سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » محكوميت آذرمنصوري به 3 سال حبس تعزيري...

محكوميت آذرمنصوري به 3 سال حبس تعزيري

چکیده :پس از صدور حكم موكلم در دادگاه بدوي در مهلت قانوني نسبت به تجديدنظرخواهي اقدام كرده و پرونده به دادگاه تجديدنظر ارسال شد اما تاكنون تعيين شعبه نشده...


کلمه: وكيل آذر منصوري از محكوميت معاون سياسي حزب مشاركت به سه سال حبس تعزيري از سوي شعبه 28 دادگاه انقلاب خبرداد.

محمدرضا فقيهي در گفت‌وگو با  ايلنا در خصوص آخرين وضعيت پرونده آذر منصوري گفت: پس از پايان تحقيقات مقدماتي و صدور كيفرخواست براي موكلم ،پرونده به شعبه 28 دادگاه انقلاب ارسال و بعد از رسيدگي به اتهامات معاون سياسي حزب مشاركت،وي به سه سال حبس تعزيري محكوم شد.

وكيل منصوري ادامه داد: پس از صدور حكم موكلم در دادگاه بدوي در مهلت قانوني نسبت به تجديدنظرخواهي اقدام كرده و پرونده به دادگاه تجديدنظر ارسال شد اما تاكنون تعيين شعبه نشده است.

وي اتهامات آذر منصوري را اخلال در نظم عمومي از طريقشركت در تجمعات ،تبليغ عليه نظام،نشركاذيب به قصد تشويش اذهان عمومي و اجتماع و تباني به قصد برهم زدن امنيت ملي عنوان كردو گفت:‌ شعبه 28 دادگاه انقلاب اين اتهامات را از باب تعدد معنوي ،اتهام اجتماع و تباني به قصد برهم زدن امنيت ملي فرض كرده و به همين خاطر منصوري را به سه سال حبس محكوم كرده است.

فقيهي بابيان اينكه شعبه 28 دادگاه انقلاب با درخواست تبديل قرار موافقت نكرده است،ادامه داد:بعد از آنكه در خواست تبديل قرار به جايي نرسيد، خواستار اعطاي مرخصي به موكلم شديم تا ايشان نيز بتواند در تعطيلات نزد خانواده خود باشد اما تاكنون براي اين مورد نيز از سوي مقامات قضايي موافقتي صورت نگرفته است.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

یک پاسخ به “محكوميت آذرمنصوري به 3 سال حبس تعزيري”

  1. سعید گفت:

    اللهم فک کل اسیر