سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » هاشمي رفسنجاني:بايد در چارچوب شرایط جهانی به‌گونه‌ای عمل کنیم که سوء‌ظن 1+5 از بین...

هاشمي رفسنجاني:بايد در چارچوب شرایط جهانی به‌گونه‌ای عمل کنیم که سوء‌ظن 1+5 از بین برود

چکیده :ما بارها تاکید کردیم که اصلاً در بحث هسته‌ای نمی‌خواهیم به طرف استفاده نظامی برویم. رهبری گفته‌اند و همه مدیران هم گفته‌اند. اگر بی‌اعتمادی هست باید تلاش کنند که اعتماد را تقویت...


کلمه: رئيس مجمع تشخيص مصلحت نظام گفت:يايد در چارچوب شرایط جهانی به‌گونه‌ای عمل کنیم که سوء‌ظن 1+5 از بین برود.

به گزارش سایت رسمی آيت الله اكبر هاشمي رفسنجاني ،رییس مجمع تشخیص مصلحت نظام در بيان توصيه‌اش به کشورهای موسوم به گروه 1+5 گفت: این کشورها عمدتاً بعد از انقلاب برخورد خوبی با ما نداشتند و کارهایی کردند که مناسب نبود و الان مسائل جدیدی پیش آمده مثل مسئله هسته‌ای و موشکی و یا مسائل دیگر که اینها دارند خصومت خودشان را تشدید می‌کنند و من مطمئن هستم که اینها اشتباه می‌کنند.

وي ادامه داد: از این راه چیزی بدست نمی‌آورند و زحمت خودشان و ما را بیشتر می‌کنند. فکر می‌کنم اگر آنها به حق خودشان قانع باشند ایران هم به حق خود قانع است.

هاشمي رفسنجاني تاكيد كرد:ما بارها تاکید کردیم که اصلاً در بحث هسته‌ای نمی‌خواهیم به طرف استفاده نظامی برویم. رهبری گفته‌اند و همه مدیران هم گفته‌اند. اگر بی‌اعتمادی هست باید تلاش کنند که اعتماد را تقویت کنند. البته باید ما هم در چارچوب شرایط جهانی به‌گونه‌ای عمل کنیم که سوء‌ظن آنها از بین برود.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

5 پاسخ به “هاشمي رفسنجاني:بايد در چارچوب شرایط جهانی به‌گونه‌ای عمل کنیم که سوء‌ظن 1+5 از بین برود”

 1. ناشناس گفت:

  خامنه ای زنده باد هاشمی پاینده باد

 2. درود بر هاشمی رفسنجانی ،پاینده باشید.

 3. سبز ۳۶ گفت:

  امیدوارم به عنوان صاحب نظر و رئیس دو نهاد مهم سیاست گذار کشور، همه فرمایشات ایشان انعکاس خبری درخوری در جهان داشته باشند.

 4. فرزانه گفت:

  درسته که ایران عزیز همه مردمه اما حقیقتا خود من به شخصه به فردی مثل احمدی نژاد و یک سری از آقایون نظامی اعتمادی ندارم که صلح آمیز بودن غنی سازی اونها بر عکس باقی حرفها و وعده هاشون راست باشه.

 5. فرزانه گفت:

  درسته که ایران عزیز همه مردمه اما حقیقتا خود من به شخصه به فردی مثل احمدی نژاد و یک سری از آقایون نظامی اعتمادی ندارم که صلح آمیز بودن غنی سازی اونها بر عکس باقی حرفها و وعده هاشون راست باشه.ضمن اینکه کسی که به مردم هموطنش رحم نمیکنه چه تضمینی هست که به سایر ملل رحم کنه؟