سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » كميته امداد: پول نداریم به مددجویان عیدی نمی دهیم...

كميته امداد: پول نداریم به مددجویان عیدی نمی دهیم

چکیده :كميته امداد موفق به جذب منابع از سازمان‌هاي ديگر براي پرداخت عيدي نيز نشد و به همين دليل از پرداخت عيدي به مددجويان معذور...


کلمه: سرپرست كميته امداد از اختصاص نيافتن متمم 200 ميليارد توماني بودجه به كميته خبر داد و اظهار كرد: لذا امسال مبلغي به عنوان عيدي به مددجويان كميته امداد تعلق نمي‌گيرد.

حسين انواري در گفت‌وگو با ايسنا، با اشاره به اين كه بودجه امداد رديفي مختص به پرداخت عيدي به مددجويان ندارد، تصريح كرد: عيدي سال گذشته مددجويان، از محل منابع هزينه‌نشده امداد كه در پايان سال تجميع شده بود، پرداخت شد.

وي با بيان اين كه در پايان سال جاري با اضافه درآمد مواجه نبوديم، تصريح كرد: كميته امداد موفق به جذب منابع از سازمان‌هاي ديگر براي پرداخت عيدي نيز نشد و به همين دليل از پرداخت عيدي به مددجويان معذور است.



Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

7 پاسخ به “كميته امداد: پول نداریم به مددجویان عیدی نمی دهیم”

 1. ناشناس گفت:

  انتخابات تموم شده پول هم تموم شد

 2. مهرداد نصرتی ( مهرشاعر ) گفت:

  یکی از بانیان گداپروری که گدایانش را مایوس می کند.
  مانده ام اگر واقعا قرار بود به همه فقرا پولی داده شود چند درصد مردم در کمیته امداد و امثال آن پرونده نداشتند.
  این جز محصول روش غلط اداره امور نیست که در همه ارکان آن ساری و جاری شده است : ابتدا محتاج می شوی و سپس مایوس .
  آنهم در وطن عزیزی که بنای آن بر سرمایه های عظیم خدادادی استوار است . سرمایه هایی که پول نفت در قبال آن آنقدر ناچیز است که حتی با برنامه ریزی می توان نام آن را کم کم از فهرست منابع اصلی درآمد کشور حذف کرده و جایگزین های مناسب آن ( مثل صنعت توریسم و ….) را مورد استفاده قرار داد و براستی اگر اینقدر بدنبال نان مفت نبودیم دیرزمانی بود که آن نام از این فهرست خارج شده بود.
  این خاک پُر گُهر را چگونه با ماسه زاری مثل امارات مقایسه کنیم حال آنکه آنان تا حدودی انجام دادند و ثمره اش را دیدند و ما همچنان به منبع این ارث رایگان که روبه اتمام است وابسته ایم .
  در کنار آن نیز چند خطای استراتژیک و خط فقری رو به رشد که حد آن دارد به سمت اعداد باور نکردنی سیر می کند .
  ای کاش و صد بار ای کاش که برخی اینقدر مغرور نبودند و حال که پشت فرمان این اتوبوس 70 میلیون مسافری نشسته اند آبی به سر و صورت خود می زدند و بیهوده سرنشینان خود را به سوی دره سقوط سوق نمی دادند . ای کاش چُرت این راننده پاره می شد پیش از آنکه بیش از این پرده ها دریده شود . ای کاش …..
  (mehrdad nosrati ( mehreshaer

 3. ناشناس گفت:

  حالا روز خوبتان است طرح یارانه ها که اجرا شود اصل حقوقشان را هم ندارید که بدهید

 4. وطن سبز گفت:

  آخه عزیزم کی الان پول داره که شما داشته باشید؟

 5. tina گفت:

  الهی خدا از سر تقصیراتتان نگذرد ……….. صدقاتی را که مردم برای هم وطنانشان می دهند خرج جهیزیه دختران جمهوریهای آزاد شده شوروی ، کمک به حزب الله لبنان برای جنگ افروزی و برادر کشی بیشتر و باج به کشورهای بدبخت و بیچاره ای که با دولت ایران مراوده دارند ، می شود . فقط و فقط این باجها برای این داده می شود که در شرایطی که در دنیا یک دوست هم برایمان باقی نگذاشتند ، لااقل آنها هم برای ایران شاخ نشوند وگرنه این دولتمردان ذره ای بو از انساندوستی و خیرخواهی نبرده اند ……..
  حرامتان باد ……. چراغی که به خانه رواست به مسجد حرام است – حرام است – حرام است …………..

 6. فرشاد گفت:

  احتمالا عیدی برای کسانیه که به عنوان حضور آگاهانه یا خودجوش در تظاهرات 22 بهمن یا هجوم به سبزها یا حمله به خونه مهدی کروبی شرکت دارند

 7. عبدالله گفت:

  به نام خدای جبار .بله وقتی پول های کمیته در کشورهای خارجی هزینه شود و حتی کمیته امداد فعالیت هایی مثل برپایی شب شعر و مسابقه ادبی کند مثلا در تاجیکستان معلومه نتوانند پول مدد جویان را بدهند.خبر ها را می توانید جستجو کنید