سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » در شب چهارشنبه سوری صورت می گیرد؛”مانور ارتقای امنیت” از ساعت 14 در تهران...

در شب چهارشنبه سوری صورت می گیرد؛”مانور ارتقای امنیت” از ساعت 14 در تهران

چکیده :عوامل پليس از ساعات اوليه بعدازظهر روز سه‌شنبه در مكان‌هاي پيش‌بيني شده حضور مي‌يابند و كليه سازمان‌هاي امدادي و خدماتي مانند اورژانس، آتش‌نشاني، خدمات شهري و بسيج در كنار مجموعه پليس تهران جهت ايجاد امنيت بيشتر و جلوگيري از بروز هرگونه حادثه‌اي در سطح شهر مستقر مي‌شوند...


کلمه: فرمانده انتظامي تهران بزرگ از ممنوعيت تردد موتورسيكلت‌ها در روز سه‌شنبه خبر داد.

به گزارش ایسنا، حسين ساجدي‌نيا با اشاره به آنچه اجراي مانور ارتقاي امنيت در تهران از ساعت 14 روز دوشنبه با حضور يگان‌هاي مختلف پليس در پايتخت می نامید گفت: اجراي اين طرح در راستاي تامين امنيت چهارشنبه آخر سال و ايام نوروز است.

وي گفت: در پي درخواست مردم پليس با افرادي كه مانع آسايش و نشاط مردم شوند و ايجاد ناهنجاري در مراسم چهارشنبه آخر سال كنند به طور قاطعانه برخورد مي‌كند.

فرمانده انتظامي تهران بزرگ افزود: عوامل پليس از ساعات اوليه بعدازظهر روز سه‌شنبه در مكان‌هاي پيش‌بيني شده حضور مي‌يابند و كليه سازمان‌هاي امدادي و خدماتي مانند اورژانس، آتش‌نشاني، خدمات شهري و بسيج در كنار مجموعه پليس تهران جهت ايجاد امنيت بيشتر و جلوگيري از بروز هرگونه حادثه‌اي در سطح شهر مستقر مي‌شوند .

وي گفت: تردد موتورسيكلت‌سواران در تهران از ساعت 14 روز سه‌شنبه تا ساعت 24 همان روز خصوصا در مناطق شمالي شهر ممنوع است و ماموران پليس از تردد اين دسته از وسايط نقليه جلوگيري كرده و موتورهاي متخلف توقيف مي‌شوند.

فرمانده انتظامي تهران بزرگ تاكيد كرد: راكبان اين دسته از موتورسيكلت‌هاي توقيفي مي‌توانند براي ترخيص موتورسيكلت خود روز چهارشنبه به راهنمايي و رانندگي تهران بزرگ مراجعه كنند.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

5 پاسخ به “در شب چهارشنبه سوری صورت می گیرد؛”مانور ارتقای امنیت” از ساعت 14 در تهران”

 1. رسول گفت:

  منظور همون حکومت نظامی دیگه ایول بالاخره در تهران حکومت نظامی اعلام شد

 2. ناشناس گفت:

  پارسال هم بود بی خبر

 3. عدل گفت:

  اگر به فکر خودتون نیستید به فکر بقیه باشید شما سبزا دیگه شورشو درآوردید خسته شدن مردم کم تودهنی خوردید باز زر مفت میزنید؟

 4. رسول گفت:

  خطاب به عدل: شما اگر خسته ای بگیر خونت بخواب مردم خسته نیستند و تا رسیدن به حقشون مبارزه میکنند در ضمن شما همین الآن به دلیل استفاده از فیلترشکن به شبکه جنگ سایبری آمریکا پیوستی

 5. هویت گفت:

  ای ول اقا رسول خوب جوابشو دادی . حرف دلمون زدی به نا عدل و امثالش . بابا از نظر این حکومت داشتن فیلتر شکن جرم داره و مساوی است با ارتباط با امریکا . موساد .انگلیسو اینتلیجنتسرویس و ام ای6 . زهی خیال باطل . مردم تو شیراز کم نذاشتن . اینا قدرت مردم ومیبینن ولی سرشون مثه کبک تو برفه.