سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » يك ريال هم به حقوق كارمندان اضافه نشد...
» رئيس فراكسيون كارگری مجلس

يك ريال هم به حقوق كارمندان اضافه نشد

چکیده :متاسفانه نه دولت و نه مجلس يك ريال به حقوق كارمندان اضافه نكردند اين درحالي است كه دولت مي‌داند بايد برابر با نرخ تورم و شاخص زندگي، ‌حقوق كاركنان را افزايش دهد اما متاسفانه در لايحه بودجه 89 به اين موضوع پرداخته نشد و نمايندگان مجلس نيز در صحن علني به پيشنهاد بنده راي...


کلمه: رئيس فراكسيون كارگري مجلس تصور معاون احمدی نژاد مبني بر سياسي خواندن مصوب مجلس در كاهش درآمدهاي دولت در محل هدفمند كردن يارانه‌ها را نادرست خواند.

عليرضا محجوب در گفت‌وگو با ايلنا طرح اين گونه مباحث را نادرست خواند و افزود: رويكرد مجلس در بررسي لايحه بودجه 89، يك رويكرد تخصصي بوده است.

وي با اشاره به انتقادات بسياري كه به لايحه بودجه 89 و مصوبه نهايي مجلس در اين زمينه دارد تاكيد كرد: دولت بايد بكوشد تا قانون بودجه 89 را به درستي اجرا كند.

محجوب در تشريح انتقاداتش به مصوبه نهايي مجلس در بررسي لايحه بودجه 89 اظهار داشت: متاسفانه نه دولت و نه مجلس يك ريال به حقوق كارمندان اضافه نكردند اين درحالي است كه دولت مي‌داند بايد برابر با نرخ تورم و شاخص زندگي، ‌حقوق كاركنان را افزايش دهد اما متاسفانه در لايحه بودجه 89 به اين موضوع پرداخته نشد و نمايندگان مجلس نيز در صحن علني به پيشنهاد بنده راي نداده‌اند.

وي همچنين با اشاره به مصوبه امروز مجلس مبني بر ادغام صندوق فولاد در سازمان تامين اجتماعي خاطرنشان كرد: اين مصوبه بر خلاف مصالح كشور بود چرا كه صندوق فولاد به شدت از شركت‌هاي همچون شركت ذوب‌آهن و زغال سنگ طلبكار است و الحاق آن به سازمان تامين اجتماعي مشكلات زيادي را ايجاد مي‌كند چرا كه صندوق فولاد همچنان بديهي‌هاي درماني دارد و اين تصميم غير بودجه‌اي نبايد در قانون بودجه 89 قيد مي‌شد.

نماينده تهران خطاب به همكارانش در مجلس و دولتمردان ادامه داد: عليرغم اين ناملايمات در قانون، همه بايد كوشش كنيم تا قانون مصوب شده را اجرا كنيم. اگر چه گله و شكايت حق همه است و هر كسي مي‌تواند در موافقت و مخالفت با قانون بودجه صحبت كند اما مهم آن است كه براي اجراي درست اين قانون تلاش شود چرا كه اجراي قانون بد بهتراست بي‌قانوني است.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

11 پاسخ به “يك ريال هم به حقوق كارمندان اضافه نشد”

 1. علی گفت:

  منتظر پیام نوروزی تصویری و نام گذاری سال 89 رییس جمهور موسوی هستیم . بهترین عیدی واسه ما .

 2. کوروش گفت:

  نه دولت و نه مجلس يك ريال به حقوق كارمندان اضافه نكردند!!!
  اين درحالي است كه دولت مي‌داند بايد حداقل برابر با نرخ رسمی (وبسیار پایین تر از واقعی )تورم و شاخص زندگي، ‌حقوق كاركنان را افزايش دهد ؟؟!!!
  البته حق یا حقوق گرفتنی است نه دادنی! سال آینده کارمندان هم در کنار کارگران دانشجویان معلمان واساتید دانشکاهها و در جنبش سبز حصوری فعال تر خواهند داشت.
  زنده باد جنبش ملی سبزمردم ایران زمین! ما بی شماریم!

 3. ناشناس گفت:

  کارمند و افزایش حقوق!!! مگه قرار نیست پول نفت بگیریم؟؟؟؟؟ نمیشه که .یا افزایش حقوق یا پول نفت

 4. علی51 گفت:

  عوضش کلی معنویت بهمون می دن،اینا بس نیست؟
  پول ها رو هم امثال صادق محصولی جمع می کنن که بدن به امام زمان.

 5. علی ن گفت:

  کارگران وکارمندان اگردرفقرباشندمسله ای نیست

  … مهم است

 6. hassan گفت:

  چه پر توقع مگه پول نفت مال مردم ایرانه؟

 7. ناشناس گفت:

  با سلام
  گمان ميكنم چند وقتي است كه چكمه پوشان آسايش و آرامش يافته و اندك اندك فشار خود را بر راه نفس مردم بيشتر ميكنند.
  اگر آرامش بر اين آشفته بازار حاكم شود ديگر راهي براي نفس كشيدن آزادي خواهان نخواهد ماند.
  پيشنهاد ميكنم براي ساعت تحويل سال نو و روزهاي آغاز سال جديد برنامه‌هائي براي اجتماع در پاركها و ميادين اعلام شود.
  نبايد اجازه داد اين چكمه پوشان بعد از قتل خواهران و برادران ما نوروز را آسوده به استراحت در ويلاهاي خود در كنار خانواده دائم و موقت بپردازند.
  هرچند خون ريخته شده تاوان خود را خواهد گرفت ولي اين نوروز براي ما سبز و سياه است.
  پيشنهاد ديگر اين است كه براي متوقف و فلج كردن شبكه شنود همه شبزها دائماً و در تمامي مكالمه ها و ارتباطات كلمات كليدي شنود را تكرار كنند.
  مثلاً “در سبزي، فروشي جنگ و تجمع با آقا، حسن آقا، داشتيم” شبكه شنود به كلمات خاصي حساس است كه با درفت آنها شروع بع شنود ميكند. اگر اين شبكه را فريب داده و همزمان حجم بسيار بالائي از مكالمات نامربوط را به آن وارد كنيم عملاً توان ذخيره و پردازش اين حجم را نداشته و فلج خواهد شد.
  پيروزي متعلق به ما آزاد انديشان سبز ايران زمين است.
  نورز بر همه ما پيروز بتد

 8. سیاوش گفت:

  … بابا مجلس
  مجلسی که شب عید خودشون میلیونی حقوق میگیرن بقیه مردم چی کار میکنن

  آقای موسوی
  بی صبرانه منتظر پیام نوروزی شما هستیم
  مرد سبز
  یادتون باشه عید امسال خیلی از جوونای این مملک در بین ما نیستن
  سکوت = پایمال کردن خون جوانان سبز

 9. ناشناس گفت:

  موسوی بیاید حله !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 10. پرسپوليس گفت:

  حقوق ، بابا ول كن بقول علي آقا آخرت را بچسب

 11. محمد گفت:

  سبز فقط سبز علي، لعنت به سبز اموي