سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » ساجدی‌نیا: چهارشنبه سوری بدون تیراندازی از سوی پلیس...

ساجدی‌نیا: چهارشنبه سوری بدون تیراندازی از سوی پلیس

چکیده :تا این لحظه هیچ گونه تیر اندازی از سوی ماموران پلیس رخ نداده است و خوشبختانه تا کنون مشکلی پیش نیامده...


کلمه:رئیس پلیس پایتخت با تاکید بر اینکه تا ساعت 21 و 30 دقیقه هیچ‌گونه تیراندازی از سوی ماموران پلیس صورت نگرفته است ،گفت:حوادث امسال نسبت به سال های 84 و85 حد اقل 30 درصد کاهش یافته است.

سردار حسین ساجدی نیا فرمانده انتظامی تهران بزرگ در گفتگو با ایلنا، با بیان اینکه تا این ساعت حادثه‌ی خاصی در شهر رخ نداده است،اظهار داشت: حوادث امسال نسبت به سال های 84 و85 حد اقل 30 درصد کاهش یافته است.

وی افزود: وضعیت ترافیکی در معابر شهر تهران روان است و در برخی از مناطق از سوی برخی از افراد آتش های روشن شد که با تذکر پلیس و معتمدان نسبت به اطفا حریق اقدام شد.

وی خبرداد: تا این لحظه هیچ گونه تیر اندازی از سوی ماموران پلیس رخ نداده است و خوشبختانه تا کنون مشکلی پیش نیامده است.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

11 پاسخ به “ساجدی‌نیا: چهارشنبه سوری بدون تیراندازی از سوی پلیس”

 1. ناشناس گفت:

  الحمدالله مردم شریف ایران چهارشنبه سوری آرامی را پشت سر گذاشتند .

 2. سبز ۳۶ گفت:

  پس برید به عظمت جنبش سبز ایمان بیاورید. از بیهوده سرایی ها و دادن تهمت های ناروا، به درگاه حق تعالی توبه کنید. و با چشم و گوش باز سخنان پیشکسوتان انقلاب را بشنوید و از روی عقل و منطق خود به قضاوت بنشینید.

 3. ناشناس گفت:

  همین که مجبورمیشوند حتی برای یک مراسم سنتی ساده این همه نیروهای ا منیتی را به میدان بیاورند برای جنبش سبز بک پیروزی است .

 4. محمد گفت:

  کاش به صدای شعار ها و گشت زنی های یگان ویژه و بسیج که در خیابان سهروردی مردم رو زدن هم اشاره می کردن .

 5. ناشناس گفت:

  ما سبزیم و با آرامش تمام به تمام خواسته هایمان میرسیم

 6. فرزین گفت:

  نه تو رو خدا بیا تیر خلاصم بزن . به همین راحتی راجع به تیر اندازی تو شهر حرف میزنه این نتیجه ی بی قانونی و بی احترامی به مردمه…

 7. ناشناس گفت:

  باید به نیروی انتظامی مدال داد که بسوی مردم تیراندازی نکرد!!!
  ولی مردم خوب از پسشون براومدند
  مرگ بر دیکتاتور

 8. فرزانه گفت:

  البته طبق همان که آقای موسوی گفته بودن سبزها در شب 4شنبه سوری غیر فعال بودن اما واقعیتش فضای امنیتی و یا به زبانی ساده حکومت نظامی دیشب نشون دهنده ترس حکومت از سبزها بود.در 7 تیر ساعت 11 شب تعداد مردم عادی شاید به انگشتان دست هم نمیرسید اما 5 تا ماشین یگان ویژه و چندین موتور با شاید بشه گفت 100 نفر مامور مسلح ایستاده بودن.اکثراً بسیجی و سپاهی بودن و خبری از نیروی انتظامی نبود.

 9. ایرج گفت:

  DISHAB SABET SHOD KE SABZ HA FAGHAT CHAND MILION NAFAR NISTAND MELLATE IRAN AKSARAN SABZAND…

 10. دانشجو گفت:

  امروز تو رادیو گفت که سوانح نسبت به سال 87 تا 80% کاهش یافته، (البته اینو گذاشت به حساب درست برقرار کردن امنیت! که به نظر من اگه برای هر نفر هم یک مامور می گذاشتند این همه سوانح کم نمی شد) پس دولتی ها هم میفهمند که اگه جنبش سبز بخواهد یه کاری بکنه میکنه و خیلی هم با هم هماهنگ عمل میکنند که نه تنها خشونتی از طرف جنبش سبز دیده نشده که آسیب دیدگان تا هشتاد در صد هم کمتر شده اند….

  همین یه پیروزی که تعداد مجروحین رو یک پنجم کنه دلیل واضحی برای صلح طلب بودن جنبش سبزه و همین هم خیلی عالیه…

 11. ناشناس گفت:

  سایت شما درد و دلهای مخالفین خود را درج نمی کند ولی مطالب توهین آمیز به اصطلاح طرفداران خود را به هر شکل ممکن درج می نمایند سایت شما آزادی ندارد و به امید حق نابود خواهد شد توسط ………..