سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » تعیین حداقل دستمزد كارگران برای سال آینده...

تعیین حداقل دستمزد كارگران برای سال آینده

چکیده :علاوه بر این ماهانه مبلغ 200 هزار ریال به فیش حقوقی كارگران اضافه خواهد شد. این رقم در سال گذشته 100 هزار ریال...


کلمه: شورای عالی كار در جلسه بعدازظهر امروز خود حداقل دستمزد كارگران برای سال آینده را با 15 درصد افزایش نسبت به سال قبل 303 هزار و 48 تومان تعیین كرد.

محمد پارسا در گفتگو با فارس اظهار داشت: شورای عالی كار عصر امروز با حضور وزیر كارو امور اجتماعی و نمایندگان گروه كارگری و كارفرمایی و دولت برای تعیین حداقل دستمزد كارگران در سال 89 تشكیل جلسه داد.

وی افزود: بر اساس مصوبه این شورا حداقل دستمزد كارگران نسبت به سال گذشته 15 درصد افزایش یافت.

مطابق این مصوبه سایر سطوح دستمزدی از آغاز سال 89 به میزان 7 درصد آخرین مزد ثابت یا مبنای سال‌جاری به اضافه روزانه 11 هزار ریال افزایش خواهد یافت.

علاوه بر این ماهانه مبلغ 200 هزار ریال به فیش حقوقی كارگران اضافه خواهد شد. این رقم در سال گذشته 100 هزار ریال بود.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

4 پاسخ به “تعیین حداقل دستمزد كارگران برای سال آینده”

 1. داوودی...! گفت:

  این خرده هاش منو کشته…! همون 48 تومنش !

 2. ناشناس گفت:

  خوشا به حال کارگران که شورای کار دارند و گاهی اوقات کمی وضعشان خوب می شود اما کارگران که شورا ندارند باید تنها از خداوند یاری بخواهند و بس!!

 3. یکی از خیلی ها گفت:

  کاشکی صاحب خونه ما هم 15% کرایه رو اضافه میکرد …
  آقا جون من یک نقشه کشهستم که در یک شرکت خصوصی فعالیت میکنم … با احتساب رقم فوق بنده در سال جدید باید ماهانه 365000 تومان دریافت کنم (بدون اضافه کاری )که با اضافه کاری و مزایا ماهانه حدود 400000 تومان در آمد اینجانب خواهد بود .
  بنده بنا بر قرارداد تازه منعقد شده با صاحب خانه متعهد به پرداخت ماهانه 270000 تومان اجارره بها شده ام .(من در یکی از مناطق حومه تهران ساکن هستم )
  حال یک سوال از مقامات دارم ، بنده با 130الی 150 هزار تومان باقی مانده چگونه از تامین مخارج ماهانه خود ،همسرم و فرزند چند ماهه خود بر آیم ؟
  شاید بگویید همانطوری که تا به حال بر آمده اید !!!
  تا به حال شرمنده همسر خود شده اید ؟ آیا شده که توانایی چشم در چشم شدن با پدر خانوم خود را نداشته باشید ؟
  شما به فکر پس انداز برای سال آینده ، برای مریضی ها و حادثه ها نیستید ؟
  شما برای آینده فرزند خود برنامه ای ندارید ؟ چی بگم ؟ من که باز خوب هستم ، وای به حال آن کارگران کارخانه ما که حقوقشان همان 303 هزار تومان هست با مشکلات بیشتر !

 4. محمد گفت:

  این همه پول رو تو این ارزونی چه جوری باید خرج کرد!!!!!!
  به این میگن دولت مهرورز!!!!
  نکونه این طوری می خوان شرایط رو برای ظهور امام زمان (عج) درست کنن.