را مورد تحسین و قدردانی خاص قرار داد و تصریح کرد: شما به یاری خداوند تعالی یکی از امیدهای آینده حوزه علیمه قم هستید و امید است با استمرار و

تعمیق تلاش‌های حوزوی خود،همانند گذشته زا راه نورانی و اندیشه تابناک امام راحل عظیم الشان«قدس سره»صیانت و حراست نمائید.

گفتنی است در این دیدار حجت‌الاسلام و المسلمین حاج سید حسن خمینی نیز طی سخنانی با ابراز قدردانی صمیمانه از بیانات آیت‌الله مظاهری،سخنان ایشان را موجب دلگرمی هر چه بیشتر خود دانسته و از توجه ویژه و خاص معظم له تشکر كرد.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

3 پاسخ به “آیت‌الله مظاهری در دیدار سید حسن خمینی: حفظ حرمت بیت امام بر همگان لازم و ضروری است”

 1. ناشناس گفت:

  سلام و چند نکته:
  ۱- سال نو را به آقای موسوی و همه‌ی یاران و دوستان صدیق ایشان تبریک می‌گویم و از خداوند منان سالی سرشار از سرسبزی و سرور و سلامت و سعادت را برایایرانیان و بشریت خواهانم.
  ۲- اقای موسوی! اوضاع کشور و شرایط ملی و بین‌المللی مرنبط با آن تدوین اسنراتژی متناسب با هدف استمرار جنبش سبز در بستر حفظ و تقویت نظام جمهوری اسلامی و تاکید بر اعتقادات دینی و انقلابی حضرت امام خمینی (سلام الله علیه) را می‌طلبد.
  ۳- آنچه در پیامها و اظهارات شما از اولویت برخوردار است عبارت است از : اعلام مواضع صحیحی و صریح در خصوص گذشته(البته به اختصار و دور از جو احساسی و منطبق بر منطق و تحلیل کلی مسایل)ُ، تشریح وضعیت موجود کشور و نیازها و ضرورتهای حرکت به سمت جامعه‌ای پیشرفته در پناه عمل به قانون اساسی و رفتارهای مدبرانه و استفاده از همه‌ی امکانات انسانی و طبیعی کشور، پرهیز از هرگونه رفتار و گفتاری که منافع ملی و انقلابی ملت ایران را دچار مخاطرات غیرضروری سازد ، تبیین دیدگاههای اسلام ناب محمدی(ص) در خصوص جامعه اسلامی و حاکمان ان با تاکید بر سیره معصومین(ع) و تاریخ تابناک زندگانی آن بزرگواران و همچنین سیره عملی امام(س) با شاهد مثالهای مشخص از سالهای دهه شصت و …
  ۴- از آفتها و دامهایی که در راه است درافتادن به ورطه‌ی تایید یا نفی مطلق گذشته و امروز است که جنابعالی نیز بر این نکته وقوف کامل دارید. البته لازم به ذکر است که ما همچنان که دهه‌ی اول انقلاب را درخشان می‌دانیم آن را مطلق و غیر قابل نقد نمی‌دانیم لکن گرفتار شدن در چنبره اظهار نظر در خصوص همه‌ی عملکردهای سالهای آغازین انقلاب نه سودمند است و نه عاقلانه.
  ۵- آنچه از سوء عملکرد که مورد انتقاد عقلای اصولگرایان است برای تحلیل و نقد وضع موجود کفایت می‌کند و آش آنقدر شور هست که بسیاری صدایشان درآمده و استفاده از موارد بیشتر و اراپه اطلاعات مقایسه‌ای و تبیین مغایرت حرفها و عملکردها در سایر بخشها می‌تواند در اثبات دلسوزی شما و دوستانتان در مورد سرنوشت کشور و نظام و ملت موثر باشد. شما از رفتار پوپولیستی مبرا هستید و امیدوارم در بیان و تحلیلها از توجه دادن مسیولین به حال محرومان و طبقه‌ی متوسط جامعه بیشتر بکوشید لکن شما هم میدانید که رعایت انصاف و اعتدال در نگاه طبقاتی به جامعه و باور نقش مکمل طبقات مختلف اقتصادی جامعه شرط تحلیل درست است. امیدوارم نکته را دریافته باشید.
  ۶- شما را به خاطر آنچه تلاش برای احیا و استقامت در راه خمینی کبیر(س) می‌نامم دوست دارم و از خدای خمینی(س) برای شما و یارانتان توفیق مسیلت می‌نمایم.
  آرزومند آرزوهای امام خمینی (سلام الله علیه) و سربلندی جمهوری سالامی و ملت شریف ایران.
  از مسیولین سایت خواهشمندم مطلب را به اطلاع آقای مهندس موسوی برسانند.

 2. مرتضی گفت:

  متاسفانه دست های مشکوک و افکار مریض کسانی هستند که با فیلتر کردن چنین سایتی مثل پارلمان نیوز و … باعث نرسیدن اخبار مهم به ملت مسلمان میشوند آنان با این کار ها نشان میدهند که آرمان ها و رفتارهایشان از امام راهل و بنیانگزار جمهوری اسلامی ایران جداست و آرمان امام عزبز که جامعه اسلامی مردم سالار و آزاد اسلامی مخالف خواسته های آنان است.

 3. درود بر آیت الله مظاهری