سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » انتشار دوباره روزنامه‌ فرهنگ آشتی...

انتشار دوباره روزنامه‌ فرهنگ آشتی

چکیده :لوگوی روزنامه تغییری نكرده و همچون سابق منتشر...


کلمه: روزنامه فرهنگ آشتی از امروز در 32 صفحه به‌صورت تمام‌رنگی با سرمقاله‌ای با عنوان نقد و نقادی روح رسالت مطبوعات منتشر شد.

محمدمهدی امامی ناصری – رئیس شورای سیاستگذاری روزنامه فرهنگ آشتی – در گفتگو با ایسنا، در این باره گفت: روزنامه فرهنگ آشتی با همان قیمت گذشته یعنی 300 تومان در اختیار مخاطبان قرار می‌گیرد.

وی با بیان این كه روزنامه فرهنگ آشتی در 4 لت (بخش) هشت صفحه‌یی با عناوین صفحات جدید منتشر می‌شود، خاطر نشان كرد:‌ لوگوی روزنامه تغییری نكرده و همچون سابق منتشر می‌شود.

به گفته امامی در هشت صفحه اول روزنامه كه به حوزه خبری و بین‌المللی مربوط است، مخاطبان صفحاتی همچون اخبار مختلفه، تحلیل، داخله، از بهارستان تا پاستور، فرنگستان، سیمای یومیه (معرفی یك چهره سیاسی) را مطالعه خواهند كرد.

او همچنین اظهار كرد: در دومین هشت صفحه فرهنگ آشتی كه با عنوان فرهنگ اقتصاد مشخص شده است، اخبار اقتصادی تحلیل‌ها و جداول اقتصادی در صفحاتی با عنوان اقتصاد خانواده، اندیشه اقتصادی (معرفی چهره اقتصادی)، فن‌آوری اطلاعات، صنعت و معدن، تجارت و بازرگانی، صرافیه (بورس و بانك)، انرژی و اقتصاد جهان منتشر می‌شود.

رئیس شورای سیاستگذاری روزنامه فرهنگ آشتی، شهرخانه (شهرداری و شورای شهر)، سلامت، گوناگون(دانستنی‌ها و اطلاعات عمومی)، تصویر اجتماعی (معرفی چهره اجتماعی)، خانواده و حوادث را عناوین صفحات مربوط به بخش فرهنگ جامعه در این روزنامه عنوان كرد.

به گفته او در بخش فرهنگ هنر و ورزش مخاطبان صفحاتی چون ستاره‌ها (معرفی شخصیت‌های حوزه)، فوتبال ایران، فوتبال جهان، منهای فوتبال، فرهنگستان، هنرستان، فرهنگ اسلامی (دانستنی‌های دینی و قرآنی) و مخاطبان اخبار مربوط را در اختیار خواهند داشت.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.