سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » دیدار فعالان سیاسی و مذهبی با کیوان صمیمی...

دیدار فعالان سیاسی و مذهبی با کیوان صمیمی

چکیده :صمیمی با تودیع وثیقه یکصد میلیون تومانی پس از تحمل نه ماه حبس ، برای تعطیلات نوروزی به مرخصی آمده...


کلمه:نمایندگان گروههای مختلف سیاسی -اجتماعی در سومین روزاز بهار به دیدار مهندس کیوان صمیمی ،روزنامه نگاری که به طور موقت و تحت عنوان مرخصی نوروزی از زندان آزاد شده ،رفتند.

به گزارش کلمه برخی از اعضای جبهه مشارکت ،قعالان ملی -مذهبی ،مادران صلح ،روزنامه نگاران و دانشجویان از جمله گروههایی بودند که به دیدن صمیمی رفتند و صبر و استقامت او را در زندان ستودند.

کیوان صمیمی از فعالان ملی و مذهبی و مدیرمسوول نشریه توقیف شده «نامه» و عضو شورای مرکزی «انجمن دفاع از آزادی مطبوعات» ، در 26 خرداد ماه 1388 بازداشت شد.

دادگاه کیوان صمیمی در روز دوم آذرماه در شعبه ۱۶ دادگاه انقلاب اسلامی تشکیل شد و اتهام ” تشویش اذهان عمومی و اقدام علیه امنیت کشور از طریق تجمع و تبانی” علیه او مطرح و در تاریخ 13 بهمن ماه به اتهامات اصلی تبلیغ علیه نظام، و اجتماع و تبانی برای برهم زدن امنیت ملی به شش سال حبس به علاوه محرومیت مادام العمر از فعالیتهای سیاسی محکوم شد.

صمیمی با تودیع وثیقه یکصد میلیون تومانی پس از تحمل نه ماه حبس ، برای تعطیلات نوروزی به مرخصی آمده است.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

یک پاسخ به “دیدار فعالان سیاسی و مذهبی با کیوان صمیمی”

  1. سرباز سبز مهدی (عج) گفت:

    هر چی توونستن براش نوشتن توو پروندش!
    بی شرم ها