سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic

چهره شهرهای بزرگ کشور امنیتی شد

چکیده :در ادامه اقدامات امنیتی و انتظامی که از ابتدای هفته در سطح شهر تهران صورت گرفته بود در آخرین شب چهارشنبه سال تهران تجربه متفاوتی را از سنت چهارشنبه سوری در سالی که همه رویداد ها و مناسبت ها باز تعریف شد،تجربه می کند.از شهرهای بزرگ همچون اصفهان،شیراز ،مشهد و ... نیز گزارش شده وضعیت امنیتی و انتظامی پر رنگی حاکم...


کلمه: در آستانه شب چهار شنبه سوری شهر چهره امنیتی به خود گرفته و نیروهای انتظامی و گارد ویژه در میادین و نقاط مختلف شهر حضور چشمگیر دارند.

به گزارش خبرنگار کلمه  در ادامه اقدامات امنیتی و انتظامی که از ابتدای هفته در سطح شهر تهران صورت گرفته بود در آخرین شب چهارشنبه سال تهران تجربه متفاوتی را از سنت چهارشنبه سوری در سالی که همه رویداد ها و مناسبت ها باز تعریف شد،تجربه می کند.

از شهرهای بزرگ همچون اصفهان،شیراز ،مشهد و … نیز گزارش شده وضعیت امنیتی و انتظامی پر رنگی حاکم است.

در تهران همانطور که حسین ساجدی نیا فرمانده انتظامی تهران بزرگ اعلام کرده بود عوامل پلیس از ساعات اولیه بعدازظهر در مکان‌های پیش‌بینی شده حضور یافتند.

پلیس همچنین از ممنوع بودن تردد موتور سیکلت در سطح شهر تهران از ساعت دو بعد از ظهر خبر داده بود.

معاون عملیات فرماندهی انتظامی تهران بزرگ نیز ضمن اعلام خبر استقرار نیروهای پلیس از صبح امروز برای برقراری امنیت و نظم مراسم چهارشنبه سوری تاكید كرد كه مردم جلوی درب منازل خود این مراسم را برگزار كنند.

او همچنین گفته است پلیس از تجمع در خیابان‌های اصلی جلوگیری خواهد كرد.

در راستای این اقدامات امنیتی بسیاری ازوزارتخانه ها، شرکت ها، موسسات، کارخانجات و…از ظهر امروز تعطیل شدند.در همین رابطه شنیده شد سایپا از ظهر امروز تعطیل شده است.مراکز خرید بزرگ و اکثر فروشگاه های اطراف میدان هفت تیر و پونک تعطیل شدند.

اما حضور پر رنگ لباس شخصی ها در سطح شهر کاملا مشهود بود.این حضور به ایستگاه های مترو هم گسترش یافته به نحوی که در هر ایستگاه مترو نیروهایی برای کنترل رفت و آمد مسافرها و فضا حضور داشتند.

با نزدیک شدن به شب تعداد نیروهای گارد ویژه و نیروی انتظامی در حال افزایش است.

این گزارش تکمیل می شود.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

9 پاسخ به “چهره شهرهای بزرگ کشور امنیتی شد”

 1. داوود گفت:

  دانشگاه ها را هم اضافه کنید. ساعت 2 درهای دانشگاه را کامل بستند

 2. ناشناس گفت:

  کرج هم اوضاع امنیتی هست شدییییید تو مسجد جامع گوهردشت کلی موتور به بسیجی ها دادن باتوم به دست آماده باشن خیابون مملوء از نیروی ضد شورش هست!
  مغازه هارو میگن تعطیل کنند! میخوان مردم تو خیابونا نباشن! شرکت ×ارس الکتریک رو هم زود تعطیل کردن! خلاصه نمدونم اینا که اینقدر محبوبن ازچی میترسن!!!!!!!!!!!!!!

 3. رسول گفت:

  مگه نگفتند همه چیز تموم شده پس چی شد البته نا گفته نماند که چهارشنبه سوری هر سال همینخبره امسال شدیدتره

 4. ارسلان گفت:

  چهار راه لواسانی-بازدار پر از مامورهای لباس شخصی همراه با موتوره. اتفاقی که خیلی نادره … (18:10)

 5. azade گفت:

  hokumate raab va tars

 6. parsa گفت:

  آقا یک سئوال شما چه جور تشخیص دادین که اونها مامور اند ؟
  بابا من به شخصه میلیونها لباس شخصی دیدم
  اصلا همه لباس شخصی بودن خوب هیچکس لباس دیگران رو نمیپوشه همه لباس خودشون رو می پوشن
  پس خاک توی سر اون لباس شخصی که تو شناختیش پسر خیلی ساده هستی
  اگه تو لباس شخصی ها رو میشناختی که همون هفته اول کارشون تموم بود
  لطفا این اراجیفتو ننویس.
  بای بای

 7. popo گفت:

  khaili bahalan baba diroz yeki azin dagoraro avorde bodan tv migoft man ta emroz yedone sedaye taraghe nashnidam bebin cheghadr vaghihan khodaro shokr emsal be dalile eteraz ham ke bood az harsal sedaha bioshtar bood kodeshonam midonan chikar kardan meidonaro ke didin khande dar bood
  tarsidaneshono dost daram

 8. ناشناس گفت:

  به نظر شما ایجاد امنیت بیشتر در این ایام امنیتی کردن شهرهاست . واقعا شما انصاف را از دست داده اید . یعنی اگر شما بیائید سر کار تمام این مسائل حل خواهد شد . ارتش ، نیروی انتظامی و سپاه را حذف خواهید نمود تا ….

 9. ناشناس گفت:

  به نظر شما ایجاد امنیت بیشتر در این ایام امنیتی کردن شهرهاست . واقعا شما انصاف را از دست داده اید . یعنی اگر شما بیائید سر کار تمام این مسائل حل خواهد شد .