سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » ناجا: امروز از تجمع درخیابان‌های اصلی جلوگیری می‌شود...

ناجا: امروز از تجمع درخیابان‌های اصلی جلوگیری می‌شود

چکیده :به منظور تامین نظم و امنیت و پیشگیری از اقدامات مخلان نظم و آرامش در مراسم چهارشنبه پایان سال بر اساس وضعیت هر منطقه به تعداد نیروهای پلیس در سطح تهران افزوده خواهد...


کلمه: معاون عملیات فرماندهی انتظامی تهران بزرگ از استقرار نیروهای پلیس از صبح امروز برای برقراری امنیت و نظم مراسم چهارشنبه سوری امسال خبر داد و تاكید كرد كه مردم جلوی درب منازل خود این مراسم را برگزار كنند.

سرهنگ خانچرلی در گفتگو با ایسنا، در رابطه با استقرار نیروهای پلیس درباره تامین امنیت چهارشنبه سوری، اظهار كرد: ماموران پلیس در سطح پایتخت در نقاطی كه لازم باشد، مستقر خواهند شد.

وی با اشاره به این كه از ساعات اولیه صبح امروز نیروهای پلیس در سطح شهر به صورت نسبی مستقر شده‌اند، خاطر نشان كرد: به منظور تامین نظم و امنیت و پیشگیری از اقدامات مخلان نظم و آرامش در مراسم چهارشنبه پایان سال بر اساس وضعیت هر منطقه به تعداد نیروهای پلیس در سطح تهران افزوده خواهد شد.

پلیس از تجمع در خیابان‌های اصلی جلوگیری خواهد كرد

معاون عملیات فرماندهی انتظامی تهران بزرگ خاطر نشان كرد: پلیس با اصل مراسم چهارشنبه آخر سال مشكلی نداشته و مخالف شادی مردم نیست و تنها با افرادی كه اقدام به ایجاد مزاحمت برای دیگران كنند، برخورد خواهد كرد.

به گفته وی، مردم در كنار خانواده‌ و منازل خود باید به برگزاری مراسم چهارشنبه سوری بپردازند و پلیس از تجمع در خیابان‌های اصلی جلوگیری خواهد كرد.

كشف بیش از 82 هزار نارنجك دست‌ساز در تهران

سرهنگ خانچرلی در رابطه با آخرین كشفیات درباره مواد محترقه هم اظهار كرد: تاكنون بیش از 30 تن مواد محترقه قاچاق و غیرمجاز از سوی ماموران توقیف شده و سه میلیون و 300 هزار عدد انواع ترقه پرخطر در سطح پایتخت جمع‌آوری شده است.

وی اضافه كرد: این در حالیست كه ماموران پلیس تاكنون 82 هزار و 500 مورد نارنجك دست‌ساز را در تهران كشف كردند و 230 نفر هم در رابطه كشفیات مواد محترقه دستگیر شدند.

معاون عملیات فرماندهی انتظامی تهران بزرگ با اشاره به استقرار نیروهای پلیس از پانزدهم اسفند ماه امسال در مراكز تجاری، گفت: از ابتدای آغاز این طرح ماموران پلیس در بیش از 150 نقطه مستقر شدند كه این موضوع منجر به كاهش 12 درصدی مجموعه جرایم در این مدت شده است.

به گفته وی، با اجرای طرح ارتقای امنیت مراكز تجاری كیف‌قاپی 21 درصد، جیب‌بری 10 درصد، سرقت از مغازه‌ 26 درصد و سرقت خودرو 18 درصد كاهش یافته است.

سرهنگ خانچرلی خاطر نشان كرد: در طی 13 تا 14 روز گذشته یك‌هزار و 80 نفر از سارقان در انواع مختلف سرقت توسط پلیس دستگیر شده‌اند.

وی اجرای مانور ارتقای امنیت در پایتخت كه طی روز گذشته انجام شد را از دیگر اقدامات پلیس تهران در آستانه ایام نوروز عنوان كرد و افزود: به منظور بالا بردن ضریب امنیتی شهر و مهار جرایم این مانور در حوزه ترافیكی و انتظامی انجام شد كه تاثیرات بسیاری را در كاهش جرایم خشن و خرد همچنین موضوعات ترافیكی به دنبال داشت.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

یک پاسخ به “ناجا: امروز از تجمع درخیابان‌های اصلی جلوگیری می‌شود”

  1. چهار شنبه سوری گفت:

    اینقدر از بچگی تا حالا اسم حکومت نظامی رو شنیدیم ولی تا حالا ندیده بودیم که حالا داریم میبینیم . توی محل ما که از مناطق حومه تهران به حساب میاد سر هر کوچه یک نفر نیروی انتظامی و یک نفر بسیجی ایستاده اند و ماموران دیگر به مغازه های محل با لفظی بد ، خواستار بسته شدن فوری مغازه ها هستند . گاهی هم نفرات را مورد تفتیش قرار میدهند که این مورد شامل حال من هم شد و جالب بود که از من خواستند که فورا” به سمت خانه حرکت کنم و در خیابان تردد نکنم ! (ساعت 16:30 )
    با اینحال از کوچه های فرعی صدای ترقه ها و نارنجک ه به گوش میرسد . به نظر شب عجیبی در انتظار تهران است . با 2 نفر از دوستانم برای ساعت 7 شب قرار گذاشتیم که بیرون بریم .نمیدونم تا اونمقع اوضاع چه جوری خواهد بود . فقط امیدوارم که مثل روز عاشورا مردم رو عصبانی نکنند . خدا به خیر بگذرونه .