سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » برگزاری ششمین جلسه دادگاه متهمان کهریزک بار دیگر پشت درهای بسته...

برگزاری ششمین جلسه دادگاه متهمان کهریزک بار دیگر پشت درهای بسته

چکیده :سازمان قضایی نیروهای مسلح ایران اعلام کرده است که در شش جلسه این دادگاه خانواده های محسن روح الامینی، امیر جوادی فر، محمد کامرانی، سه قربانی بازداشتگاه کهریزک و سایر شاکیان این پرونده شکایت خود را مطرح کرده اند و کیفرخواست صادره علیه دوازده متهم این پرونده خوانده شده...


کلمه:روابط عمومی سازمان قضایی نیروهای مسلح ایران از برگزاری ششمین جلسه دادگاه رسیدگی به پرونده متهمان کهریزک خبر داد اما به مانند گزارش های قبلی خبر این دادگاه بسیار کلی مطرح شد و هیچ نکته تازه ای را بیان نمی کند.

در خبر منتشره از سوی این سازمان از قول محمد مصدق، قاضی این دادگاه آمده است :«برخورد قضایی با متهمان به منزله نادیده گرفتن زحمات و خدمات آنها در طول خدمتشان نیست و قصد دادگاه کشف حقیقت و مجازات مجرمان این پرونده است.»

سازمان قضایی نیروهای مسلح ایران اعلام کرده است که در شش جلسه این دادگاه خانواده های محسن روح الامینی، امیر جوادی فر، محمد کامرانی، سه قربانی بازداشتگاه کهریزک و سایر شاکیان این پرونده شکایت خود را مطرح کرده اند و کیفرخواست صادره علیه دوازده متهم این پرونده خوانده شده است.

بر همین اساس در پنجمین جلسه این دادگاه نماینده پزشکی قانونی نظریه این سازمان را درباره علت مرگ سه قربانی این بازداشتگاه اعلام کرده است.

سازمان قضایی نیروهای مسلح ایران از ادامه جلسه های این دادگاه در نیمه دوم فروردین ۱۳۸۹ خبر داده است.

جلسات دادگاه رسیدگی به پرونده متهمان کهریزک درمحل سازمان قضایی نیروهای مسلح درتهران، به ریاست قاضی محمد مصدق و به شکل غیر علنی برگزار شده است.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

6 پاسخ به “برگزاری ششمین جلسه دادگاه متهمان کهریزک بار دیگر پشت درهای بسته”

 1. سبز ۳۶ گفت:

  سوزناکترین حادثه عمدی بعد انتخابات که تازه جوانهای حقطلب را با شکنجه های وحشیانه، روانی، ناقص و برخی را به قتل رساندند، خدا از آنها نگذرد. مطمئنا با کمی کنکاش درگذشته شوم متهمان، ابعاد بیشتر ظلم و جورشان بر مردم بی پناه زندانی روشن میشود.

 2. سبز اندیش گفت:

  چرا دادگاه این جانیان باید پشت در های بسته باشد اما حجاریان و ابطحی و ….. باید علنی دادگاهی شوند؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 3. ناشناس گفت:

  ریش تراش من رو هم پس بگیرید!

 4. ناشناس گفت:

  برای چی‌ آخه دادگاه باید علنی باشه؟ عدل علی‌ میگه که اگه حکومت مقصر دادگاه غیر علنی باشه..بحثم دیگه نکنین لطفا..نمی‌شه که راجع به……علنی بحث کرد…فقط راجع به خط فکری آقای حجاریان می‌شه حرف زد یا چند تا جوونه بدبخت که ۲ تا تیک سنگ پرت کردن

 5. حامد گفت:

  سبز انديش عزيز
  كجاي دادگاه علني بود برادر؟دادگاه علني يعني اينكه خانواده ها و خبرنگاران آزادانه در دادگاه حضور داشته باشند و زنداني بتواند از خودش دفاع كند
  اون كه خيمه شب بازي بود براي بي آبرو كردن افراد

 6. فرزانه گفت:

  ببخشید توی این دادگاهها سعید مرتضوی هم حضور داره؟