سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » برای اطلاع سردار باقرزاده؛ تصاویری ازحضور سیدمحمدخاتمی در شلمچه...

برای اطلاع سردار باقرزاده؛ تصاویری ازحضور سیدمحمدخاتمی در شلمچه

چکیده :هرچند از سال‌ها پیش تخریب و انتشار اخبار دروغین علیه سیدمحمد خاتمی به عادتی از سوی مخالفان اصلاحات مبدل شده و این دروغ‌ها و تخریب‌ها آنقدر بی‌پایه و اساس است که نه تنها از محبوبیت خاتمی کاسته نشده که روز به روز بیشتر شده است، اما با توجه به تاکید سردار باقرزاده بر اینکه او شخصا حضور خاتمی در مناطق عملیاتی را ندیده است و علی‌رغم اینکه از وی انتظار بود با توجه به مسئولیتی که بر عهده دارد با تحقیق بیشتری نسبت به نقش سیدمحمد خاتمی در ترویج و ثبت فرهنگ دفاع مقدس از زمانی که وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی بود تا زمانی که با رای بسیار بالای مردم، دو دوره رئیس‌جمهور ملت ایران بود، سخن بگوید، برای اطلاع سردار باقرزاده تنها دو سند از حضور رسمی خاتمی در شلمچه را منتشر...


کلمه: با توجه به اظهارنظر اخیر رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس که گفته است«من حداقل یکبار ندیدم آقای خاتمی در دوران ریاست جمهوری‌اش به مناطق عملیاتی بروند و بازدید کنند»، برای آگاهی سردار باقرزاده و سایر رسانه‌هایی که این سخنان را به صورت ویژه کار کردند اسنادی منتشر می‌شود.

به گزارش«پارلمان‌نیوز»، هرچند از سال‌ها پیش تخریب و انتشار اخبار دروغین علیه سیدمحمد خاتمی به عادتی از سوی مخالفان اصلاحات مبدل شده و این دروغ‌ها و تخریب‌ها آنقدر بی‌پایه و اساس است که نه تنها از محبوبیت خاتمی کاسته نشده که روز به روز بیشتر شده است، اما با توجه به تاکید سردار باقرزاده بر اینکه او شخصا حضور خاتمی در مناطق عملیاتی را ندیده است و علی‌رغم اینکه از وی انتظار بود با توجه به مسئولیتی که بر عهده دارد با تحقیق بیشتری نسبت به نقش سیدمحمد خاتمی در ترویج و ثبت فرهنگ دفاع مقدس از زمانی که وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی بود تا زمانی که با رای بسیار بالای مردم، دو دوره رئیس‌جمهور ملت ایران بود، سخن بگوید، برای اطلاع سردار باقرزاده تنها دو سند از حضور رسمی خاتمی در شلمچه را منتشر می‌کنیم.

با مراجعه به این آدرس + که سایت رسمی ریاست جمهوری است می‌توان به یک عکس و متن خبر حضور سیدمحمد خاتمی در شلمچه در تاریخ سوم خرداد 1379 به همراه تنی چند از فرماندهان عالی‌رتبه سپاه پاسداران دسترسی پیدا کرد.

همچنین سردار باقرزاده و رسانه‌های مخالف خاتمی و دولت اصلاحات می‌توانند با مراجعه به صفحه 47 کتاب چاپ نخست تماشای یاس که توسط انتشارات آزما منتشر شده است، عکس زیر که مربوط به سفر سیدمحمدخاتمی به خوزستان و سپس حضور در شلمچه است را مشاهده کنند.

سردار باقرزاده در بخش دیگری از در مصاحبه خود با ویژه‌نامه نوروزی روزنامه جوان تاکید کرده است:«دولت اصلاحات با یادآوری خاطرات جنگ مخالف بود زیرا آن ها در نگاهشان جنگ را مصداق خشونت طلبی می‌دانستند.»

همچنین جناب سردار و رسانه‌های مخالف اصلاحات را بار دیگر به سخنان سیدمحمد خاتمی در سفر به خوزستان و در مراسم گشایش جشنواره کتاب دفاع مقدس در تاریخ سوم خرداد 1379 که در سایت ریاست جمهوری و در این آدرس قابل دسترسی است ارجاع می‌دهیم.

رئیس دولت اصلاحات در بخشی از این مراسم گفته است:«به همان اندازه که جنگ زشت است ، مقاومت در برابر ستمگری و زورگویان زیبا بوده است و ما، در طول جنگ تحمیلى اوج زیبایى ها را دیده‌ایم… ایثار و مقاومت شهیدان بزرگ خرمشهر، آنان را در زمره شهیدان سرآمددوران دفاع مقدس قرار داده است، مظلومیت ما و ددمنشى دشمن در جریان حماسه مقاومت خرمشهر بیشتر نمایان شد…..اگر حقیقت حماسه های این جنگ منتقل به درستى شود، این ملت پیروز، سربلند و ماندگار خواهدماند….یکى از راه‌های زنده نگه داشتن دوران دفاع مقدس ، شناسایى آثار و تشویق هنرمندان برای خلق آثار در زمینه دفاع مقدس است …. آنها ما، را با یک جنگ وحشیانه و زشت در طول تاریخ مواجه ساختند که از یک سو زشتى جنگ در اوج بود، اما از سوی دیگر مقاومت ، پایداری و ایثار اوج زیبایى را نشان مى داد….وجب به وجب خاک ما که در جنگ قرار داشت ، به خصوص خرمشهر،مظهر مقاومت و ایستادگى این ملت است….به عنوان رییس جمهوراعلام مى کنم برای خلق آثار برتر به مناسبت بیستمین سال آغازجنگ تحمیلى همه باید خود را آماده کنیم و با مرور بیست سال عملکرد هنرمندان در بیست سال گذشته ،برترین آنها را معرفى کرده و مورد تقدیر قرار دهیم.»

امیدواریم که انتشار این اسناد آغازی باشد برای یک تصمیم و آن منصفانه و آگاهانه سخن گفتن در مورد افرادی چون سیدمحمدخاتمی.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

28 پاسخ به “برای اطلاع سردار باقرزاده؛ تصاویری ازحضور سیدمحمدخاتمی در شلمچه”

 1. خاتمی عزیز چه کسی‌ را توان تخریب توست؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ،تو که همچون خاتمی گرانبها بر انگشت انقلاب اسلامی ایران زمین جلوه کرده ای،بگذار این نا‌ مردان این عوام فریبان بر کوس دروغین خود بکوبند ،دیری نخواهد پایید که طشت دروغ و نیرنگشان از بام به پایین پرت خواهد شد که از بوی تعفن آن حتی قدرت بالا نگاه داشتن سر خود را نخواهند داشت،خاتمی عزیز تو جاودانه هستی‌ ،چهره و سیمای تو نشان از نجابت و بزرگواری تو دارد و این قصه اسفناک شیطان است که هرجا انسانی‌ والا و بزرگ را دید به هزاران حیله و تزویر در صدد تخریب او بر آمد،غافل از اینکه قصه‌ای به غصّه‌های دیرین خود خواهد افزود.

 2. سبز ۳۶ گفت:

  امیدوارم این سردار به درگاه حق تعالی طلب مغفرت کند و از آقای خاتمی عزیز و مردم شریف ایران عذرخواهی کند.

  گناه سوء ظن و تهمت را سبک نشمارند. فکر میکنم در وضعیت اجتماعی و بین المللی فعلی ایران گناهی بدتر از تهمت به صاحب خردان و برگزیدگان به حق ملی کشور نباشد.

 3. ناشناس گفت:

  خاتمی در دل ما جای دارد وهیچکس توان تخریبش را ندارد خاتمی ریئس جمهور محبوب ، دوست داشتنی، با ادب ، انسانی واقعی ،یار امام محبوبمان و پیرو آن یار سفر کرده ماست خاتمی دوستت داریم .

 4. علی51 گفت:

  اینا خودشون رو زدند به کوچه علی چپ و با رشادت و بی شرمی هرچه تمام تر دارند دروغ می گویند.
  در دروغگویی از هم سبقت می گیرند،

 5. سعید سبز گفت:

  ایشون می‌دونستند، فقط برای رسیدن به اهداف خودشون دروغ‌پردازی کردند.

 6. pouya گفت:

  zende bad sabze paydar va rahbarash

 7. ناشناس گفت:

  نام خاتمی در دنیا برای همه بشردوستان دنیا شناخته شده است ای … نام شما حتی در بین مردم ایران نیز ناشناخته و گمنام هست چگونه این مرد که گفتگوی تمدنش بزرگترین افتخار ایران در دنیا در عصر حاضر است ، را به خیال خام خود می خواهید بد نام کنید فکر می کنید مردم آنقدر احمقند که هر چه بگویید قبول کنند سخت در اشتباهید.

 8. ناشناس گفت:

  عزیر دل برادر منظور سردار در دوران جنگ بود نه در زمان صلح و آرامش که مادر من هم دو سه مرتبه ای رفت.

 9. ایران سبز گفت:

  دیوانه ادم بکوشه تبرعه میشود
  حالا دیوانگی انها جنون قدرت است که برای ماندن خود به هر وسیله ای متوسل میشوند

 10. مانی گفت:

  هر شب نشستند و برای دولت و ملت اصلاحات ایران مدرک درست میکنند , که این اقا اینطوری هستش اون اقا مدرک دکتراش از کجا و حالا هم رسیدن به دکتر سید محمد خاتمی , که ایا ایشون به مناطق عملیاتی رفتند یا نه. خوب این تصاویر نشان دهنده دروغ های این اقایون است.
  درضمن رییس دولت انتصابی برای رای اوردن در دور اول انتخابات “دولت نهم” گفتند که حالا با اینکه دیر شده که رییس جمهور کشور یعنی اقای خاتمی در بین صفوف مردم رفتند ولی باز هم حالا… خوب اون برنامه 90 سیاسی همه دروغ های این اقا و باندش رو اشکار کرد.
  این ها ذاتا عشق دروغ هستند .
  که به نظر من نه. این دولت یک دولت سایه داره در این شکی نیست.

  اقای خاتمی محبوب ملت ایران است.

 11. رسول گفت:

  حالا رفتن یا نرفتن به مناطق عملیاتی همچین چیز مهمی هم نیست

 12. احسان گفت:

  درود بر خاتمی موسوی و زهرا رهنورد
  درود بر تمامی مجاهدین راه سبز آزادی

 13. ناشناس گفت:

  لطفا بکید خاتمی نماز میخواند ؟؟؟؟؟؟؟؟

 14. سلمان گفت:

  سردار = من همرزم تو در فکه بودم یادت هست شهید دستوری-اسماعیل دقایقی-نیکوکلام-صادقی و….همه آنها تا آخرین لحظه میگفتند نگذارید انقلاب به دست نامحرمان بیفتد خدا وکیلی میرحسین عزیز-خاتمی متین-همسران شهدای بزرگ باکری-زین الدین -همت و…..اینها نامحرمان انقلابند یا …..(دوست بزرگ مردم اسراییل)و……

 15. یکانی گفت:

  بی سوادی و بی شعوری وقتی با بی شرفی مخلوط میشود ، معجونی می سازد که می بینیم این روزها زیاد به خورد مردم می دهند ، … مردم بیچاره ای که فریب گریم اینها را می خورند … خدا رحم کرد که قرون وسطی نیست و اینها قدرتی ندارند ، اکر نه چه می کردند .؟! (دکتر علی شریعتی)

 16. ناشناس گفت:

  به کوری چشم دشمنان مردم، خاتمی و میر حسین در قلبمان جا دارند.

 17. یک هوادار موسوی گفت:

  یه پیشنهاد دارم میشه به عنوان اعتراض جلوی ساختمان مربوط به بنیاد حفظ اثار در خیابان بهشتی_خیابان سرافراز_کوچه حق پرست تجمع اعتراضی کرد!

 18. مجید گفت:

  لعنت بر دروغگو

 19. حسین گفت:

  شما یه عکس رو کن که این احمدی نژاد و دارو دستش رفتن جبهه بعد ما رو میکنیم.اصلا این سردار که … میزنه خودش سند بیاره که رفته.

  بعدشم ملاک رفتن جبهه نیست که.مملکت مدیر میخواد.همه که نباید میرفتن جبهه .هرکی سر پست خودش جهاد میکنه.

 20. محمد گفت:

  سردار دروغ بد است؟! آیا سلمان، پیامبر به دوش دروغ گفت؟!
  حال چگونه است که غیر شهید در تابوت می کنید، بر دوش مردم می گذارید،
  دفن می کنید؟

 21. رهگذر گفت:

  اين بنده خداي ناشناس ( كه گفته منظور سردار زمان جنگ بوده نه صلح كه مادر ناشناس ايشون هم دوسه باري رفته ) احتمالن تا ديده موضوع خبر خاتميه يادداشت گذاشته !!! ناشناس يه بار ديگه برگرد عزيز دل برادر متن فرمايش جناب سردارتونو بخون بعد كامنت بذار …
  سردار مغرضتون فرمايش فرمودن كه : «من حداقل یکبار ندیدم آقای خاتمی در دوران ریاست جمهوری اش …
  ناشناس فكر كنم به خاتمي آلرژي داريا ! يه سر به دكتر بزن جان برادر …

 22. فرهاد گفت:

  دمت گرم خاتمي

 23. فاطمه سبز گفت:

  ناشناس، نماز خواندن و نخواندن ،منطقه جنگی رفتن و نرفتن کسی به امثال تو ربطی نداره

 24. سبز گفت:

  در جواب دوست عزیزم که گفت خاتمی نماز می خواند باید بگویم .
  زمانی که خبر شهادت علی(ع) به گوش جماعت بی خرد رسید .که مولا در نماز به شهادت رسیده .
  گفتن مگر علی نماز میخواند

 25. حسام گفت:

  درودبرخاتمی مهربان،متین ،مودب،مسلمان،متعهد،مقاوم،باسواد،روشنفکر،دوست داشتنی ،زیبا،روحانی وافعی،فقیه ،عالم و…………..به خداهرچه واژه دوست داشتنی رادرمورد این بزرگواربگویی برازنده اش هست خدا نگهدارش باشد.

 26. احمد گفت:

  شما که ایشونو شلمچه بردید سابقه ی جبهه ی نداشتشون رو هم درست کنید.چندتا عکس هم از جبهه بسازید!!!!!!!!!

 27. سید حامد سبز گفت:

  میگن خدا به حضرت موسی(ع) گفت پست ترین موجود دنیا رو به من معرفی کن
  حضرت برای پیدا کردن پست ترین موجود به راه افتاد
  به یه سارق برخورد با خودش گفت شاید همین فرد باشه که از همه پست تره … اما بعد از چند لحظه پشیمون شد و گفت خدایا شاید این ادم از من بهتر باشه
  دوباره به راه افتاد تا اینکه به قاتلی رسید که مردم دستگیرش کرده بودن اومد بگه ایناز همه پست تره ولی با خودش گفت خدایا شاید این از من بهتر باشه
  دوباره به راه افتاد تا اینکه به یه سگ رسید اومد بگه این پست ترین موجود دنیاست اما فکر کرد شاید این موجود(نعوظ بالله) بهتر از خودش باشه
  به خدا گفت خدایا من نمیتونم پست ترین موجود دنیا رو پیدا کنم شاید من از همه مخلوقات تو بدتر باشم.
  خدا رو به پیامبرش کرد و گفت اگر هر حرفی غیر از اینو ازت میشنیدم همین الان از پیاکبری خلعت میکردم
  ————————————
  خدایا کمکم کن که هیچوقت به غرور(افت ایمان) دچار نشم که خودم رو بهتر از بقیه بقشه مردم حتی اگر به ظاهر بد باشند(چه رسد به سید پاکی مثل خاتمی که ظاهر و باطنش زیباست) بدونم
  زنده باد خاتمی
  زنده باد موسوی
  زنده باد جمهوری اسلامی

 28. ناشناس گفت:

  خودد سردار تا حالا چندبار رفتن بازدید مناطق جنگی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟